Dzisiaj jest sob paź 20, 2018 1:22 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3077, 3078, 3079, 3080, 3081, 3082, 3083 ... 3153  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 8:26 am 

co do zlotu...

wstępnie i ja poprosze o wpisanie na liste, cala naszą 3 :)

ostateczna decyzja będzie jak pogadam z M. bo u nas jest problem...brak auta :( więc musiałabym wypożyczyć...a to drogi interes...musimy to obgadac...no chyba że przyjedziemy ciężarowką :oops: hehehe

kiedy wkoncu ten zlot? jaka data dokładnie?

ostateczną decyzje dam jak wróci M. i oszacujemy koszty, bo nie ukrywam że z kasą kiepsko :(

co do grypy...też się zaczynam bac...w Tarnobrzegu mam teściową :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 8:37 am 
Awatar użytkownika

dOMINIKA - oj nie pamietam jakiej firmy mam te pieluszki wielorazowe. To sa te zewnetrzne pieluszki plus wklady, plus taki specjalny papier.

Roczek -> W domu na podworku: my, tesciowie, pradziadkowie, siostra meza z rodzina i brat meza z rodzina. Zrobie jakies przystawki czy cos i jakies ciacho lub tort i tyle. Wszyscy sie zrzucaja na prezent przyczepke do roweru. Tyle.

holly - dziewczyny sie spotkaja w Pl to my mozemy sie gdzies tu spotkac :) Co Ty na to. I Juste sie sciagnie... Chociazby z jeden dzien przykladowo Antwerpia do zoo bo to w miare posrodku nas wszystkich...

czaga - nikt nic nie napisal wiec sle jezyk niemowlat.

Obrazek

[*] Aleks - 22 tydz - 23.06.2007

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 8:46 am 
Awatar użytkownika

:oops:
pojechalabym chetnie, ale czarno to widze :roll: auta nie mamy, nie wiemy jak z urlopem, ogolnie jestem chetna ale kto to wie co bedzie :) kurcze, tyle mamusiek, tatusiow i dzieciakow na kupie, ale sie bedzie dzialo :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:03 am 
#
Awatar użytkownika

gonia.w avilka ma wózek quinny buzzy 3w1. czadowy jest 8)

avilko pisz częsciej babo jago :wink:

morella szacun :yea: Kurde niesamowite to musiało być :$%^: Ńasłuchiwałam w trójce o tym kilka dni wcześniej. Jak wypadlo to wspolne granie? Pewnie mimo wszystko chaos? :koko:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:19 am 
#

wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 10-miesięczniaków
Majeczki, Majeczki, Bartusia, Zuzi, Vivien i Damianka

:bal: :flo: :gift: :puk: :hbd:

czaga, morrella - cieszę się że piszecie się na zlocik :lol:

nanci - wstyd sie przyznać ale prawie tak jak przed ciążą

gonia - ja myślę, że jesteś bardzo dobrym organizatorem i się najbardziej nadajesz na skarbnika :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:29 am 
#

ajeczka pisze:

To nieźle się kryjesz Ajeczko ;) Mi czasem na imprezie też się zdarzy, ale bardzo rzadko
Co do Głogowa to mi pasuje albo początek czerwca albo cały lipiec.

:flo: :flo: dla Majeczek :flo: i dla Bartoszka

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 9:36 am przez : barbasia :, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:32 am 
#
Awatar użytkownika

: barbasia : pisze:
ajeczka pisze:

To nieźle się kryjesz Ajeczko ;) Mi czasem na imprezie też się zdarzy, ale bardzo rzadko

:flo: :flo: dla Majeczek :flo: i dla Bartoszka
ehh u mnie to rzadko sie coraz rzadziej zdarza....ajka a co na to mezo twoj no i przyjaciele? I powiedz mi czy nei czujesz sie glupio palac gdzies na miescie gdzie widzi Cie ktos kto wie ze masz dziecko malutkie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:54 am 
Awatar użytkownika

Witam :)

Ja dzis umierająca dostałam @ :evil: :evil: Mateuszek spi a ja nadrabiam forum :)
Kurde ale wam zazdroszcze tego zjazdu .

ajeczko ja tez palę nałogowo zaczęłam jak skonczyłam karmic moim mlekiem .

Kurde słyszałam ze ta paskudna grypa juz w PL u nas w ie tez jest 1 przypadek potwierdzony. a najbardziej boje sie o mojego R bo pracuje na lotnisku :shock: a tam jak wiadomo pełno ludzi przylatuje . Mam nadzieje ze nic nie przywlecze do domu i sam nic nie złapie :?

Własnie obliczyłam ze kolejna @ bede miała na wesele :evil: by to szlag!!!

Ja dzis na zakupy bo robiłam porzadki w Mateuszka szafie i znowu cały worek za małych ciuchów schowany, wiec trzeba cos wiekszego kupic :wink:

STO LAT DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:58 am 
#

nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram :D, i nigdy przy dziecku ;) a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to :evil:

barbasiu - no to zależy wszystko od avilki i Wrocławianek ;)

heart :sss:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:59 am 
#
Awatar użytkownika

ajeczka pisze:
nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram :D, i nigdy przy dziecku ;) a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to :evil:
spoko spoko pytam bo ja sie np baaaardzo dziwnie i glupio czuje gdy pale cygara gdzies przy kims kto wie ze mam malego dzieciaka..... pytalam bo chcialm wiedziec jak Ty jako rozniez mloda mama podchodzisz do tego i czy Ty tez sie tak dziwnie czujesz....ja nie osadzam ani Ciebie ani nigdy nikogo....przed ciaza palilam 9lat....w dniu testu rzucila....nie zapalilam ani jednego w ciazy ani gdy karmilam...jednak w pazdzierniku na uiczelni zaczelam popalac i tak popalam do dzis dnia tylko ze coraz wiecej....u mnie mezo tez pali dlugie lata - obiecywal ze rzuci i nic! Znajomi wiedza tylko niektorzy...... a przy dziecku tez nigdy niepale!

Dobra palaczki ujawniac sie...jest nas juz 4 kto jeszcze!

Moje stokrotki:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 10:05 am 
#
Awatar użytkownika

Cytuj:
nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram , i nigdy przy dziecku a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to

He heh ja też nie stronię od fajek :wink: Jejku, raz się żyje, więc i alkoholowo się nie oszczędzam :wink: Jak mam perspektywę poltorarocznego braku uzywek to nie myslę co inni powiedzą. Polska ma to do siebie, ze ludziska wtykają nos w nie swoje sprawy. Pod tym wzgledem podow=ba mi się Holandia bo tam wolnoć Tomku w swoim domku i wszyscy zadowoleni :wink:
Przy dziecku nie palę, nie piję tylko jak pojdzie spać to z mezem polampce, a jak lepszy dzień to po kuflu :wink: i na faję do ogrodu :wink: Życie jest zbyt krotki żeby sobie go nie uprzyjemniać :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 10:12 am 
Awatar użytkownika

Corcula pisze:
Cytuj:
He heh ja też nie stronię od fajek :wink: Jejku, raz się żyje, więc i alkoholowo się nie oszczędzam :wink: Jak mam perspektywę poltorarocznego braku uzywek to nie myslę co inni powiedzą. Polska ma to do siebie, ze ludziska wtykają nos w nie swoje sprawy. Pod tym wzgledem podoba mi się Holandia bo tam wolnoć Tomku w swoim domku i wszyscy zadowoleni :wink: Przy dziecku nie palę, nie piję tylko jak pojdzie spać to z mezem polampce, a jak lepszy dzień to po kuflu :wink: i na faję do ogrodu :wink: Życie jest zbyt krotki żeby sobie go nie uprzyjemniać :wink:

żebyś wiedziała :D faktycznie tu nikt nie robi sabatu nad tobą :wink:

p.s. ja nie palę,mój też przestał przy mnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 10:14 am 
Awatar użytkownika

ja tez palaczka - tez skonczylam wraz z testem i zaczelam znowu po skonczeniu karmienia, maz pali tez. co do znajomych, akurat wielu mam takich co tez maja dziecko i pala, znam nawet takie co w ciazy palily i jak karmily :roll: wiec dla znajomych nie jestem ewenementem. ja przy dziecku nigdy, na spacerze z dzieckiem nie, w domu czasem na balkonie.

widzialyscie to? http://www.joemonster.org/filmy/11825/T ... 0%20oku_II :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 10:25 am 
Awatar użytkownika

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów (i oczywiście wczorajszych także) :bal: :bal: :bal: :bal:

Na zlocik jak najbardziej się piszę - Kasia i Igorek. A kiedy dokładnie? Znacie już może termin - chociaż nam sierpień pasuje...

A co do papierosów to ja też palę. I to tyle samo co przed ciążą. Jak skończyłam karmić to wróciłam... Jakoś tak ciągnęło do "złego"...

Więcej postaram się wieczorem bo teraz jestem w pracy. Ale naskrobałyscie dziewczyny przez dwa dni - nie było mnie w domu i niestety nie jestem na bieżąco. Ale czytam, czytam, czytam...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 10:28 am 
#

ruda - spodobał mi się Twój pomysł na prezent dla męża. Mój też ma w maju urodziny. Pobuszowałam trochę w necie (nie wiedziałam, że jest tego aż tyle :shock:), no i właśnie zamówiłam grę "Kochankowie" :bbb: http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/bi ... i/id/1354/ Oj będzie się działo... :lol2:
No i tym razem jestem pewna, że prezent będzie trafiony ;)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3077, 3078, 3079, 3080, 3081, 3082, 3083 ... 3153  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]