Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 8:52 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:02 pm 
Awatar użytkownika

kvinne trzeba było odłożyć, jeszcze nie wiem na kiedy, ale daje sobie 2-3 tyg. nie mam pojęcia dlaczego akurat teraz ten polip zaczął sobie krwawić. teraz jeszcze plamię, ale wiem przynajmniej dlaczego :roll:
to mówisz Ciebie dzisiaj też kłucie nie ominęło? będziesz jeszcze później jakieś badania z krwi robić? i czy już swego mężczyznę badaliście, bo to chyba najszybciej?
Olala83 no to teraz Ty też odpoczywaj i staraj się nie przemęczać, nie stresować. masz jakieś usg w planie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:06 pm 
Awatar użytkownika

Aszling to zależy od lekarza. We wtorek jak byłam powiedział, że za wcześnie i nic nie będzie widać, bo to dopiero 4tydzień. W poniedziałek muszę zrobić znów betę i we wtorek się z nią stawić na konsultację. Nie wiem czy już zrobi usg.

Aniołek - 5 tc, 12 maja 2009 [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 07, 2009 9:11 pm 
Awatar użytkownika

Olala83 w sumie racja, teraz przyrost bety najważniejszy. jak masz cierpliwość to z usg poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie, może już by było widać bijące serduszko :) a jak z Twoim nastawieniem, pozytywne masz myśli?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 12:51 pm 
Awatar użytkownika

mysli mam różne - raz pozytywne a innym razem się znów boję...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 2:56 pm 
Awatar użytkownika

Olala83 łatwo pisać, a trudniej wykonać, ale nie przejmuj się!! nie pamiętam czy to Ty, czy inna dziewczyna pisała, że będzie imprezować z alkoholem - i jeśli to byłaś Ty - nie powinnaś się martwić!! na tym etapie ciąży fasolek odżywia się z ciałka/woreczka żółtego (czy jakoś tam) - w ten sposób natura chroni zarodek. przecież ile kobiet na początku ciąży pali i pije i rodzi zdrowe dzieci!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 4:17 pm 
Awatar użytkownika

Ja piłam np... brałam ślub już w ciąży, ale nie wiedziałam jeszcze... Ola, będzie dobrze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 4:51 pm 
Awatar użytkownika

Aszling pisałam na innym wątku o tym. Mam wyrzuty sumienia i nerwy, że w majówkę piłam piwko, w niedzielę wieczorkiem z mężem zrobiliśmy sobie romantyczny wieczór i chyba ze 2 lampki (albo nawet 3) wina wypiłam. Poza tym na fitness chodziłam. Na działce grabiłam, pieliłam itd. No i najgorsze, że starając się o dzidzię nie brałam Foliku a skoro dowiedziałam się w 4 tyg to oznacza, że nie brałam go w 1szym msc życia fasolki!! Moja mama mówi, że histeryzuję, że ona nie brała i urodziła zdrowe dzieci ale ja wiem, że gdyby coś się stało (odpukać), to sobie nie wybaczę.
Także teraz nie martwię się już tak bardzo zagrożeniem poronienia (krwawienia ustapiły w 1szym dniu przyjmowania leków a cały czas czuję, że maleństwo jest także nic mu się nie stało). Teraz boję się właśnie o zdrowie dzidzi a wszystko przez moją głupotę :(

Dziewczyny zaszłam w ciążę koło 4-6 kwietnia. Na kiedy wypadłby mi termin? Na koniec grudnia czy początek stycznia? Bo sama nie wiem...

ps. trzymajcie za nas mocno kciuki!!!

edit: Viljar pocieszyłaś mnie :)
Wstawiłam suwaczek, mam nadzieję, że nic nie zapeszę (oczywiście to wg moich wyliczeń)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 7:53 pm 
Awatar użytkownika

Olcia, chyba za mało masz na tym suwaczku, ja zaszłam w ciążę 1 kwietnia (ostatnia miesiączka 16 marca) i termin wychodzi na 21 grudnia.
Tym piciem się nie przejmuj. Powiem Ci tak, my byliśmy za granicą, leciałam samolotem dwukrotnie, do Polski na ślub i z powrotem. Przed ślubem sporo alko było ze znajomymi, na ślubie też, zwłaszcza że impreza (skromne przyjęcie w domu) skończyła się jeszcze przed 12 bo teściowa piła alkohol a nie może bo jest chora, zaczęła czuć się źle i goście taktownie się rozeszli. Z resztą gości siedzieliśmy do rana w hotelu i piliśmy wódę. Było tego sporo. No a potem poprawiny... Spoko, będzie dobrze :) Kiedy masz wizytę u lekarza? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 08, 2009 8:14 pm 
Awatar użytkownika

Ola wszystko bedzie dobrze kochana...nie zamarwtwiaj sie :-{: i nie obwiniaj- tak jak dziewczyny pisały wiele dziewczyn nie wie na poczatku,ze jest w ciązy i pija i pala i rodza zdrowe dzieci.Kochana głowak do gory i nie ma sie co na zapas zamarwiac bo... bedzie dobrze zobaczysz!!!!
Aszling co do badanek to na razie chyba probiłam wszystkie no chyba,że lekarz coś wymysli.Własnie mam po wczorajszym kłuciu siniaka na ręce- tak cos czułam,ze sie to skonczy bo kobitka nie mogła mi sie wkłuć w zylke.A mężus sie badał i to dwu krotnie.Wyniki nie są najgorsze ale i nie najlepsze chociaż między jednym a drugim badaniem żolnierzyki sie porawiły hehehheeh.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob maja 09, 2009 9:27 am 
Awatar użytkownika

Aszling wydaje mi się że dobrze jest z tym suwakiem. Mi termin w tych kalendarzach netowych wychodzi na 25 grudnia. Wychodzi mi że jestem jakieś 4 tygodnie i parę dni w ciązy - i tak wskazuje suwaczek.
Wizytę mam we wtorek, w poniedziałek robię kolejną betę. Już się nie mogę doczekać.

kvinne dzieki za pocieszenie :)

Powiem Wam, że chciałabym już mieć dzidzię na rękach i wiedzieć że wszystko ok...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob maja 09, 2009 10:40 pm 
Awatar użytkownika

Olala83 ale byś miała prezent na święta!! dosłownie, tylko rozpakować 25 grudnia i się cieszyć :ur: poniedziałek już tuż, tuż - a wyniki będziesz mieć tego samego dnia? ja w poniedziałek idę na usg pod kątem pomiarów genetycznych, jestem dobrej myśli.

kvinne jak wyniki są dobre, to można działać i się nie stresować. średni czas oczekiwania na bociana to 3-9 miesięcy. w sumie tutaj dopiero po 12 nieudanych cyklach kieruja na badania, a jak jest w Krainie Troli? badania robiliście na własną rękę?

Viljar a co u Ciebie? mdłości dokuczają?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 10, 2009 11:24 am 
Awatar użytkownika

nie dopiero nastepnego :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 11, 2009 2:00 pm 
Awatar użytkownika

hallo babeczki, co porabiacie, jak się czujecie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt maja 12, 2009 2:46 pm 
Awatar użytkownika

hej, hej....
Dziewusie, jutro idę na......badanie drożnosci jajowodow- boje sie jak cholera :roll: :roll: trzymajcie kciuki za mnie od 10.45
Aszling te wyniki męzusia to nie są rewelacyjnie ale ujda w tłumie :wink: wiesz my to sie już trochę staramy ,w lutym minęło rok z małymi przerwami a wcześniej tez było bez zabezpieczen ale na zasadzie co bedzie to bedzie ....mysmy zaczęłi badanka pod kontrola lekarza bo już mnie zaczęło meczyć ze to tak brak rezultatow....
A co tam u Ciebie???? jak sie czujesz????????jak po usg?????
Ola Viljar a co u Was ?????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt maja 12, 2009 3:08 pm 
Awatar użytkownika

kvinne :ok: :ok: :ok:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]