Dzisiaj jest śr paź 17, 2018 6:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Wiadomość: wt mar 31, 2015 2:30 pm 
Awatar użytkownika

Ja przerabiałam w temacie chyba już wszystko. Miałam Avent i canpola, Dr. Browns wszystkie zapewniały o tym że nie łyka dziecko powietrza co dla mnie było ważne bo mały miał kolki. W tym temacie pomogły Dr. Browns i Haberman z Canpol. Więc moge polecić ci te butelki . łatwiejsza dl mnie w obsłudze ta druga, łatwiej się czyści, faktycznie nie łyka dziecko powietrza i kolki praktycznie minęły. Avent strasznie zasysały się nam smoczki a Dr. Browns dla mnie koszmar do czyszczenia. Zwłaszcza w zmywarce.

"Jeszcze cię nie znam a już cię kocham..."
Aniołek, 23.05.2013, 25.08.2013

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 13, 2015 2:23 pm 

Ja polecam butelki firmy <reklama>. Butelki mają zaworki antykolkowe i dzięki temu moja córa ani razu nie miała kolki. My mamy butelkę ... i jesteśmy z niej bardzo zadowolone. Mała pije z niej mleczko i wodę, a oprócz tego karmię ją jeszcze piersią i nie ma żadnego problemu, gdyż smoczek jest zbliżony kształtem do piersi i mogę Malutką spokojnie karmić naprzemiennie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt maja 19, 2015 11:44 pm 

Z czystym sumieniem polecam nowe na rynku butelki <reklama>, Wy i Wasze dzieci będziecie z nich zadowoleni :) Butelka ma super kształt, smoczek przypomina pierś matki, otwór butelki jest szeroki, dzięki czemu łatwo ją umyć. Piękne, delikatne wzorki na butelce dodają uroku a nie rozpraszają dziecka podczas picia. Polecam! :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr cze 24, 2015 11:14 am 
Awatar użytkownika

Ja używam butelek Lovi aktywne ssanie z systemem super vent. Smoczek ma dynamiczną końcówkę co wygląda jak sutek i nie zaburza rytmu ssania piersi (dla mnie to ważne bo karmię piersią i nie chcę aby butelka podana od czasu do czasu rozleniwiła dziecko), system super vent zapobiega zapadaniu się i zasysaniu się smoka przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolek, ponadto wbudowane kanaliki reguluję przepływ i ciśnienie mleka więc dziecko się nie zakrztusi.
Córka bardzo chętnie pije z tej butelki, podawane wcześniej butelki avent miały za twarde smoki i mała strasznie się męczyła nimi, a w Lovi bez problemu łapie i pięknie pije :)
Polecam.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 19, 2015 10:34 am 
Awatar użytkownika

Od kilku tygodni mamy w posiadaniu nowe buteleczki. Są to szklane butelki z Canpola (my mamy z przeuroczą różową sową). Butelki są bardzo lekkie, łatwe w myciu i nie zostawiają zapachu mleka/soku/herbatki w środku. Smoczek w komplecie jest antykolkowy więc dba o brzuszek maluszka. Polecam wam mamuśki gorąco :) Ja jestem bardzo zadowolona z nich a i córka je bez problemu zaakceptowała :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr gru 02, 2015 10:56 am 

My przerobiliśmy wiele butelek... jedne wywoływały ból brzuszka, jedne zachodziły po pewnym czasie, a smoczki farbowały..Aż w końcu kupiłam na próbę szklane butelki z ... - i to był strzał w 10 :) Mała chętnie z niej pije, nie ma problemów z brzuszkiem, dobra cena, fajny design + z biegiem czasu ani smoczek, ani butelka nie zmieniają koloru.
Polecam :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob gru 19, 2015 1:10 pm 

Na pierwszą buteleczkę dla malucha to tylko ... !idealnie odzwierciedla kobiecą pierś i nie trzeba bać się że maleństwo jej nie bedzie chciało po skosztowaniu butelki :D :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 18, 2016 11:57 am 

Polecam butelkę <reklama>o pojemności 125 ml. Bardzo wygodna w trzymaniu, również przez dziecko. Dobrze się myje. Dziecko chętnie pije z tej butelki mleko, jednocześnie nie odzwyczajając się od picia z piersi.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt kwie 12, 2016 2:54 pm 

Bardzo krótko karmiłam swoje dziecko piersią więc praktycznie po pierwszym miesiącu byłam zmuszona wprowadzić mleko modyfikowane. Długo szukałam odpowiednich butelek i smoczków do butelek. Tylko i wyłącznie polecam butelki firmy ..., osobiście używam butelki ... Córka w ogóle nie miała kolek, a smoczki są w kształcie piersi więc nie było żadnego problemu na "przejście" z piersi na butelkę.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw kwie 21, 2016 2:07 pm 

To chyba zależy czego od butelek oczekuje rodzic i co akceptuje dziecko... Mi np. w sklepie pani polecała butelki dr Brown, kupiłam, a córka zupełnie ich nie tolerowała. Doszłam do wniosku, że skoro karmię w sposób mieszany (w weekendy butelka, bo studiowałam, a w tygodniu pierś), to muszę szukać o smoczku zbliżonym budową do kobiecej piersi. Kupiłam pierwszą butelkę z serii ... - ona ma taki zakrzywiony smoczek, że wygląda jak pierś mamy i bardzo delikatny, mięciutki silikon. Młoda złapała od razu i nie było żadnego problemu. Z kolkami też nigdy nic :)
Ja z butelek ... jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam, ale wiadomo, że ostatecznie maluch decyduje co jest dla niego najlepsze :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt kwie 26, 2016 12:09 pm 

Ja używałam kilku butelek (już nawet nie pamiętam ich nazw) ale z żadnej nie chciał pić. To butelka antykolkowa i muszę przyznać, że działa. Wcześniej mały budził mi się w nocy i płakał, podejrzewałam właśnie, że ma kolki. Ale kiedy zaczęłam podawać mu mleko w tej butelce jest wszystko ok. Ładnie mi przesypia noc i razem z mężem jesteśmy zadowoleni

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob kwie 30, 2016 8:47 pm 
Awatar użytkownika

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniej butelki dla syna, przeszukałam pół internetu, przepytałam wszystkie koleżanki które już miały dzieci i w końcu padło na butelki z ...Bardzo zależało mi na tym, żeby smoczek przypominał pierś mamy, przez co uważam, że łatwiej było nam przejść z piersi na butle. Ma ergonomiczny kształt, dobrze się trzyma w ręce, w sklepie każdą butelkę dotykałam pod tym kątem :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt maja 10, 2016 11:52 pm 

Ja z moim Malutkim przerobiłam kilka butelek, ale najmniejsze problemy mamy z takimi z ... Dużo tu zależy od smoczka na pewno, ale chyba mu ten kształt odpowiada, bo praktycznie skończyły się problemy z zachłyśnięciami i kolkami, więc ze swojej strony polecam tą :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]