Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 5:54 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 911, 912, 913, 914, 915, 916  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw sie 20, 2009 3:45 pm 

Oto Kubolek na sesji...
Mam juz zdjecia z sesji wiec wstawiam i dla was...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 20, 2009 4:13 pm 

witajcie

zrobiłam dziś 2 testy ciążowe najpierw wyskoczyła kreska kontrolna póxniej ciążowa tylko wyglądała jaby cien i znikła po kilku minutach dodam że dziś jest 10 dzień po owulacji, czy jest choć cień szansy że jestem w ciąży.
Dziękuje za odpowiedzi

Obrazek

[*] 6tc - 9tc prawie listopadowa mama 2010,
[*] 5tc 04-02-2014

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 20, 2009 8:52 pm 
.
Awatar użytkownika

jodynka jak nie mozesz sie doczekac do terminu @ to jedynym sposobem zeby sie przekonac czy jestes w ciazy jest zrobienie betahcg czyli ciazowego testu z krwi :)
w poznaniu robia go w godzine w szpitalu wojewódzkim ( niestety nie pamietam ulicy) pobieraja krew za godz wynik i wtedy masz pewnosc :)
a szansa zawsze jest :)

fionka kuba słodki :)

rybuś przykro ze sie tak meczy ta twoja kruszyna :( nie wiem czy to skok czy kolka przy bólu brzuszka dziecko bardzo podkurcza nózki do brzuszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sie 21, 2009 6:02 pm 
1 żółta kartka

Rybus a mały ma zaparcia? słychac u niego gazy w brzuszku??? my zaczelismy małego "odgazowywac" i pomaga, ale przyzwyczaił sie do noszenia niestety i tez jest marudny

Minie kochana to nie tak ze nie pomagają jest lepiej niz było więc moze to kwestia czasu a moze poprostu u nas były tak silne ze nie da rady ich zniwelowac, ale jest lepiej to mnie juz i tak cieszy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 22, 2009 9:52 am 
Awatar użytkownika

Monika nasz Janko nie ma problemów z kupkami, ogólnie jest bardzo grzeczny a to że zaczynał coraz wcześniej płakać to chyba moja wina :cry: zaczęłam jeść nabiał, pozwoliłam sobie tez ostatnio na kilka nowych rzeczy do jedzenia i to chyba była przyczyna, od czwartku znowu jem tylko bułki, wędlina drobiowa, krupniczek i woda i wczoraj było już o wiele lepiej. Troszkę wczoraj jeszcze popłakiwał ale taki płacz to nic :lol: Tez się bałam że przyzwyczaił sie może do noszenia ale to jednak nie to.
Dziś bylismy na pobraniu krwi i USG bioderek, wszysciutko jest w porządku, nie musimy powtarzać :lol: a przy pobieraniu krwi nawet nie jęknął chociaż igłę w rączce miał chyba z 3 min. a ta kobitka mu jeszcze nią ruszała :shock: dobrze że tatus z nami był bo ja nie moge patrzeć na takie rzeczy i już mi się ryczeć chciało
Na USG też pan doktor pochwalil ze jest bardo grzeczny tym bardziej ze po pobieraniu krwi, obudzony i głodny

mamcia powiedz mi kobietko jak ty sobie radzisz :hm: dwójka małych dzieci, sama w domu, masz czas zeby ugotowac posprzatac, posiedziec na forum i jeszcze pewnie robisz mnostwo innych rzeczy o których nie wiemy. Ja gdybym była sama w domu to chyba bym juz z głodu umarła :? chyba ze dwa razy udało mi sie posprzatac, wszystko robi maz, ja tylko piore i prasuje i tym sposobem czekaja na mnie dwie sterty prasowania

madzikmam nadzieje ze to cholerstwo juz nie wróciło bo przeciez macie jutro chrzciny, mam nadzieje ze pogoda sie poprawi :lol: a Marysia będzie grzeczniutka w kosciele /w co oczywiscie nie watpie/

Buziaki dla was

Jak ten mj synus nie płakusia to az chce sie żyć :lol: :lol: tylko m. mnie wkurzył ale to nic :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 22, 2009 11:11 pm 

Witajcie wieczorową porą :lol:

Chcę Wam zdać relację z nauki usypiania w łóżeczku 8)

Myślałam, że będzie strasznie, a jest rewelacyjnie...

1. wieczór: wykąpaliśmy, nakarmiłam, dałam do łóżeczka. Bez smoczka byłby płacz, więc smoczek dałam. Zgasiłam światło, w pokoju obok było zapalone (żeby mnie trochę synuś widział. Wypluwał smoczka, płakał, to brałam go na ręce (kilka razy). Trwało to ok. 1,5 godz. I zasnął!

2. wieczór: jw. przy karmieniu w mig zasnął, więc tylko odłożyłam do łóżeczka.

3. wieczór: jw. nakarmiłam, dałam do łóżeczka i płacz... dość mocny i długo. Nie chciał smoczka, brałam na ręce. Tak płakał, że aż M. przyszedł, co się dzieje... Na siedząco dałam cyca i po kilku pociągnięciach zasnął jak kamień. Odłożyłam do łóżeczka.

4. Cały dzień był ogólnie tylko przy cycu, bo ciepło i gazy go męczyły... W ogóle nie spał. To pomyślałam, że go uśpię starym sposobem przy cycu, i nie będę go stresować, ale się nie dało :D . Odłożyłam do łóżeczka spodziewając się krzyku, a tu synuś mnie zaskoczył... Kilka razy popatrzył z łóżeczka na mnie, zapomniał o smoczku 8) i zaczął zasypiać. Po kilkunastu minutach odpłynął. Obudził się na cyca ok.4.00 i potem spał do 8.00 :!:

5. Dziś: nakarmiłam, odłożyłam trochę ciiiii pomruczałam i śpi :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 23, 2009 6:46 am 
.
Awatar użytkownika

milenus gratulacje teraz tylko wytrwale sie trzymaj zasad ze zasypia sam i juz bedziesz w domku :)

ja jak uczyłam zasypiać Oksanke to tez myslałam ze będą ryki itd ale nie było źle wiec teraz zaczełam wcześniej :) przy Judytce :)

rybus mój dzień zaczyna sie o 6 czasem 5 a konczy o 22 w miedzyczasie odpada mi 5 godz na spacer a jak mała śpi w domu albo akurat grzecznie sie bawi to gotuje sprzatam
ja przy pierwszym dziecku tez nie miałam na nic czasu sprzatałam po nocach albo z mała na reku teraz sytuacja zmusza ze musze sie ogarnac jakos:)
nie zbieram np prasowania piore codziennie ( nawet mało) i jak wyschnie to od razu wieczorem prasuje ( max 15 min mi to zajmuje) bo jak sie zapętliłam to stałam orzy desce 3h :( nie prasuje reczników itp rzeczy które moga bez tego byc :)
jak sprzatam to kazdego dnia cos np wczoraj łazienke i kibelek i kuchnie dzis znów cos i tak wkoło :)
czasu brak mi np na umalowanie sie codzienne ( a lubie bardzo) no ale cóz :) dzieci podrosna bedzie czasu wiecej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 23, 2009 8:12 am 
1 żółta kartka

Rybuś jak mój wczoraj był spokojny i nie plakał to i mnie było lepiej miałam czas na zrobienie obiadu na forum i ogólnie lepszy nastrój, niestety w nocy już nie było kolorowo ( kolki nie miał ale gazy go męczyły i wzdęcia)

Milenus ogromne gratulacje. U nas na rzie nie jest za kolorowo, tym bardziej że mam takiego nerwusa że czasem nie wiem czy on się drze bo nie chce leżeć w łózeczku, czy coś go boli

MAmcia 5 godzin na spacer :shock:

Ja wiem, ze gdyby nie te nasze kolki też nie było by źle z ogarnięciem wszystkiego, ale neistety mały jest zazwyczaj absorbujący cały dzień nie raz zjeśc śniadania nie mogę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 23, 2009 11:22 am 
.
Awatar użytkownika

monika kolki mina to tez bedziesz spacerowac ja jestem rano min 2 h popołudniu ok 3 :) nie naraz 5 h:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 23, 2009 12:17 pm 
1 żółta kartka

Mamcia ja na razie rano zazwyczaj korzystam ze adrian w złobku a MAti jakoś spi i odsypiam, wiec jak sie zwlokę ok 11:00 to później sprzatnie karmienie obiad i jakos się nie moge na spacer wybrać. poza tym jak pomyslę że wyjdę a po 10 min złapie go i bedzie wrzask, a ja bede z nim gnac do domu to az mi sie odechciewa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 24, 2009 1:36 pm 

Monika rozumiem Cię, jak mój zacznie płakać na spacerze to zwiewam jak najszybciej do domu :roll:

Mamcia no nieźle długie spacerki. Dzieciom super robi świeże powietrze. Mam problem żeby iść sama na spacer, bo źle mi się schodzi z wózkiem i potem z powrotem, więc najczęściej jak męża nie ma to jak mały śpi wystawiam go przy oknie chociaż.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 27, 2009 8:04 am 
1 żółta kartka

a co tu taka cisza?

PATI, LIn LIN, MAdzik, Rybuś, Betti? gdzie się podziałyście?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 27, 2009 10:37 am 

Dziewczyny gdzie jesteście???????????????? :?

Monika, pewnie też są na prywatnym forum.... Rybuś wie?
Trzeba by coś zrobić...

Ciekawe czy nie specjalnie wyłączyli prywatne wiadomości, żeby nie dało się porozumieć?

Nie spotkamy się już?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 27, 2009 11:42 am 
Awatar użytkownika

Hej

Rybuś wie i wczoraj sie zarejestrowała, zaraz idę do was :lol:

A gdzie reszta to nie wiem :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 27, 2009 1:11 pm 
Awatar użytkownika

Hejka!
Wpadam na chwilke :oops:
O jakim prywatnym forum piszecie?Bo ja nic nie wiem?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 911, 912, 913, 914, 915, 916  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]