Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://www.forum-ciaza.pl/

Starania a antybiotyki
http://www.forum-ciaza.pl/viewtopic.php?f=64&t=36286
Strona 1 z 1

Autor:  dalia [ wt mar 31, 2009 1:48 pm ]
Tytuł:  Starania a antybiotyki

Witam kobiety:)
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i zamierzałam dołączyć do Waszego grona wówczas, gdy uda mi się zajść w ciążę. Starania zamierzamy rozpocząć od kwietnia, a więc tuż tuż...
Niestety od wczoraj biorę antybiotyk (Forcid), mam zapalenie migdałów:( Antybiotyk ten nie jest polecany kobietom w ciąży, a ja skończę go brać niedługo przed momentem jajeczkowania. :? Być może chucham na zimne, ale chciałam Was zapytać czy nie będzie to zbyt ryzykowne? Być moze organizm powinien oczyścić się z jego działania i próby "staraniowe" nie są teraz optymalnym momentem?
Czy któraś z was ma podobne doświadczenia?

Autor:  galaxxia [ wt mar 31, 2009 2:47 pm ]
Tytuł: 

Kiedy mi lekarz zapisywał antybiotyk, to wspomniałam mu, że staram się o dziecko więc zapisał mi taki, który nie szkodzi w ciąży (a w ciąży nie jestem póki co). Więc może coś w tym jest :roll:

Autor:  dalia [ wt mar 31, 2009 4:01 pm ]
Tytuł: 

No właśnie! A ja , zupełnie nie wiem dlaczego nie wspomniałam lekarzowi o swoich planach. I teraz łykam ten antybiotyk i lekko drżę! Ot, problem!

Autor:  **chmurcia** [ wt mar 31, 2009 4:11 pm ]
Tytuł: 

witam :)
ja nie byłam w ciąży, ale jak byłam chora i brałam antybiotyk to pytałam się gina o starania i nie widział p/wskazań, a był to antybiotyk niewskazany w ciąży
poza tym zaraz po zapłodnieniu leki działają na zasadzie "wszystko albo nic"

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/