Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:15 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13749 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 913, 914, 915, 916, 917
Autor Wiadomość
Wiadomość: sob lis 21, 2015 11:16 pm 
Awatar użytkownika

no to byc moze nie trafiacie w ten dzien.
a nie czujesz owulacji?
nie kłuja Cie jajniki? nie masz "tony" sluzu???

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lis 21, 2015 11:29 pm 
Awatar użytkownika

Szczerze to nigdy się nie przyglądałam szczególnie, ale mam dni gdy mam więcej śluzu i czasami pobolewają mnie jajniki... kiedyś też byłam u gina przed samą owulacją (tak mi się trafiło). Mnie się wydaje, że u mnie są jakieś problemy z tarczycą i przez to jeszcze nie zaciążyłam... dowiem się ogarnę sprawę i liczę, że potem już wszystko będzie w porządku :)
A jak u ciebie BC (black cherry, będę skracała, wybacz)? Dzieciaczek rośnie, kiedy termin?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lis 22, 2015 2:17 pm 
Awatar użytkownika

mozesz skracac. nie mam nic przeciwko.

chyba rosnie.
w piatek mam wizyte wiec sie dowiem,

termin mam na czerwiec, dokładnie w dzien urodzin pierwszej córki :)
wiem ze sie nie pokryje ale daty beda bardzo zblizone.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lis 22, 2015 2:29 pm 
Awatar użytkownika

Skąd wiesz, że się nie pokryje. U mnie w rodzinie jest chłopiec co miał termin dokładnie w moje urodziny i też każdy mówił, że się nie pokryje, nie pokryje, ale się pokryło. To w sumie najbliższa rodzina, bo synek chrześnicy mojej mamy, a ja jestem chrześnicom jej mamy, więc taki jakby siostrzeniec można powiedzieć. Przez to, że się urodził w mój dzień i w mój miesiąc, zawsze pamiętam kiedy ma urodzinki ;-)
Drugie kuzynostwo, od strony ojca, też blisko siebie padło, a to rodzeństwo. Ona chyba 3 lutego, a chłopiec 5 lutego (chłopiec, teraz to już mężczyzna), tak więc jak ja pamiętam to zawsze rodzice im urodzinki razem wyprawiali pomiędzy tymi dniami, czyli czwartego ;-)
U ciebie w sumie też będzie fajnie, że dziewczyny takiej "bliskiej daty". Dziewczyny chyba trochę na wyrost napisałam, bo ty chyba jeszcze nie wiesz, ale tam gdzieś pisałaś, że czujesz, że to będzie druga kobietka, więc... już też tak napisałam.
A mała się cieszy na rodzeństwo? Mówi "dam mu/jej zabawki co się nimi nie bawię" czy raczej "kupcie mu/jej nowe, bo swoich nie oddam, bo popsuje"?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lis 22, 2015 10:45 pm 
Awatar użytkownika

Klarysa cieszy sie.
pewnie ze tak.
narazie nie pojmuje tego za bardzo ale wie ze w brzuchu siedzi fasolka ktora rosnie. opowiadam jej czemu nie moge jesc tego,tamtego a dlaczego łykam witaminy itd.

co do zabawek to nawet nie pytałam.
sądze ze da. napewno da bo nie bedzie bawiła sie grzechotką czy bączkiem ;)
ma teraz inny etap jesli chodzi o zabawki.

zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
co do terminu porodu.
tego nikt nie wie kiedy nastapi.
corke przenosiłam. miałam cc wiec nastawiam sie na kolejne cięcie, z tym ze musi byc wykonane wczesniej. nawet nie rozmawiałam o tym z lekarzem. jest za wczesnie.
narazie najwazniejsze oby zdrowe.

co do płci. tak marze o drugiej rozowince.
w pierwszej ciazy moje przeczucie sie nie sprawdziło. moze tym razem sie uda?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lis 23, 2015 10:30 am 
Awatar użytkownika

Znam sutuacje, gdzie chłopiec był tak zazdrosny o siostre, że nawet jak przyuważył, że jest ubrana w jego ciuszki, co on ma je na jakimś tam zdjęciu, to taki krzyk podniósł, że go uspokoić nie mogli. Ale on już jak jego mama była w ciąży to mówił, że nowe dziecko oknem wywali, więc praktycznie ich samych nie zostawoiali ani na minute i starali się tłumaczyć, ale to na nic, on do dziś tej małej nie akceptuje, a to dziwne bo z innymi dziećmi się normalnie bawi, a tę popycha, albo jej nogi podkłada. Więc się ciesz, że Zu tak dobrze reaguje na wieści o nowym dziecku.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lis 23, 2015 11:36 am 
Awatar użytkownika

ciesze sie. ;]
ok rozmawiamy troche nie na temat.

ja sie usuwam z wątku ;)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr kwie 06, 2016 10:02 am 

ja to chyba chciałabym mieć synka :) ale zobaczymy co powiedzą testy

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz maja 22, 2016 12:20 am 

Hej:)
Witam się i ja mama 2 nastolatkow i starajaca się o 3 dzidzie :)

Kamil 4.12.2003
Filip 21.05.2006

Moje Aniołki [*][*] 16.12.2002 - 9.05.2016

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13749 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 913, 914, 915, 916, 917

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]