Dzisiaj jest pn paź 22, 2018 6:29 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt paź 02, 2015 12:17 am 
Awatar użytkownika

co do plamienia jadlam tabletki i po tygodniu ustalo, ale niewiem jak ty ale ja strasznie krwawilam az skrzepy ze mnie szly zreszta w szpitalu najpierw powiedzieli ze stracilam dzidzie ,co do oszczedzania oxzywiscie mosialam sie oszczedzac,bo po 20tc, macica mi sie obnizala,lezalam wszpitalu , potem zbyt wczesne skorcze,ale nie patrz na mnie jak bym mogla jeszcze troche wyliczac co sie dzialo
w tej ciazy bylo inaczej tak strasnie sie balam bo mieszkam w uk tutaj inaczej do wszystkiego podchodza nawet kumpela duphaston i luteine mi zalatwiala wrazie czego na podtrzymanie

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 13, 2015 8:14 am 
Awatar użytkownika

Jej, tyle pewnie stresów się najadłaś w ciąży...
U mnie to wygląda jak 3-4 dzień miesiączki. Staram się jak najwięcej odpoczywać.
Stres już minął więc jestem dobrej myśli ;) Jakoś mam przeczucie że wszystko będzie dobrze ;)

Obrazek

Obrazek

"Losu dar szybko zgasł...
Mój Skarbek poszedł spać na tysiąc lat"
( *9tc)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 13, 2015 3:11 pm 
Awatar użytkownika

i tak trzymaj :) mosi byc wszystko dobrze , najwazniejsze zeby krwiaki na macicy nie wyszly po tym krwawieniu

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 13, 2015 5:29 pm 
Awatar użytkownika

o kurczaki :wo: mówisz, że może wyjść coś takiego paskudnego?!
Pfu!
Pozytywne myślenie, pozytywne myślenie, pozytywne myślenie... ;)

Obrazek

Obrazek

( *9tc)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw paź 15, 2015 10:50 am 
Awatar użytkownika

moze ale nie mosi , zapewne jestes pod kontrola gina i robi ci usg ,wiec jesli krwawienie ustalo i po 2-3 tyg zrobil ci usg i macica byla czysta nie ma sie co martwic :)

ja masakrycznie krwawilam, az w szpitalu ze mnie skrzepy szly to bylo 9 tc w 15 bylam na kontroli, i najbardziej mosialam uwazac na siebie do 21tc gdy lozysko zaczyna samo prace

badz dobrej mysli , kazda z nas to indywidualny przypadek

patrz na mnie 1 ciaza masakra strach o dziecko , ciagle problemy , a ta ciaza fiu dopiero pod koniec zaczely sie klopoty, fakt urodzilam wczesnie ,ale to nie moje cialo tak chcialo tylko lekarze

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw paź 15, 2015 1:51 pm 
Awatar użytkownika

No masz rację- każda ciąża inna więc nie ma co porównywać ;)

W poniedziałek minęło 2 tyg jak krwawię... Skrzepów nie ma jak w Twoim przypadku ale co do nich to moja mama mówiła, że gdy była w ciąży z moją młodszą siostrą to też z niej tak leciało. Jak lekarze to zobaczyli to byli pewni że straciła ciążę a na drugi dzień okazało się że z siostrą wszystko dobrze. Tak krwawiła od 8 do 15tc- miesiąc w szpitalu.
Nieraz to się zastanawiam czy nie byłoby lepiej pójść do szpitala bo tam to będę musiała leżeć a w domu to ciężko się położyć. Zawsze coś... a jak się tylko ruszę to czuję że leci :(
Kurczę, pamiętam jak nosiłam na rękach 12kilowego synka przez całą ciążę z młodszym i do głowy by mi nie przyszło że mogłoby coś być nie tak.

A jak maleństwo?

Obrazek

Obrazek

( *9tc)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw paź 15, 2015 3:17 pm 
Awatar użytkownika

w moim przypadku tez taka byla diagnozna ze poronilam , ale po 45 min jak troche ustalo zrobili usg , i ciazabyla zywa nigdy bym nie przypuszczala ze w 9tc dziecko wyglada tak fajnie ma male raczki nozki hehe

corcia ok zaczela ladnie przybierac na wadze za 2 dni bedzie miala 6 tyg , na obecna chwile wazy 2670 i przybrala za 2 tyg 460 g
mam z nia male klopotki bardzo mi ulewa nawet nie tyle buzia co noskiem jej melko tryska dzis miala taki odzut ze mi reke ochlapalo , kupilam zageszczacz , sprawowal sie tydz i znowu sie zaczelo , ale najwazniejsze ze juz sobie radzi i sie nie ksztusi

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw paź 15, 2015 6:27 pm 
Awatar użytkownika

ale fajnie, ze o tym wspomniałaś :) jutro stuknie nam 9tc :) niby mam wizytę 29.10 ale muszę iść po receptę na Duphaston bo właśnie się skończył i może być że lekarz zrobi usg :) jej tak bym chciała jak mówisz że to już taki maluszek fajny :)

No to ładnie córci przybyło ostatnio :)
z moimi Miśkami nie miałam problemu ulewania ale myślę, że to kwestia czasu. Jak mówisz już jest lepiej :)
Ja już bym chciała maluszka mieć przy sobie jak Ty a tu jeszcze tyle czasu

Obrazek

Obrazek

( *9tc)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt paź 16, 2015 12:15 am 
Awatar użytkownika

wiem ze chcesz miec wszytsko za soba ale jeszcze zatesknisz za stanem jakim jest ciaza

ja bym w zyciu nie przypuszczala ze zostane po raz 2 matka hehei to po tylu latach to wsumie tyle co na 1 core czekalam

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lis 23, 2015 1:43 am 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Sysa - gratuluję dopiero teraz bo miałam problemy z zalogowanie na forum :) niech malutka rośnie zdrowo

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 26, 2015 5:58 pm 

Ku pokrzepieniu serc starających się: udało mi się z podwójną macicą (dwie macice i dwie szyjki) donosić ciążę do 39 tyg (planowe cięcie, położenie miednicowe), pierwsza ciąża. Mam wspaniałego syna! ważył 2600g aktualnie ma już 7 tyg i 4300g! Trzymajcie się wszystkie podwójne, uda się i Wam. Pozdrowienia na forumowiczek:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt gru 04, 2015 11:41 pm 
Awatar użytkownika

Sysa gratuluje coreczki :)

Dawno mnie tu nie bylo, ale dwa dni temu zobaczylam dwie kreseczki, ciaza dosc mloda bo wychodzi 5 tydzien, mam nadzieje ze jej przebieg bedzie dobry ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sty 27, 2016 10:46 am 
Awatar użytkownika

smile

bardzo ci gratuluje , \masz podobny termin jak ja z 1 cora,trzymam kciuki za spokojna ciaze :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lut 12, 2016 7:39 pm 
Awatar użytkownika

No i powtorka jak z pierwszej ciazy, nudnosci na calego do tego krwiaki i leczenie hormonami, ale sie udalo i juz jest ok, do tego prawdopodobnie bedzie synek ale tak na 100% dowiem sie dopiero 23 lutego. Obecnie czuje sie dobrze i nic mi nie dolega.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz mar 27, 2016 1:00 am 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Hej co tu taka cisza ?
Wesołych Świąt Wielkanocnych :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]