Dzisiaj jest ndz wrz 23, 2018 10:35 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: sob sie 09, 2008 11:24 am 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Agulina84 mi się wydaje, że od około 16 dc bo ja tak samo mam nieregularne miesiączki, nawet nieco bardziej nieregularne od Twoich :wink: ja jakiś czas temu też wyliczałam dni płodne, przejmowałam sie tym wszystkim, patrzyłam na śluz i narazie nic z tego nie wyszło :cry: Wiesz... moge Ci poradzić, żebyś po prostu kochała się z mężem kiedy masz na to ochote, oczywiście w środku cyklu troche częściej 8) bo to myślenie o dniach płodnych itp wzmag myślenie o dziecku a najlepszą metodą antykoncepcyjną jest właśnie to myślenie bo wtedy robisz sobie blokade psychiczną dlatego ja w pewnym sęsie odpuściłam to staranie bo kocham się tylko wtedy kiedy mam ochote i póki co @ spóźni mi się tydz ale znając moje szczęście i tak pewnie sie nieudało :wink:
Fiona ma rację z tym śluzem :wink:

Alah allah ya baba wa slam alik ya baba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 09, 2008 4:20 pm 

KUrna nie moge robic tych testów owulacyjnych codziennie !!!!!!! :!: :!:

[b]Pinka88[/b] moge zaczac testy owulacyjne od 16 sierpnia i co dwa dni???? :?: :?:
A jak bedzie mi sie wzdyiela LUZ to znaczy ze mam dni plo

W koncu czas najwyzszy dla MNie mam 28 lat wiec trzeba sie juza zaczac brac za robienie dzieci :D :wink: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 09, 2008 4:25 pm 

KUrna nie moge robic tych testów owulacyjnych codziennie !!!!!!!

Pinka88 moge zaczac testy owulacyjne od 16 sierpnia i co dwa dni????
ALBO
Moge zrobic test owulacyjny jak zauwaze ze wydziela mi sie SLUZ to znaczy ze mam dni plodne :?: :?: i wtedy powinnam sie kochac z nim na maksa ;) :oops: :oops: i powinnam byc w ciazy TAK :?:

W koncu czas najwyzszy dla MNie mam 28 lat wiec trzeba sie juza zaczac brac za robienie dzieci.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam[/list]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 09, 2008 5:51 pm 

To,ze trafisz w dni plodne w dzien owulki nie oznacza do konca,ze
bedziesz w ciazy choc ci tego z calego serducha zycze...Jest nas
wiele na forum,ktore trafialy na dzien owulki i nici...wiec lepiej
staraj sie nie myslec o tym i dzialac...Co dwa dni to bezsensu
robienie testow...Tylko codziennie az do pojawienia sie dni plodnych
ja tak zawsze robie...Jak widz,ze sluz jest to zaczynam...i tak:za
pierwszym nie ma nic a na drugi dzien mam juz krechy....ale to
sprawa indywidualna i nie kieruj sie moim przykladem...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 09, 2008 6:02 pm 
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

Agulina84 pisze:
W zeszlym miesiacu współzyliśmy w dniach 20lipca,23 lipca, oraz 25 lipca oraz 1 sierpnia i sperma była we mnie i nic :(

Agulina, jeśli miesiączkę dostałaś 1 sierpnia to kochaliście się 12 dni przed okresem... nie wiem jak długą masz 2 fazę cyklu, ale to już raczej dni niepłodne.
2 faza cyklu trwa zwykle 11-16 dni, średnio 14... i są to dni niepłodne.

Ja też mam nieregularne miesiączki i z doświadczenia wiem, że najlepsze do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych jest mierzenie temperatury i obserwacja śluzu.

Jeśli występuje u Ciebie śluz przezroczysty, rozciągliwy to znaczy, że masz właśnie dni płodne... po ostatnim dniu ze śluzem płodnym następuje owulacja, czyli jest największa szansa na zapłodnienie.

Poczytaj na forum temety o naturalnym planowaniu rodziny (NPR)... na pewno Ci pomogą :)

[*] 3.09.2007r.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 11, 2008 3:47 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Agulina no właśnie... jak piszą moje poprzedniczki... Najlepiej kochaj się wtedy, kiedy poczujesz, że jest Ci mokro... Czasami jednak dość trudno zobaczyć śluz bo np w jednym miesiącu może go być mniej ale wtedy spójrz na papier toaletowy jak będziesz w ubikacji i na nim będzie widać :wink: Albo.... jeśli masz czas, ochote i siłe to kochajcie się z partnerem co 2 dni zraz po zakończeniu @ i wtedy niebędzie możliwości, żebyś przegapiła dni płodne lub nietrafiła na nie 8) Ale pamiętaj, że każda zdrowa para ma jedynie 28% na powodzenie, więc niezamartwiaj się jeśli tak szybko się nie uda :D Ja obecnie staram się już 5 cykl i mam nadal nadzieję, że sie uda :wink:

Alah allah ya baba wa slam alik ya baba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sie 20, 2008 2:43 pm 

Agulina nie ma sensu zgadywanie, kiedy masz dni płodne a kiedy nie, przy nieregularnych cyklach tylko obserwacja może Ci pomóc je wyznaczyć :)
Ja za Pati radzę, byś zapoznała się z metodami NPR... Naprawdę warto, ja też jestem żywym dowodem na to, że działa - przez 2,5 roku unikałam poczęcia, i działało, potem do niego z mężem dążyliśmy - i też bardzo szybko zadziałało :D
Życzę powodzenia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sie 21, 2008 3:47 pm 
Awatar użytkownika

Agulina ja tam znawcą nie jestem ale na moje oko największe szanse na poczęcie dzidzi masz od 20-30 sierpnia (jeśli masz cykle co 40-41).

Tabelka http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=41756

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn wrz 01, 2008 7:15 pm 

monika1920 pisze:
aa to lajcik :) dzieki wam baby :D

hehe niby lajcik a tu niespodzianka sie w brzuszku rozwija ;) jednak te dni plodne moga byc zawsze i wszedzie. i nawet dzien po okresie. albo moze one nie byly dzien po bo przeciez plemniki zyja 3 dni..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 16, 2008 9:59 am 
Awatar użytkownika

witam chociaż nie którzy mogą uważać ze to głupie mamy się pobrać w lipcu ale już nie chcemy czekać dłużej za dzieckiem i zaczęliśmy od tego miesiąca starania okres miałam 2 października i by wypadały że to są dni płodne, Kochamy się co drugi dzień i co sadzicie mamy jakieś szanse i czy uda nam się za pierwszym razem i kiedy jest najlepszy dzień płodny bo niby z obliczeń na internecie pokazuję że największa szanse mamy 18 października

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt gru 23, 2008 11:36 am 
Awatar użytkownika

witam :)

Jak to jest z dniami plodnymi, bo nie kumam....Jezeli moje ostatnie okresy to (28.09-2.10 potem 29.10-7.11!!!! a nastepnie 30.11-4.12) to kiedy byly moje dni plodne? Czy jezeli kochalam sie (ze skutkiem :P:P) 20 i 22 to oznacza to mozliwosc zajscia w ciaze czy tez nie byly to dni plodne?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 04, 2009 10:57 pm 
Awatar użytkownika

Sawana ja tam fachowcem nie jestem, ale jeśli twoje cykle mają średnio 32-33 dni, to twoje dni płodne w grudniu przypadały na dni 13-21, w styczniu 14-22. To są tylko "suche" wyliczenia, najlepiej potwierdzic to tempką, śluzem, testami owu lub badaniem szyjki.

Tabelka http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=41756

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]