Dzisiaj jest pt gru 14, 2018 5:47 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: sob cze 04, 2011 7:55 pm 
Awatar użytkownika

Wypytywalam, ale twierdza, ze juz wszystko maja.
Mnie to wesele ze 2000 kosztuje bez prezentu, ale na prawde chce na nim byc.

siaasia a kto Ci to haftowal?
Myslalam o grawerowanych sztuccach, ale juz nie zdaze tego zalatwic. W PL bede w srode poznym wieczorem a w sobote przed switem ruszamy na wesele.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 04, 2011 8:49 pm 
Awatar użytkownika

o matko jakby ktos wydal tyle by przybyc do nas na wesele to juz bym na pewno nie chciala prezentu, gdyby mi zalezalo na ich obecnosci :)

firma agajtex- mam nadzieje ze nie zostanie to uznane za reklame, po prostu tam zamawialam posciel z haftem i naprawde fajna cena i jakosc :) zamawia sie przez internet wiec z zagranicy tez mozna tylko podac adres do wysylki w PL- kurierem zamawialam w srode doszlo na piatek rano :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 04, 2011 11:04 pm 
Awatar użytkownika

Dzieki, bardzo ladne. Pokaze mezowi i moze skorzystamy :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 24, 2012 11:26 am 
Awatar użytkownika

Dziewczyny w marcu mamy wesele znajomych z pracy mojego męża. Nie jesteśmy ze sobą blisko, więc nie mam za bardzo pomysłu co im kupić. Tzn. pomysł mam, ale nie wiem czy dobry. Myślicie, że zestaw do fondue będzie ok? Boje się, że kompletów do kawy/herbaty, obiadowych czy sztućców dostaną masę, a to wydaje mi się być czymś oryginalnym. Z drugiej strony...może lepiej dać kopertę? Nie znam ich za dobrze, nie wiem nawet ile w tej kopercie powinnam dać. :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 25, 2012 3:58 pm 
Awatar użytkownika

mama.kajtka ja od zawsze mam z tym problem jak idę na wesele z mężem ile dać żeby nie okazało się za mało albo ooo Ci są bardzo hojni.
Myślę,że zestaw ręczników do kąpieli były dobrym prezentem.Przynajmniej jest to coś co zawsze się przyda.A jeśli chodzi o kasę to myślę,że jeśli to wesele jednodniowe i są to znajomi to 200 zł/os wystarczy,jeśli byłaby to rodzina to wiadomo że więcej wypada dać.Takie jest moje zdanie :)

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lut 28, 2012 12:24 pm 
Awatar użytkownika

Mój mąż jest niemożliwy! Dzisiaj rano mnie uświadomił, że on już zamówił fondue, bo przecież mówiłam, że taki prezent im dajemy! Jego zdaniem słowa "Myślisz,że fondue to dobry pomysł?" to to samo co "Fondue to dobry pomysł" albo "Tak, kupmy im fondue". Szczerze powiedziawszy obawiałam się, że zamówił jakiś mini - fondue, na świeczki, a właśnie mi wysłał linka. Wrzucam zdjęcie. Mąż zamówił fondue ze sklepu Stylowa Zastawa i kosztowało 170 + koszt przesyłki. Myślicie, żet to + kwiaty to wystarczający prezent? A może jakieś dobre wino dokupić?
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 12, 2012 4:01 pm 

Ja jak idę na wesele znajomego to jeśli P. Młodzi życzą sobie Kasy to daję im 100zł jak nie podkreślają że chcą kasę to prezent-upominek do 100zł. Jak bliska rodzina to coś więcej niż 100zł. Dużo więcej. Ale jeszcze u rodziny na weselu nie byłem więc nie wiem ile kasy bym dał 250-300zł na pewno.

Choć przyznam że kilka razy nie miałem ani grosza przy duszy i poszedłem z samymi kwiatami. Ale to bezrobotny wtedy.

Nie wyznaję zasady ile powinno się dać tylko na ile mnie stać by dać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 12, 2012 4:09 pm 
Awatar użytkownika

Kobietki
W sobote ide na slub mojej szwagierki. Slub cywilny (w przysżłosci kosciol i wesele ma być), po ślubie obiad i ciasto. Młodzi wreczajac nam zaproszenia powiedzieli, ze "mamy sie nie wygłupiac z prezentami". Jednak czy wypada naprawde tak iść bez niczego?? Tzn z kwiatkiem?

Sama brałam najpierw cywilny. Od każdeo dostalismy drobny upominek, reczniki, deskę z wałkiem ;) filiżanki. Niezobowiazujace ale miłe.

Rozmawiam z innymi goścmi i maja te sama rozterkę. Nie wiedza czy nie kupia drobiazgu, a jesli mieliby kupic to nie maja pojecia co to by mogło być.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 12, 2012 4:17 pm 

Jak Madzi napisali jasno o prezentach. Idź z samymi kwiatami.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn wrz 24, 2018 5:54 pm 

moim zdaniem kwiaty i jakieś pieniążki to taki tradycyjny prezent można jeszcze dokupić jakiś drobiazg np kalendarz personalizowany :D

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]