Dzisiaj jest sob gru 15, 2018 12:59 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt cze 29, 2012 9:47 pm 

Mam pewien problem.. I chciałabym się Was poradzić.. Jestem młodą mamą bo mam tylko 19 lat i rocznego synka którego kocham nad życie.
Mieszkam z narzeczonym ale od ponad roku nam się w ogóle nie układa.. Niestety narzeczony nadużywa alkoholu. Był na odwyku ale to pomogło tyko na 5 miesięcy.. Na dodatek jest agresywny pod wpływem i zdarzyło mu się podnieść na mnie rękę.. Nie jest w stanie mieć przy sobie pieniędzy i przeważnie oddawał mi wypłatę na życie. Niestety zdarzało mu się też przepić sporo pieniędzy. Nie może wypić lampki szampana na imieninach czy urodzinach bo zaraz go ciągnie i musi się napić.. Jesteśmy młodzi.. I skoro takie sytuacje się w naszym związku zdarzają teraz to nie chcę myśleć co będzie później..
Chcę od niego odejść.. Chyba go już nie kocham.. Jedyne co do niego czuje to złość gdy go widzę. I tu jest problem. Pracuję tylko jeden dzień w tygodniu zarabiam ok 350 zł miesięcznie. Czy mogłabym uzskać jakąś pomoc żeby utrzymać się samej z dzieckiem? Dom Samotnej Matki nie wchodzi w grę bo nie ma takiego w moim mieście.. Rodzina jest w stanie mi troszkę pomóc finansowo ale nie mam mieszkania..

Czy ktraś z Was była w podobnej sytuacji?? Proszę o rady..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 12, 2012 10:51 pm 
Awatar użytkownika

jestes jeszcze? odezwij sie ja bylam w podobnej sytuacji lecz nie takiej samej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 13, 2012 9:42 am 
Awatar użytkownika

Na pewno możesz starać sie o alimenty które na bank zostaną Ci przyznane! Później jak będziesz chciała wysłać dziecko do żłobka też możesz starać sie o zapomoge w sensie żebyś połowe tylko płaciła. Nie ma sensu tkwic w takim zwiazku, lepiej nie bedzie... uwierz. Ja tez jestem młodą mama, urodziłam w tym wieku co Ty i przeszlismy przez podobny "temat"... jakbys chciała pogadac..napisz na priv..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]