Dzisiaj jest wt cze 19, 2018 10:09 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: sob sty 17, 2009 11:15 am 
.
Awatar użytkownika

pelagia jeśli tu zajrzysz to zapraszam na wątek mamy starające sie poraz drugi :) bo tu to rzadko jestem a bardzo cie polubiłam więc fajnie by było częściej móc popisać :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sty 17, 2009 11:54 am 
Awatar użytkownika

mamcia ok :) dzięki miło mi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sty 17, 2009 8:06 pm 
Awatar użytkownika

No ja również jestem na tym wąteczku :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob maja 09, 2009 1:07 pm 
#

To i ja się przyłączam, chociaż jeszcze nie przekonałam O do drugiego bobasa, on się niby zapiera a ostatnio mi powiedział, niby w żartach "Te tablety jesz i nawet nie mam jak się zapylić"...

Sama nie wiem co o tym myśleć.
Chciałabym drugiego bobasa, ale boję się jak to później będzie. Chciałabym iść do pracy też się realizować...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 13, 2009 12:17 am 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny :-)

U nas na początku była rozmowa o dwójce dzieci. Jak byłam w ciąży, w której czułam się nieziemsko dobrze, to nawet się zastanawialiśmy, czy po krótkim czasie nie zabrać się za następne bobo. Po 15 godzinach porodu już byliśmy mniej optymistyczni, a po powrocie do domu prawie wcale :-)
Teraz, jak pytam, kiedy majstrujemy drugie, to słyszę stanowcze: nigdy?
Fakt, że nasz Kubiś to niezły ancymonek, dziecko, które prawie się nie zatrzymuje, ma charakterek i ogólnie daje popalić. A u mnie już 31 stuknęło i wolałabym jakoś do 35 urodzić.
No i na razie stanęło na tym, że przecież w przyszłym roku mamy brać ślub, który odłożyliśmy ze względu na małego (wpadeczka :D), ale czy potem coś się zmieni, to zaczynam wątpić. Myślę, że gdyby nie ta wpadka, to i Kubisia by nie było.
Wolałabym, żeby mały miał rodzeństwo, sama 12 lat czekałam na siostrę i wiem, że wcale nie tak fajnie być jedynakiem. Ech...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 13, 2009 12:19 am 
#

mama-a u nas to samo. Chcieliśmy się zaraz po pierwszym brać do roboty, bo ja miałam w głowie trójkę dzieci.
Teraz O mówi, że nie chca NA RAZIE drugiego bobasa, ale kiedyś tam może...

Tylko ja mu powiedziałam, że ja w wieku powyżej 25lat rodzić dzieci nie będę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 13, 2009 8:22 am 
Awatar użytkownika

mrooweczka NA RAZIE, a u mnie zdecydowane NIGDY. Będę go chyba przez ten rok urabiać, może się uda. Ewentualnie powiem, że nie będzie ślubu, jak nie będzie później bobasa ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 13, 2009 11:36 am 
#

U mnie na początku też tak było :D Ale już swoje nagadałam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 15, 2009 9:46 pm 

bo Kobietki faceta tzreba postawic przed faktem dokonanym ;-) w tedy pomału zacznie sie cieszyc i widziec pulsy a nie minusy ;-)
życze powodzenia hehe ;-)

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 15, 2009 10:06 pm 
#

Ja chyba właśnie tak zrobię. Wczoraj go prosiłam, zeby się nad tym zastanowił, bo bardzo bym chciała mieć drugiego bobaska.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 15, 2009 11:37 pm 
Awatar użytkownika

Oj dziewczyny, a u nas to ja byłam ta nie chcąca. Mamy już jedno dziecko, dziś ma 9 lat :shock: . Wpadłam w wir zawodowy i ani mi w głowie było drugie dziecko. Ale mąz rytmicznie przypominał mi o swoim chceniu. Kropla drąży skałę. Około rok temu podjęłam decyzję, ze może... No i staramy się ostro, już tak od dwóch cykli :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 22, 2009 8:58 pm 

Mój mąż jeszcze nawet przed ślubem mówił, ze chce mieć co najmnie 3 dzieci.Rok po ślubie urodził się nasz pierwszy synek.Wtedy powiedziałam sobie-żadnego dziecka więcej.Ale jak maly skonczyl 2,5 roku, to narodził się we mnie po raz kolejny instynkt macierzyński-zapragnęłam 2 dziecka....Ale sama sobie go nie zrobię.Mój mąż jak słyszy o dziecku, to mówi, ze musimy jeszcze troszkę poczekać, musimy skonczyć budowę domu itp.......ale przecież wiadomo, ze jak się chce, to nie tak łatwo zajść w ciąże....tak więc myślę, ze już za kilka miesięcy się wprowadzimy, a dziecka jeszcze długo nie będzie....chciałabym sie mylić, a jak będzie, to czas pokaże!
Pozdrawiam wszystkie pragnące dziecka!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 25, 2009 9:58 pm 
#

To ja dziękuję, bo bardzo chcę drugiego bobaska...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 29, 2009 6:52 pm 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

A u nas było tak :

Ja zawsze chciałam mieć 2 dzieci najlepiej rok po roku i najlepiej przed rozpoczęciem kariery zawodowej :) No ale to były marzenia ...

Mąż chciał dzieci ale " kiedyś tam" w przyszłości ...

No i świadomie, ale nie planowanie ( odstawiłam tabletki i bach w pierwszym cyklu) zaszłam w ciąże ... Po porodzie moje mysli o 2 dziecku odeszły .. Po 1 brak warunków , po2 brak sił , po 3 mąż nie chciał ...

Ja już byłam na 10000% pewna że w najbliższych kilku latach nie będziemy mieć kolejnych dzieci , zaczełąm szukać małej przedszkola ...planowałam iść do pracy .. A tu mąż , wychodzi z propozycją 2 dziecka ... I do mnie znów powróciły wspomnienia , plany ... Postanowione staramy się ... Już od pół roku i jak narazie bezskutecznie ... niestety ..

Obrazek

66-57,6-55 kg

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]