Dzisiaj jest pn gru 17, 2018 1:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

co dajecie swoim maluszkom?
głównie obiadki ze słoiczka, czasem gotuję 49%  49%  [ 162 ]
głównie sama gotuję, sporadycznie słoiczkowe 38%  38%  [ 126 ]
pół na pół 12%  12%  [ 40 ]
Liczba głosów : 328
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pn lut 28, 2011 9:44 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

malgora83 pisze:
Pewnie dlatego Gerber jest tańszy.
Ja Karmiłam Hippem przeważnie, ale Gerbera kilka razy tez kupiałam.
Michalina uwielbia własnie paelle z Gerbera i kupuje jej do dzisiaj.

margola każda mama chce jak najlepiej dla dziecka i mam nadzieje ze nasze dzieci miały to co najlepsze ........ :lol: :lol: :lol: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lut 28, 2011 10:52 pm 
Awatar użytkownika

MARCELEKAKUNIA pisze:
malgora83 pisze:
Pewnie dlatego Gerber jest tańszy.
Ja Karmiłam Hippem przeważnie, ale Gerbera kilka razy tez kupiałam.
Michalina uwielbia własnie paelle z Gerbera i kupuje jej do dzisiaj.

margola każda mama chce jak najlepiej dla dziecka i mam nadzieje ze nasze dzieci miały to co najlepsze ........ :lol: :lol: :lol: :wink:

pewnie
Nawet te karmiace parówkami :)

A wogole moze nie w temacie, ale ostatnio chciałam kupic dla mojej parówki takie dla dzieci specjalne. Wrzuciłam do koszyka (25zł/kg) ale cos mnie tchneło i zobaczyłam co tam jest, pewna ze zobacze same znakomitosci. I co zobaczyłam?? 43% indyk MOM plus emulgatory itp przy czym zwyczajne biedronkowe parówki za 14 zl/kg maja prawie 70% miesa. Paranoja jakas normalnie.
I jeszcze napisali ze zdrowe!!!! Bosz...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lut 28, 2011 10:58 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

No własnie o to chodzi ze bardzo wązne abysmy my mamy czytały co kupujemy .Gerber też na marginesie nie ukrywał ze tam jest mom tylko mamy nie czytaja :roll: :wink: .Ja nie jestem idealna ale staram sie przynajmniej dzieciom jak kupuje czytać co w środku jest hehe ..chociaz czasami łapne nie myślac ale to raczej dopiero niedawno ale jak pamietasz marcel sam mi pokazywal co nie ejst dla niego hehe odpowiednie w danym momencie bo dostawał tych czerwonych plamek na chwilę heeh.

No dostaniemy zaraz reprymendę ze nei na temat :oops: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 01, 2011 9:17 pm 
Awatar użytkownika

Trudno, najwyzej dostaniemy :)

Ja czytam cholera jasna, czytam wszystko
Z ciekawosci zrobiłam dzisiaj przeglad słoiczków i juz wiem dlaczego nie widziałam tego MOM
Bo Michalina jadła z Gerbera tylko krupniczek, zupkę jarzynowa, albo jarzynki z szynką :D
reszta to Hippowa była :D
No i Paella z Gerbera, ale nie mam słoiczka od niej, wiec nie wiem jak tam miesko jest ale wydaje mi sie ze nie MOM.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 01, 2011 9:24 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Ja gotuję, ale daję też słoiczki (gł. takie które mają składniki raczej trudno dostępne - królik, jagnięcina, cięlecina) żeby była przyzwyczajona.
Chociaż po ostatniej aferze z gerberem mam wiele watpliwości co do sloiczków

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 01, 2011 9:28 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

MARGOLA avatarek zarabisty

dziewczyny teraz juz po fakcie co dzieci zjadły to zjadły trudno ma byc poprawa ale teraz siegajac po każdy słoiczek kazda mama bedzie miaął chwile zastanowienia co tym razem jest złego :evil: :D :roll: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw mar 03, 2011 2:45 pm 

ja juz od dluzszego czasu gotuje, a sloiczki to tylko deserki i tak jak u żabki25 to, co trudno dostepne. Nasza przygoda z innym jedzeniem, zaczynala sie wlasnie od sloiczkow i moje dziecko jakos na tym nie ucierpialo ;)
Sloiczki hippa sa drogie w porownaniu do gerbera, czy bobovity.Chociaz i gerber do tanich nie nalezy ;)

Mysle, ze w kwestii jedzenia trzeba zdac sie na siebie i swoj instynkt. Jak ktos nie chce nie bedzie karmil sloiczkami, a ktos inny nie widzi bez nich zycia ;)

Obrazek

23.01.09 (*)9t3d

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw mar 03, 2011 3:23 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

No słoiczki to raczej z kazdej firmy sa drogie tylko bobovita i gerber czescier robią promocje i dlatego sie bardziej oplaca :roll: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Ostatnio zmieniony czw mar 03, 2011 4:00 pm przez MARCELEKAKUNIA, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw mar 03, 2011 3:58 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

MARCELEKAKUNIA pisze:
No słoiczki to raczej z kazdej formy sa drogie tylko bobovita i gerber czescier robią promocje i dlatego sie bardziej oplaca :roll: :wink:

a ja kiedyś stwierdziłam że lepiej samemu zrobić np.deser,bo Kuba teraz by zapewne zjadał jakieś 2-3 słoiczki na deser :lol: co daje około 60-90 słoików na miesiąc :shock:
a tak w mikserze ląduje 1 banan i np pół małego jabłka...
albo czasami kroję w plasterki,daje całe...w różnej postaci,szybko i ostatnio bez brudenia,bo ile można się ubrudzić jedząc większe kawałki niż papkę :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 25, 2011 5:39 pm 

ot, ciekawostka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lip 02, 2011 10:21 pm 
Awatar użytkownika

ja tylko i wyłącznie gotuję córeczce,do słoczikowych nie mam przekonania,córcia zresztą gdyby je spróbowała to by pluła nimi dalej niż widzi,niezbyt pochlebnych slów uslyszałam o tych obiadkach z Gerbera i tym podobnych,nawet mnie nie ciągnie zeby kupować małej,mojej bratowej nie chce się gotować dla dziecka wiec traci pieniądze (nie przelewa im się) na obiadki słoiczkowe.I mówi ze dziecko nie chce jeść,moje obiadki jak przyjechali na kilka dni jadło z apetytem.Deserki i soczki również robie sama,wiem co w nich jest a Lence to smakuje,wcina z apetytem.Jest tyle różnych pomysłów na różne potrawy dla malucha.Wiem dobrze ze słoiczki są wygodniejsze ale ja nigdy nie należałam do osób lubiacych wygody,nie lubię sobie "ułatwiać życia".Potrafię zorganizować wcześniej jadłospis na całe kolejne 7 dni.Zresztą mojemu pierwszemu dziecku też sama gotowałam.Poza tym nie jestem zbyt dobrą kucharką,nie lubie też siedziec w kuchni,jak gotuję dla rodziny ogarnia mnie zniechęcenie do wszystkiego do tego stopnia ze jak coś ugotuję to już później tego nie jem,ale gotować dla dziecka to dla mnie prawdziwa frajda.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lis 28, 2011 8:33 pm 

MagdaJ pisze:
ot, ciekawostka :wink:

Bardzo dobry tekst. Często zaglądam na tę stronę bo jest wiele przydatnych i ważnych informacji ale to mi gdzieś umknęło. Niestety nie czytamy etykiet, nie interesujemy się tym co jest w środku i efekty są takie a nie inne. Ja obejrzałam kilka programów odnośnie jedzenia na yt i jestem lekko przerażona.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 31, 2012 2:28 pm 
Awatar użytkownika

Ja gotuję zarówno obiadki jak i deserki,

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 11, 2012 8:24 pm 
Awatar użytkownika

też gotujemy jakoś nie miałam na początku zaufania do słoiczków, wolę wiedzieć co jest na talerzu i z czego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 18, 2012 10:53 pm 
Awatar użytkownika

Pierwsza córka do roku była na słoiczkach, drugą też karmie słoiczkami...nie mam teraz dostępu do dobrych warzyw, te co sa w marketach są paskudne, wole dać słoiczek. Zapewne jak przyjdzie wiosna zacznę malej gotowac sama...
Pati mimo iż jadła do roku słoiki wcale nie objada sie teraz fastfoodami (jak bylo napisane w artykule) ba...nawet nie wie co do hamburger, w zyciu nie byla w mcdonaldzie gdzie jej rowiesnicy chodzą tam calkiem regularnie, stram sie gotowac zdrowo i mala bardzo lubi warzywa i owowce...:) Jednak karmienie dzieci słoiczkami do 2 czy 3 roku życia to już lekka przesada. Roczne dziecko moze smiało jest już z "dorosłego" stołu ;)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]