Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 2:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr lip 29, 2015 2:50 pm 

Tak daleko bałabym się lecieć z dziećmi.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 04, 2016 3:32 pm 
Awatar użytkownika

To zależy na jakie wakacje chcemy jechać i dokąd ;) ja osobiście nie przepadam za zorganizowanymi wakacjami, byłam dwa razy i dziękuję ;) Czasem mam ochotę zjeść śniadanie o innej godzinie niż podają albo w zupełnie innym miejscu :) dlatego najlepiej lubię sobie zarezerwować domek czy apartament, zadbać o czas i obiad we własnym zakresie. Nie znam zbyt wielu biur podroży oferujących takiego rodzaju wakacje, bo dotychczas korzystałam tylko z Interhome, ale mogę śmiało polecić :) tym bardziej tez, ze ranking biur podrózy rzeczpospolitej wskazuje je jako bardzo wiarygodne :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 05, 2016 12:47 pm 

O a jaki to ranking, popatrzyłabym chętnie. Poza tym, to Interhome kojarzę, oni mają już sporą tradycję. No my jeszcze nie wiemy gdzie, w ostatniej chwili pewnie jak co roku.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lip 13, 2016 12:37 pm 
Awatar użytkownika

A proszę bardzo jest tu: http://info.rp.pl/temat/984572.html tylko nie patrz na miejsce, bo to liczba porządkowa tylko danego biura, patrz na rating jest z ostatnich trzech lat :) A w ostatniej chwili to czasem najfajniejsze wakacje wychodzą :) powodzenia w szukaniu

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lip 13, 2016 2:52 pm 
Awatar użytkownika

O, dzięki przydatna sprawa. Ja też w tym roku na ostatnią chwilę szukam. ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lip 15, 2016 11:24 pm 

Polecam biuro Rainbowtours niedawno wróciłam z wakacji organizowane przez nich i czułam opiekę wtedy kiedy potrzebna spisali się:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sty 31, 2017 4:52 pm 

My od lat niezmiennie z Itaką. Mamy to biuro sprawdzone, wiemy jakiej oferty się spodziewać, więc nie szukamy niczego innego. :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw mar 09, 2017 9:46 am 

Z Rainbowtours jeżdżę co roku, w tamtym było Rimini z wycieczką do San Marino, a w tym się zobaczy, co zaoferują.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sie 16, 2017 12:10 pm 

Ja do niedawna stawiałam tylko na biura podróży, dopóki nie zorganizowałam wakacji sama dla całej rodziny, i wiecie co wyszło nas tak lekko licząc 3 razy taniej a zwiedziliśmy duuuużo więcej miejsc, dodatkowo tylko wykupujemy zawsze ubezpieczenie no bo to podstawa jednak jak się jedzie z rodziną

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 21, 2017 10:34 am 

Ja jakoś jeszcze nigdy się nie odważyłam tak sama, boję się jakiś niedociągnieć, wpadek, że zostaniemy na lodzie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sie 22, 2017 10:15 am 

Ja też tak miałam do pewnego czasu, jak sobie nie przekalkulowałam wszystkich opłat, no i jednak jest ta większa spontaniczność zawsze można coś zmienić więcej porobić,a z biurem jednak jakieś są pewne ograniczenia. Wszystko wyszukiwałam sama przeloty na stronkach, często dużo wcześniej można zabukować loty za grosze, do tego ubezpieczenie no bo bez tego bym się jednak nie ruszyła, to musi być kupione, hotele i wsio ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 24, 2017 12:31 pm 

To rozumiem, ubezpieczenie jest bardzo ważne. Nawet jak wyjeżdzam na chwilę do ojca do Hiszpanii, pare razy w roku to wykupuję dodatkowe turystyczne ubezpieczenie na wakacyjnej polisie wcześniej wyszukując. Skoro to umiem zrobić to może wkońcu się odważę zaplanować coś od zera sama ;)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]