Dzisiaj jest wt cze 19, 2018 10:09 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 04, 2009 3:00 pm 
1 żółta kartka

Mamatosinki a gdzie byliście??? Fajnie ze się wyszalałas odstresowałaś, miejmy nadzieję że będą tego efekty

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 04, 2009 7:07 pm 
Awatar użytkownika

Ja juz nie mogę się doczekać jutra bo od jutra działamy na ostro....... :)

Aniołki 9.03.04, 1.10.07, 2.05.08

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 04, 2009 7:58 pm 
Awatar użytkownika

Mamatosinki witaj ;) no to suuuper ze sie wyszalalas kobieto :) taka odstresowana szybciej zafasolkujesz;)

Sylwia to idziemy rowniutko ;) ja juz od dzis mam dni plodne9poki co bezobjawowo), ale dzialam we wtorek i czwartek zeby wzmocnic plemniczki ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 12:59 am 
Awatar użytkownika

MY NIE WZMACNIAMY PLEMNICZKÓW TYLKO BAWIMY SIĘ CODZIENIE HIHIH MAM NADZIEJE ZE SIE UDA ALE JUZ DO 9 MIESIĄCA MAM NADZIEJE :)

Aniołki 9.03.04, 1.10.07, 2.05.08

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 12:33 pm 
Awatar użytkownika

Zielarka a nie boisz sie ze przegapicie owu, bo ja chyba wiem dalczego od razu nie udalo nam sie bo wlasnie raz sie spoznilismy a za drugim razem przesunelo nam sie i w terminei bylo bzykanko a tu suprise 4 dni pozniej byla owu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 12:45 pm 
Awatar użytkownika

hej dziewczyny! ja jutro idę wieczorem na usg, więc nadejdzie chwila prawdy. Dziś po raz pierwszy tak bolał mnie brzuch ze musialam wziąć nospę. Mam nadzieję, ze po niej przejdzie bo pracowac trzeba :wink: Kolega do pracy przyszedl chory jak mnie zarazi, to go chyba dobiję!!! a poza tym jechalam do pracy tak załadowanym pociągiem, ze w pewnym momencie myslalam ze stracę przytomność. Mam dzis chyba zły dzien :( a poza tym naprawdę chce chodzic do pracy, ale tymi dojazdami zimą zaczynam być przerażona. Najlepsze jest to ze najgorzej kobieta sie czuje w I trymestrze, wtedy nie widac brzucha wiec i tak nikt ci nie ustapi...a w II to juz rybka z tymi wolnymi miejscami.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 1:35 pm 
1 żółta kartka

asik w Polsce żyjemy na to ustepowanie miejsca za bartdzo nie licz, w pierwszej ciąży z brzuchem pod nos jeżdziłam i jak mąż sie nie odezwał, albo ktoś inny( ja oczywiscie zawsze wolałam siedziec cicho) to nikt sam sie nie domyslił :twisted: Poza tym wcale nie jest tak że w II trymestrze już jest super, róznie bywa i nawet jak mdłości ustapią to jes ciężej mogą dojść opuchlizny i inne rzeczy które utrudniaja troszke zycie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 2:02 pm 
Awatar użytkownika

elza- no to mnie pocieszyłaś :wink: no nic, zobaczymy, jak się bede czuła, na razie nie jest tak źle, dolegliwości pojawiaja sie na szczescie dosc rzadko i nie są az tak upierdliwe...ja nie chcę wyglądać jak słoniątko w składzie porcelany!!! he he :lol: a tak serio to dopiero 2 miesiąc a mój brzuch juz się troszkę powiększył i bynajmniej nie z obzarstwa :evil: no nic, jestem przygotowana na opuchliznę i wygląd małej słonicy :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 4:58 pm 
1 żółta kartka

asik nie chciałam Cie straszyć, ale na pewne rzeczy naprawde nie mamy wpływu i lepiej liczyc się z tym że np w pewnym momencie trzeba bedzie zrezygnowac z pracy ( tzn iśc na zwolnienie) niż ryzykować, ale życze Ci zeby wszystko było jak najlepiej i żebys mogła pracowac tyle ile będziesz chciala

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 4:58 pm 
Awatar użytkownika

asik ja to juz chora jestem- zdiecko mnie zarazilo

do parcy na szczescie mam auto

co do ustepowania miejsca ja w tej ciazy nie dma z siebei jelenia robic

i u mnie mimo ze tez dopiero 2 m-c to mam wydety brzuszek ktory jak zapme podnei to sie wylewa ze tak powiem i kolezanka mi w parcy ktora wie powiedziala ze troche woidac no wiec dzis skoczylam po jakies dwie bluzki tuniki by to maskowac bo nie chce by w pracy sie czegos domyslili

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 5:06 pm 
Awatar użytkownika

elza- spoko, nie straszysz :wink: mam nadzieję ze wszystko się jakoś ułoży, choć faktycznie mogę mieć pod górkę- najpierw zatłoczony pociąg a potem zatłoczone metro, he he :lol:
ruda- no to mamy podobnie, daję sobie jeszcze miesiąc i nie zapnę się w zadnych spodniach, które mam obecnie :( a jem naprawdę mało...no nic, widocznie taki mój urok, tez wolałbym w pracy powiedziec na początku II trymestru... musze kupic jakies luzniejsze bluzki, masz ruda rację!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 5:26 pm 
Awatar użytkownika

czesc dziewczynki ;)

fakt z tym ustepowaniem miejsca to roznie bywa i przewaznie jak sie sam czlowiek nie dopomina to ciezko...

ja dzis zapisalam sie na piatek na cytologie i zobaczymy czy tam wszystko ok...

przytulaski byly wczoraj, beda jutro i w czwartek powtoreczka :D
poki co owu raczej nie bylo bo tempka niziutko i sluzu brak :roll:

w niedziele przylatuje do mnie moja mamusia i juz sie doczekac nie moge :D

pozdrowionka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 05, 2009 5:53 pm 
1 żółta kartka

asik a Ty daleko od Warszawy mieszkasz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 06, 2009 9:03 am 
Awatar użytkownika

elza- no mam ponad 40 km, wiec kawałek jest, ale póki się w miarę dobrze czuję, to będę dojeżdzać...
zielarka- staraj się dziewczyno, bo jeszcze nic straconego- mozesz miec przesuniętą na później owu no i kciuki za cytologię.
pozdrowionka dla reszty dziewczyn!!!!! :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 06, 2009 10:23 am 
Awatar użytkownika

bylismy w krynicy, mi odstresowanie nie jest tak bardzo konieczne, bo ja sie za bardzo nie spinam na zajście w ciąże. moze dlatego ze moja córeczka jest jeszcze taka mała, i troche sie boje i chciałabym, ale bardzie bym chciała :wink:

ja jak byłam w ciązy to w tramwaju od razu leciałam do miejsca z krzyzykiem i prosiłam o ustapienie. dziewczyny nie dajcie sie, nawet na początku ciązy upadek dla maleństwa to nic dobrego. nie zdarzyło mi się żeby ktoś odmówił :)

zielarka a dostałaś skierowanie na monitoring czy jakieś inne badania prócz cytologii??

ja dzis jadę do galerii na zakupy ciuchowe, juz mi się gęba ciesz :lol:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]