Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 5:21 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 5:20 pm 
Awatar użytkownika

ZOJKA u nas też nie jest dobrze.Victorek po tym antybiotyku ma takie rozwolnienie,ze :shock:Zmieniam mu pieluchy co chwila,ale i tak dupcia mu się odparzyła :( Biegał pół dnia bez pieluchy,żeby skóra poodychała.Teraz śpi i do spania założyłam mu pieluchę,ale jak smarowałam go"Sudocremem"to tak płakał,że musiałam to zrobić na siłę.Grażyna jaki znasz dobry sposób na odparzenia?Dziś wykąpię go w mące ziemniaczanej,ale zapomniałam jakie to są proporcje.Muszę znaleźć tą gazetę co było o tym napisane.Zojka a kiedy u dziecka wychdzą zęby trzonowe?Może to te zęby?ZDRÓWKA Wam życzymy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 5:50 pm 

Sylwura ja nigdy nie robiłam kapieli z mąki ziemniaczanej,bo nawet nie słyszałam o czyms takim, ale o samej mace ziemniaczanej to tak. Jak Marcin ostatnio maił odparzenia to pomogła maść bepanthen na poparzenia i wietrzenie dupci a w ostateczności zawsze mąka idzie w ruch.
U nas z zebami to od poczatku była wielka zagadka. Wyszły dwa i później 7 miesięcy przerwy i pokazały sie górne czwórki , nastepnie dolne czwórki i dopiero górne jedynki. Teraz pora chyba na trójki :lol: Tak czy siak brakuje nam jeszcze ośmiu sztuk :im: :im: :im: :im: :im: :im: :im: :im: :im: :im:

Wiecie co ja codziennie z młodym wychodze na podwórko dwa razy , a dziś sie kisimy w domu. Normalnie Marcin tak się juz nudzi, ze szok a mi wszystkie pomysły na zabawe się już wyczerpały :ysz: :ysz:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 11:03 pm 

Sylwura nie bralam drukow ale podpytalam ze to trwa miesiac, wiec jeszcze mam czas bo tam bedzie remont....
Zojka nic sie nie zmienilo.po prostu kto ma kuronia temu chca zabrac i szukaja sposobu bo wiele matek niestety nie ma z kim dzieci zostawic i rezygnuje z kaski....nie proponuja zadnej pracy dziewczynom bez kuronia,tylko zarejestrowanym jako bezrobotne....

Co do odparzen to moje dzieci nigdy nie mialy takiego problemu,nawet najmniejszej plamki czerwonej bo od poczatku smaruje kremem bubszen...wlasnie dzis kupilam 2 bo ciezko gdziekolwiek dostac, juz nawet w aptece ciezko, a ja kupilam w hurtowni na lubelskiej...

dobra ide plukac wloski bo malowalam i juz dlugo trzymam....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt paź 31, 2008 10:29 am 

witam :)

u nas wszystko ok :) Kacperek przesypia nocki cala :) chodzi spac ok.20 i spi do 7 wczoraj to wogole mnie zaszokowal bo wstal o 8:40 :lol: :lol: :lol:

wyzynaja mu sie dwie gorne dwojki i wredne nie chca sie przebic, Kacper ma srake przez to i wlasnie teraz znow narobic z takim pierdzioszkiem ze az boje sie podejsc do niego i sprawdzic co jest w pieluszce :P: a przed chwila go przebralam :/

Zojka
czytam ale pisac nie mialalm weny :P:

Sylwura a Tyczemu ostatnio tak malo piszesz:?: jak tam brzusio:?:

Domiska
Dominisia super, duza jest :)

u mamy bylo super, ale trzeba bylo juz wracac do meza :)
teraz pochwale sie troszke fotkami, przepraszam za ilosc ale nie wiedzialam ktore wybrac :P:

stoje :)
Obrazek

z kuzynem
Obrazek

czytam z ciocia
Obrazek

jade na motorze z mama i kuzynem
Obrazek

Obrazek

z Lilianka
Obrazek

po przedwczorajszej kapieli
Obrazek

tak wczoraj spalem w dzien jak mama sprzatala
Obrazek

a tak spal tata jak mama sprzatala:P:
Obrazek

i na koniec usmieszek dla e-cioc i e-braci i e-siostr
Obrazek

Obrazek
3700g., 59 cm., 10 pkt Apgar

Obrazek
3850g., 58 cm., 10 pkt Apgar

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt paź 31, 2008 11:00 am 

Nelka :zł:
Ale Kacperek już duży :roll: Super fotki. :P

U nas już chyba po temperaturze- tfu tfu aby nie zapeszyć :wink: Mały biega i krzyczy, taki radosny jak zawsze. Wszędzie się wspina , tak jak dawniej a wczoraj tylko siedział mi na kolanach i sie cały dzień tulił.
Zaraz zbieramy się do Biskupca bo już 4 tygodnie nie byliśmy chyba . Czekamy tylko na tate. Chcemy zdążyć przed tłokiem, ale od nas wyjechać to będzie cud , tak zakorkowane :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt paź 31, 2008 11:12 am 
Awatar użytkownika

NELKA zdjęcia są SUPERANCKIE!Wydaje mi się,że ja piszę codziennie aczkolwiek w miniony weekend nie pisałam,bo Wiktorek był marudny i musiałam urozmaicać mu czas.Mój brzusio OKI.Jestem w szoku jaki jest już duży :D Mały kręciołek kopie,a najbardziej wtedy jak Wiki kładzie mi się na brzuchu-w sumie nic dziwnego,bo tamtego uciska.Apetyt mam zabójczy :shock: Właśnie zjadłam OBFITE śniadanie,a zaraz potem kilogram mandarynek i 8 dużych jabłek :D :D :D Ja zawsze DUŻO jadłam,ale teraz przechodzę samą siebie-już przytyłam 20kg!!! :shock: :shock: :shock:
DOMISKA nie doszła Twoja wiadomość na moją pocztę pw-jak będziesz miała czas to wyślij na nk-dzięki.Mój Wiktorek te odparzenia ma ewidentnie po antybiotyku.Narazie śpi,ale jak wstanie i będzie miał tak mocbo czerwoną dupkę jak wczoraj to jedziemy do lekarza.Biedaczek nawet jak chodził bez pieluchy to"okrakiem",bo go szczypało.Wczoraj w aptece Paweł kupił jakiś specjalny krem na odparzenia-nie pamiętam nazwy,a nie chce mi się schodzić na dół,bo obudzę Wikiego-w każdym razie mam nadzieję,że pomógł.
ZOJKA Ty tylko wczoraj siedziałaś z Marcinkiem w domu.A ja z Wiktorkiem od soboty nie wychodzimy na podwórko :shock: Dla nas to jest utrapienie,bo my ciągle na powietrzu albo chodzimy"po chałupkach",a jak mój mały chory to nie zapraszałam koleżanek z dziećmi,bo po co mają się dzieciaczki pozarażać.Ale moje pomysły na zabawę w domu też już się wyczerpały.Jestem mało kreatywna :( Teraz Wiki ma okres rysowania mazakami,kredkami,długopisami itp.WSZYSTKO jest pomalowane mazakami włącznie z Victorkiem-oprócz ścian :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lis 01, 2008 10:18 pm 
Awatar użytkownika

Widzę,że cisza w eterze:)
My z Wiktorkiem byliśmy dziś na cmentarzu u naszych bliskich w Biskupcu,a Paweł pojechał ze swoją mamą aż za Ostrołękę,bo tam jest pochowany Pawła tata i brat.My też byśmy z nimi pojechali,ale lekarka wczoraj powiedziała,że to jest za daleko i jak Wiktorek ma siedzieć tyle w foteliku to może zrobić mu się stan ropny na tych odparzeniach na dupci.A więc zostaliśmy.Niedawno wróciliśmy od moich rodziców,Wiki już śpi,a ja czekam na Pawła,bo jeszcze nie wrócił.Nie lubię jak jest późno i nie ma Pawła w domu-po prostu się boję :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 02, 2008 11:08 am 

ObrazekObrazekObrazekNasza mała Dominiczko
najpierw piłaś samo mleczko,
potem chrupki i banany,
a dziś całkiem inne plany!
Bo już tort na ciebie czeka,
w drodze gości cała rzeka,
na twe pierwsze urodziny!
sto lat od cioci Grażyny i Marcika

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 02, 2008 1:39 pm 

Dominisu dziś jest Twój dzień. To właśnie tego dnia, rok temu, przyszłaś na ten świat. Z tej oto właśnie okazji życzę Ci wszystkiego co najcenniejsze - sukcesów, zdrowia i tego prawdziwego szczęścia.
Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 02, 2008 8:53 pm 
Awatar użytkownika

[b]DOMINICZKO [/b z okazji Twojego ROCZKU składamy najlepsze życzonka:PIĘKNEGO W ŻYCIU SŁONKA,SMUTKÓW MAŁYCH JAK BIEDRONKA I SZCZĘŚCIA WIELKIEGO JAK SMOK!!!
Sylwia i Wiktorek :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 02, 2008 9:33 pm 

Czesc kobietki
Dominisia dziekuje za zyczonka...
wyobrazcie sobie ze caly dzien nie spala, zasnela o 18.30 i o 19 wstala i teraz siedzi i sie bawi..dostala 2 lalki czuczu i jakis tam grajace zabawki wiec sie teraz cieszy nimi...szok a ja jestem padnieta...uzbieralo sie az 13 osob nie liczac dzieci i to sama rodzinka...a ja ciagle latalam kuchnia-pokoj i tak wkolo...a o 1 musze wstac bo jedziemy do Warszawy...rodzice zostaja z dziecmi..
jak wroce to wkleje zdjatka z urodzinek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lis 03, 2008 6:42 pm 

No ja juz po pierwszym dniu w pracy :lol: Mały na pożegnanie ładnie mi pomachał, nawet nie płakał, a jak wróciłam to tak się cieszył i teraz mnie nie odstępuje nawet na krok :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lis 04, 2008 6:49 pm 
Awatar użytkownika

To SUPER dziewczyny,że u Was wszystko OKI :D :D :D
U nas też DOBRZE,Wiktorek już wyzdrowiał,dupka się goi,apetyt dopisuje :D Za to Pawła złapało przeziębienie-właśnie pojechał do lekarza.Jestem w szoku,że pojechał się zbadać,bo już wieki nie był.Zawsze sam się leczy,ale teraz to go tak połamało,że musiał.
Ja wczoraj miałam imieninki,a więc umówiłam się z moją koleżanką Sylwią,która też jest w ciąży(3 dni różnicy między naszymi maleństwami)i też będzie miała synka:)na spotkanko w Olsztynie(Sylwia tam mieszka).Pojechaliśmy z Wikim autobusem.Wyobraźcie sobie,że pojechałam z małego rowerkiem i ledwo co upchałam go do bagażnika autobusu,ale się udało :D W autobusie Victorek zasnął,a że teraz robią drogę jak się wjeżdża do Olsztyna i jest objazd=korki to mały się wyspał :D Byliśmy w"Gracji" i "Maluszku",ale z Wikim nie dało się robić zakupów,bo wszystko go ciekawiło :D A więc poszłyśmy do knajpki na jedzonko i ploteczki-tam też mój synuś dał się we znaki.Po 19ej przyjechał po nas Paweł,który oczywiście NIC nie wiedział o naszym wypadziku-dopiero jak wrócił z pracy i zadzwonił to się dowiedział :D Ale dobrze,że po nas przyjechał,bo nie chciało mi się wracać autobusem.Także wczorajszy dzień był BARDZO UDANY :D Mamy nadzieję,że uda nam się z Sylwią przed porodem wybrać jeszcze do kina,ale jak pojadę znowu do Olsztyna to Victorka zostawię z tatusiem :D
Miłego wieczorku kobietki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lis 04, 2008 11:19 pm 

Hej.ja tylko pochwale sie zdjatkami z urodzinek bo jestem bardzo zmeczona i pisac mi sie nie chce.urodzinki sie udaly,bylo fajnie..dominia wybrala najpierw ksiazeczke,potem dlugopis,potem rozaniec a kasy i komory nie chciala wiec nie pojdzie w slady taty....wczoraj bylismy caly dzien w warszawie, wrocilismy w nocy, wiec 3 nocki nie spalam prawie , ide zaraz spac..
milego ogladania

tak wygladala dominisia do 1 roczku
Obrazek
a tak dzien po
Obrazek
a to w urodzinki
Obrazek
Obrazek
a tak tata otwieral szampana ktorego mama nie schlodzila
Obrazek
a oto niektore prezenty
Obrazek
no i pewnie cala strone zawalilam zdjeciami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lis 05, 2008 2:00 pm 

Kacperek boi sie dmuchanej sofki na ktorej siedzi:
Obrazek

Kacperek pomaga babci kisic kapustke

Obrazek

Obrazek

a tak to u nas wszystko ok, Kacperek ogolnie grzeczny czasem nabroi ale jak to dziecko :P: najbardziej mu sie podoba np.wczoraj wcieranie biszkoptow w dywan, albo np.dzis stukanie pudeleczkiem w parowke na dywanie i wcieranie jej :P: ale najwazniejsze przesypia nocki :)

Zojka i jak tam w pracy:?:

Sylwura
jak brzusio:?:

Domiska
zdjecia super:) widac ze urodzinki sie udaly :) Dominisia przesliczna ksiezniczka:D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]