Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 8:46 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr lip 15, 2009 7:35 pm 

Melduję posłusznie że @ przylazła. Nie wiem jak często będę teraz zaglądać ale chyba muszę troszkę od was się odłączyć żeby mniej o tym myśleć. Tempkę będę mierzyć nadal bo dzięki temu łatwiej mi będzie kontrolować swoje cykle i łatwiej ustalić termin testowanka :)

A co do ciebie Kika to jeszcze trzeba poczekać może to nie @ a plamienie??? Robiłaś testa???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 15, 2009 7:56 pm 
Awatar użytkownika

ah przyszła, oczywiście, że przyszła, więc jedziemy na tym samym wózku, następny cykl będziemy również testować w tym samym czasie

poszła mi tempka w górę więc zatestowałam i był cień cienia, ale olałam to, zaraz przylazła więc zakładam, że ten cień cienia to jakiś problem w teście
:wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 15, 2009 9:57 pm 

to może trzeba się wybrać na betę i wyjaśnić co się dzieje, może to mikroporonienie :(
przykro mi bardzo

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 16, 2009 8:25 am 
Awatar użytkownika

aj tam, nie sądzę, a nawet gdyby to co z tego, nikt nie będzie tego ruszał, każą najwyżej przyjść po @ sprawdzić czy wszystko się wyczyściło, a ja i tak i tak idę, więc to faktu nie zmieni... bosz jakie to wszystko jest wkurzające :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 16, 2009 9:54 am 

No u mnie się przez noc ładnie rozbujało. Musisz to sprawdzić koniecznie! Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 16, 2009 5:12 pm 
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny to mój pierwszy cykl z wiesiołkiem biorę go 2x2. Nie mierzę temp i nie wiem jak myślicie do którego dnia cyklu go brać? Obecnie jestem w 8 dniu cyklu. Zazwyczaj trwają 26 dni chociaż ostatni trwał 29 dni (miałam sporo stresów).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 16, 2009 7:16 pm 

26/2 = 13 - dodatkowe 3 dni dla bezpieczenstwa wychodzi ze do 10 dc powinnas brac ale moge sie mylic jak co to dziewczyny mnie sprostuja :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 28, 2009 10:22 pm 

No cóż postów pod postem nie można ale poprzedniego nie mogę już zmienić.
Udało mi się dorwać w englandzie wiesiołek z tranem i sobie go łykam zobaczymy czy będą jakieś efekty :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 07, 2010 5:57 pm 
Awatar użytkownika

Zaczęłam brać od dzisiaj wiesiołek. Zobaczymy czy jakieś rezultaty zobaczę.

Ktoś jeszcze bierze wiesiołek?

Obrazek[/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn wrz 27, 2010 3:10 pm 
Awatar użytkownika

ja bralam wiesiolka 1 cykl dopiero i widzialam efekt przez jeden dzien mialam naparwde mega duzo sluzu plodnego :) bylam w szoku totalnym jak to ujrzalam wiec postanowilam go brac w kolejnym cyklu tez

gdzies wyczytalam ze dopiero rezultaty moga byc widoczne po 3 cyklach brania wiesiołka ... ja z reguly dla pewnosci tak dwa dni przed wyliczona owulacja przestaje brac wiesiołka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 11, 2011 3:04 pm 
Awatar użytkownika

Ja kupiłam wiesiołek.
I mam pytanko...co to znaczy że do dnia owulacji ?? :oops:
Czyli zaczynam w dniu @ i biore ile ? nie mooge brac cały czas ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz cze 12, 2011 6:08 pm 

Hope - wiesiołek bierze się od 1 dnia cyklu do owulacji :) ja brałam swego czasu 3 x 1 i jeśli chodzi o śluz - było super!!! :):):)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 27, 2011 3:05 pm 
Awatar użytkownika

Hej Dziewczyny! Podobno, żeby był jakiś efekt potrzebne są ok. trzy miesiące brania wiesiołka... Ja brałam miesiąc (tzn. od dnia @ przez ok. 12 dni /przybliżony czas do mojej owu minus 2 dni dla bezpieczeństwa/) i śluz mi się raczej nie zmienił. Powiem, że było go nawet mniej niż zwykle... Brałam 2x2... Teraz oczekuję na @ i mam dylemat czy nadal go brać, czy odpuścić sobie i zdać się na funkcjonowanie własnego organizmu. Jak uważacie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 27, 2011 8:36 pm 

Ambrozja - ja brałabym nadal, u mnie śluz poprawił się przy 2 cyklu. A w dodatku uregulowały mi się cykle i mam jak w zegarku - to u mnie też zaleta, bo miałam wachania 2-3dni :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 28, 2011 1:19 pm 
Awatar użytkownika

Aniak. jeśli tak mówisz, to posłucham i jeśli @ przyjdzie, to będę brała dalej. Dzięki za radę! Bo już myślałam, że na mnie po prostu ten wiesiołek nie działa, ale może faktycznie za wcześnie, żeby móc coś stwierdzić...

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]