Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 10:03 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn gru 27, 2010 1:13 pm 
Awatar użytkownika

Witam :)

Chciałabym zapytać mam, które od początku zdecydowały się na karmienie mlekiem sztucznym czym kierowały się przy wyborze? Czy już w szpitalu było 'jakieś' zaproponowane i czy noworodek je 'tolerował', czy było to testowanie różnych produktów?
Jaką wodę wybrałyście do mleka?
Jakie herbatki dodatkowo?

Jeśli macie dodatkowe wskazówki chętnie 'poczytam'

Pozdrawiam :)

Jeśli podobny temat istniał, to przepraszam moderatora........ale niestety nie znalazłam, albo źle szukałam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 27, 2010 2:17 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Witam

Jest już kilka tematów odnośnie mleka
Ten jest chyba najaktualniejszy

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... &start=120

A co do Twoich pytań ... ja wprawdzie karmiłam mlekiem modyfikowanym od 4miesiąca ale ... w szpitalu dzieciaczki dokarmiali Bebiko. Ja kupowałam Enfamil, można go dostać chyba tylko w aptece, nie jest tanie bo puszka 400g kosztuje 25-30zł ale według mnie to dobre mleko, pediatra mi go polecała.
Woda zwykła kranowa, wygotowana ... a jeśli chodzi o herbatki to dawałam koperkową czasem i jabłko/melisa. Z tymże jak już pisałam, moje dziecię miało już wtedy 4msc :)

Pozdrawiam

[*] [*] [*] [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 27, 2010 4:15 pm 
Awatar użytkownika

Jędza mój synek dostawał juz w szpitalu Nan Active 1 a ponieważ dobrze go tolerował pozostalismy przy tym mleku, jak skończył 6 miesięcy przeszlismy na zwykły Nan i teraz pije Nan Junior.
Herbatki dostawał te, które są od pierwszego miesiąca - koperek i rumianek.
Urodził się w czerwcu więc dostawał herbatke jak było gorąco.

A woda zwykła kranowa tylko przegotowana.
Na noc gotowałam wodę do termosu, a drugą porcję do szklanego dzbanka i nie było problemu z szybkim przygotowaniem mleka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 27, 2010 4:28 pm 
Awatar użytkownika

Ja starszemu synkowi jak i młodszemu podawałam i podaje bebilon od samego poczatku.....

A woda tez od pierwszych dni zycia tylko żywiec zdrój lub gerber...
Potem zmieniłam na primavere...a teraz podaje na zmiane...i pomimo ze starszy synek ma prawie 2 latka nie daje mu kranówy nawet gotowanej czy przefiltrowanej....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 27, 2010 9:19 pm 

Ja niestety nie miałam pokarmu więc zmuszona byłam karmic mlekiem modyfikowanym. w szpitalu dawali bebiko i ja to kontynuowałam bez żadnych problemów alergicznych czy brzuszkowych. Woda najnormalniejsza kranówka przegotowana . Dodatkowo woda do picia a później herbatka jabłkowa, malinowa itd

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]