Dzisiaj jest ndz paź 22, 2017 6:37 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1091  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw sty 11, 2007 9:16 pm 
Awatar użytkownika

Jestem mama 15 miesiecznego synka i zaczynam powoli przygotowania do drugiej ciazy, powoli bo mysle tak za 4 miesiace zaczac staranka :oops: . Chcialabym aby roznica wieku wynisila miedzy maluszkami 3 latka, mieszkam sama z mezem i latwiej bedzie sie zajac sie dziecmi przy takiej roznicy, tak sobie mysle. Ciekawa jestem mamusie jak to z wami bylo czy dlugo czekalyscie na nastepna ciaze, a moze jest wsrod was ktos kto tez szykuje sie do kolelnej ?
Za pierwszym razem zaszlam w ciaze po trzech przytulankach :oops: ,mozna powiedziec ze za dwoch bo jeden cykl opuscilismy, ale szczerze powiedziawszy boje sie ze teraz nie pojdzie tak szybciutko. [/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sty 11, 2007 9:50 pm 
Awatar użytkownika

Witaj Jolciu :) my zmężęm mamy juz prawie 8 letnią córke prawie poniewaz w marcu kończy 8 lat postanowilismy postarac się rodzeństwo dla córci ale narazie nam sie nie udaje ale jesteśmy dobrej nadziei juz mysleliśmy ze teraz moze się udało ale niestety @ choć opozniona to się pojawiła wiec nadal czekamy, choć przyznam ci sie ze chcemy przełożyc nasze staranka na jakiś czas ponieważ mąż wyjeżdża na pól roku na misje bo jest wojskowym :) i chcemy poczekac z staraniami do jego powrotu by móg mi towarzyszyć podczas ciązy no chyba ze jednak wczesniej się uda bo to róznie bywa, pozdrawiam i owocnych starań :)

Obrazek

Czekamy na cud...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sty 11, 2007 9:59 pm 
Awatar użytkownika

Witaj kasiu dzieki za odpowiedz, napewmoz mezem latwiej przejsc przez ciaze moja pierwsz byla ciaza zagrozona w 7 tygodniu mialam wypadek samochodowy itrafilam z krwawieniem do szpitala, ale Michas okazal sie silnym chlopaczkiem i sie nie dal dzieki Bogu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 8:53 am 
Awatar użytkownika

Witaj Joalciu :D , my rowniez staramy sie o drugie dziecko.Vanessa ma juz prawie 4 lata, wiec mysle, ze bedzie latwiej-mam taka nadzieje.Narazie to nasze drugie podejscie, ale pierwsze tak na serio :wink: :lol: , wiec zobaczymy jak wyjdzie :lol: .
Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 5:16 pm 
Awatar użytkownika

Ojej Jooasiu, no to trzymam za nas wszystkie kciuki :lol: , kiedys przeciez musi sie udac, chociaz wiem ze z wiekiem coraz trudniej ja mam juz 31 na karku choc tego nie czuje ale zegar biologiczny bije i tego wlasnie sie boje ze to drugie podejscie w staraniach moze trwac trwac trwac :cry: :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 5:48 pm 
Awatar użytkownika

Jolciu, ja w tym roku mam juz 27 lat, i nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial,niedawno jeszcze do liceum chodzilam 8) :lol: .Tez sie troche boje czy uda sie szybciej.A teraz to juz bym chciala byc zafasolkowana, bo siostra dzis powiedziala , ze jest w ciazy, i byloby fajnie w jednakowym wieku miec dzieciaczki.A ona ma 30 latek i jest w szoku , bo jeszcze nie planowala,ale wiem , ze niedlugo bedzie sie cieszyc :lol: .
Trzymam kciuki caly czas za wszysciutkie babeczki , zeby fasoleczki zamieszkaly w brzusiach.
Pozdrowka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 5:57 pm 
Awatar użytkownika

No to milo slyszec, sistra napewno sie ucieszy :lol: mozesz gratulowac. Szczerze sie ciesze i po trosze zazdroszcze....... :oops: Moze my tez zostaniemy mamusiami wtym roku..... :lol: daj Bpoze a jezeli nie w tym to na poczatku przyszlego niech przyjdzie do mnie to malenstwo taki sobie margines wyznaczylam i mysle ze raczej do przyszlego przyjdzie mi poczekac :cry: :cry: :cry: ale ja jakas pesimistka jestem a to chyba dlatego ze przeczytalam ze w moim wieku sznsa na zajscie w ciaze wynisi 15% :cry: :cry: :cry: i tak sie zmartwilam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 6:04 pm 
Awatar użytkownika

jolcia pisze:
No to milo slyszec, sistra napewno sie ucieszy :lol: mozesz gratulowac. Szczerze sie ciesze i po trosze zazdroszcze....... :oops: Moze my tez zostaniemy mamusiami wtym roku..... :lol: daj Bpoze a jezeli nie w tym to na poczatku przyszlego niech przyjdzie do mnie to malenstwo taki sobie margines wyznaczylam i mysle ze raczej do przyszlego przyjdzie mi poczekac :cry: :cry: :cry: ale ja jakas pesimistka jestem a to chyba dlatego ze przeczytalam ze w moim wieku sznsa na zajscie w ciaze wynisi 15% :cry: :cry: :cry: i tak sie zmartwilam

Z tego co sie naczytalam to nakrecanie sie i zamartiwanie robia ta blokade.Musze sie przyznac, ze tez jej zazdroszcze, ale jednak bardziej sie ciesze.Normalnie tak sie ciesze, jakbym sama zaciazyla i sie o tym akurat dowiedziala.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 9:21 pm 
Awatar użytkownika

To mile, wierze ci mam siostre blizniaczke i gdyby ona byla teraz w ciazy to byllby miod dla mnie, zycze jej dzidzi a nawet dwoch naraz :lol: :lol: moje serducho skakaloby z radosci dokladnie tak jak napisals 'tak jak bym to ja zaciazyla" :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 11:27 pm 
Awatar użytkownika

witam wszystkich.
to moj pierwszy post na ty forum, przed tym prawie 2 lata udzielalam sie na innym forum, ale atmosfera sie popsula, wiele osob odeszlo...
no niewazne...nasza mala ma prawie roczek...
i wszystko wskazuje na to ze bedzie rodzenstwo...
owulacje mialam okolo 2 stycznie...tak wiec jeszcze na test za wczesnie, pewnie tak okolo 20-22 zatestuje...
bardzo sie ciesze ze jest kilka mam planujacych...
a moze jest jakas swiazo zaciaona?
ja od kilku dni przechodze te wszystkie objawy ciazowe...tylko zastanawiam sie czy to mozliwe zeby tydzien po zaplodnieniu juz pojawily sie objawy?? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 11:31 pm 
Awatar użytkownika

Witaj mamalily, no to szczesciara jestes zycze ci duzego brzuszka ja jestem dopiero w starankach ale moze za niedlugo dolacze do tych z brzuszkami :lol: gratuluje i szczerze zycze ci tej ciazy jak nam wszystkim oczekujacym :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 12, 2007 11:34 pm 
Awatar użytkownika

Acha na objawy to chyba za wczesnie ale kto wie ja w zeszlym miesiacu prawie uwierzylam ze jestem w ciazy i nidobrze mi sie robilo na widk jedzenia po tescie urojenia ustapily, ale tobie zycze innego zakonczenia :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sty 13, 2007 1:28 am 
Awatar użytkownika

dziekuje jolcia :D
narazie nie ma co gratulowac...ale mam nadzieje ze juz niedlugo...
no ja z pierwszym dzieckiem tak przez kilka miesiecy mialam objawy w ciazy choc nie bylam...mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej...bo sie normalnie juz nastawilam...
pozdrawiam i zycze fasolek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sty 13, 2007 12:16 pm 
Awatar użytkownika

mamalily pisze:
witam wszystkich.
to moj pierwszy post na ty forum, przed tym prawie 2 lata udzielalam sie na innym forum, ale atmosfera sie popsula, wiele osob odeszlo...
no niewazne...nasza mala ma prawie roczek...
i wszystko wskazuje na to ze bedzie rodzenstwo...
owulacje mialam okolo 2 stycznie...tak wiec jeszcze na test za wczesnie, pewnie tak okolo 20-22 zatestuje...
bardzo sie ciesze ze jest kilka mam planujacych...
a moze jest jakas swiazo zaciaona?
ja od kilku dni przechodze te wszystkie objawy ciazowe...tylko zastanawiam sie czy to mozliwe zeby tydzien po zaplodnieniu juz pojawily sie objawy?? :roll:

Witaj! Mam nadzieje, ze ci sie udalo :lol: .Ale mysle , ze na objawy jest jeszcze za wczesnie.Trzymam mocno kciukasy, oby wyszly dwie tluste krechy :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 14, 2007 7:21 am 
Awatar użytkownika

dzieki!
zobaczymy, co bym jeszcze z tydzien wytrzymaa, poki co z kazdym dniem objawy sie nasilaja wiec jestem dobrej mysi.
ja wam tez zycze tego wspaniaego stanu mdlosci, obolalych piersi :wink:
i kochane pamietajcie UDA SIE

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1091  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]