Dzisiaj jest pt gru 14, 2018 5:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 2:00 pm 
Awatar użytkownika

ile ty masz lat kobieto? biedne to twoje dziecko...[/quote]

maczetko!
Może więcej lat od ciebie.Nie sądzę, żebyś mogła tu pokusić się o opinię na temat tego czy moje dziecko jest biedne czy też nie - nie do tego służy chyba to forum. Jeśli miałabym tylko tyle do powiedzenia co ty w swoim poście raczyłaś z siebie wycisnąć - to nie udzielałabym się tu.Nie wiem więc za bardzo czego tu szukasz.

Pytałam tylko o radę nie ocenę swojej osoby na podstawie jednego postu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 2:49 pm 
Awatar użytkownika

Na pierwszym USG mi wyszło że dziecko jest starsze o 2 tyg. a na połówkowym że jest młodsze o tyd. Wydaje mi się że aparatura podaje wiek ciąży na podstawie wymiarów dziecka a wiadomo że każdy człowiek jest inny. Jeden rośnie szybciej, drugi wolniej. Nie ma co zamartwiać się tymi wynikami na daremnie. Mój dzidziuś wydaje się być malutki ale co z tego, ważne żeby zdrowy był. Nadrobi w przyszłości :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 2:57 pm 
Awatar użytkownika

Benderka pisze:
Na pierwszym USG mi wyszło że dziecko jest starsze o 2 tyg. a na połówkowym że jest młodsze o tyd. Wydaje mi się że aparatura podaje wiek ciąży na podstawie wymiarów dziecka a wiadomo że każdy człowiek jest inny. Jeden rośnie szybciej, drugi wolniej. Nie ma co zamartwiać się tymi wynikami na daremnie. Mój dzidziuś wydaje się być malutki ale co z tego, ważne żeby zdrowy był. Nadrobi w przyszłości :lol:

Pewnie masz rację, bo np. u mojej córki dzień przed porodem wyszło na usg,że waży 3700, a jak się urodziła to ważyła 3400. :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 3:18 pm 

MagdaJ pisze:
magdziunia a kto Ci powiedział, że pomiar kości udowej jest odpowiednikiem wieku ciąży? Jeżeli ja będę na to patrzyła to moja ciąza wg Om zakończy się 21.X, a wg usg 3 tyg. później. Pomiary stale się zmieniają i przestałam już wierzyc w usg, w te całe wyliczenia, zawsze jest granica błedu w ktorąs stronę.

Magdo wiem to od lekarza. A napisałam, że jest odpowiednikiem wieku ciąży w jakim np teraz jesteś.
U mnie się zgadza - z ostatniego usg wyszło 37tc z wyliczeń długości kości udowej.
Ja też zbytnio nie zawierzam aparatom usg a wyliczenia są szacunkowe.
Zresztą nie ma się co kłócić.
Życzę Wam dziewczyny szybciutkich i bezbolesnych rozwiązań.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 3:28 pm 

Magdziunia ja tylko pytałam się , nie chciałam się kłócic :D , bo nie ma o co. Wszystko okaże sięw swoim czasie.
Tobie też życzę lekkiego porodu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 01, 2008 7:00 pm 

Magdo ok wiem wiem :D
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 09, 2018 1:57 pm 

tez dla mnie jest to dziwne podejście,

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]