Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 5:51 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pt lut 26, 2010 12:51 am 
Awatar użytkownika

Cześć! dziewczyny ! Fajnie że sesje pozaliczane!:) troche mnie tu nie bylo, ten czas tak leci, tupus- to moj nowy nick zamiast tuptus:), stary nieaktualny:( u nas za dwa miesiące drugie urodziny Juleczki, tez przechodzi bunt dwulatka:) zaczyna gadac ale wiecej po swojemu:) ale brzmi to śmiesznie :lol: no i od niedawna woła na nocuś postaram sie częściej zaglądać jak czas pozwoli , pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 26, 2010 11:25 am 
Awatar użytkownika

tupus jeśli Twój nick został zablokowany automatycznie ze względu na długi brak aktywności, wystarczy, że napiszesz do administratora:
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=38682
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 26, 2010 9:43 pm 
Awatar użytkownika

Hello!

Widzę że wszystkie za naukę się wzięły. No więc ja też się jeszcze uczę. Robię roczną podyplomówkę na AGH w Krakowie Rachunkowość.

Wiecie co .... dobrze że już wiosna blisko znów się zaczną spacerki bo teraz to tylko w weekend były bo jak wracałam z pracy to już ciemno było.

No i może w końcu uda nam się jakieś spotkanie zorganizować bo ostatnie nasze plany legły w gruzach.

Pozdrawiam :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 26, 2010 11:16 pm 

phial o ambitny kierunek :-) musi byc ciekawy. Ja jestem z Krosna.. :)

tupus hej, gratuluję postępów Julki.. Ja mam wrażenie że u nas ten bunt dwulatka to będzie jakaś katastrofa jak mój mężczyzna już teraz taki buntownik :)

ważka - oj tak wiosny trzeba.. i fakt spotkanie się nie udało.. w większym gronie.. bo na moim podwórku były kilka razy zloty wózkami.. już dziś serdecznie zapraszam.. teraz dzieci większe - można zorganizować im atrakcje na polu. Malowanie farbami.. piaskownica.. itp itd.. :)
już teraz można zacząć coś planować...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 26, 2010 11:30 pm 
1 żółta kartka

Widzę że dawna paka sie odnalazła :lol:

Pełny podziw dla uczących się. Z chęcią poszłabym na jakąś podyplomówkę ale chyba już nie te lata :lol: :lol: Każdy wyjazd do szkoły kończył by się płaczem za córeczką :wink: :wink:

Nicktoo
Szymuś już ma rok :shock: Faktycznie ten czas leci.
Tylko że moja też waży ok. 13kg ale ubrania kupuję na 104.
Jak prawdziwa dziewczyna najważniejsza jest dla niej spódniczka - musi być i koniec.
Bunt dwulatka mamy za sobą, a od niedawna rozgadała się na maksa i w ten sposób pokazuje swoje "ja" - wszystko powie co myśli i"nauczyła" się skarżyć.

Czekam na wiosnę i na spacerki...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 27, 2010 12:14 pm 
Awatar użytkownika

Storczyk - masz rację rozłąka z dzieckiem jest bolesna ale na szczęście mam zjazdy tylko raz w miesiącu i tylko przez rok więc jakoś przetrwam.
A z tymi latami to przesadziłaś :)

Nicktoo
- no to na pewno w lecie się u Ciebie zjawimy. Wtedy więcej czasu nie ma szkoły i dzień dłuższy.

To może zróbmy listę chętnych i mniej więcej określmy termin!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 27, 2010 6:16 pm 
Awatar użytkownika

eh ja też chętnie spotkałabym się z wami:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 02, 2010 1:28 am 
Awatar użytkownika

Heja!
Ja równiez się pisze na wspólne spotkanie dostosuje sie do terminu :) Mam również pytanie: Ostatnio zaczęłam z Julcią chodzić do Klubu Malucha na Okrzei tak po godzinie dziennie żeby miała kontakt z dziećmi, fajne miejsce, i Panie myśla o zorganizowaniu takich warsztatów dla matek z dziećmi:) Mamy by sie spotkały a dzieci pobawiły, uważam że to znakomity pomysł :D , a więc mam pytanie czy byłyby chętne Mamuśki żeby spotkać się przynajmniej raz w tygodniu w klubie takiego maluszka?????Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 02, 2010 8:52 am 
Awatar użytkownika

O super pomysł:) tylko mi pasuje żeby to było w popołudniowych godzinach bo nie mam jak dostać się do krosna wcześniej... autobusem nie bardzo chce mi się wlec z małym a prawka nie mam... więc muszę czekać na męża aż wróci z pracy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 03, 2010 5:08 pm 
Awatar użytkownika

Hejka:) Byłam wczoraj z Juleczką w klubie malucha i jeśli bedą chętne Mamy to Pani zorganizuje takie warsztaty dla Mam i ich dzieci :D , godziny dla Mam nie pracujących to pomiędzy 9-11 a dla Mam pracujących 16-17,jeśli jesteście chętne to dajcie znać acha godzina kosztuje 5 zł, a oto ich stronka:
www.stokrotka.krosoft.pl, ja osobiście polecam to miejsce!, pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 03, 2010 8:26 pm 
1 żółta kartka

tupus
spadłaś mi z nieba z klubem malucha :lol: :lol: :lol:
Ja zapisałam Kingę do przedszkola ale chciałam od wiosny ją przyuczać i chodzić z nią np: parę razy w m-cu do na takie spotkania, by we wrześniu był mniejszy płacz :lol: :lol: Byłam we fikolandzie ale to nie to samo. Dlatego jestem chętna na takie spotkania.
A przy okazji znowu się zobaczymy :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 09, 2010 10:59 pm 
Awatar użytkownika

O widzę że Klub Malucha na tapecie.
Ja też zastanawiam się nad oddaniem małej tam do przedszkola.
Słyszałam pozytywne opinie ale im więcej opini tym lepiej.

Czyje dzieciaczki tam chodzą? Ile osób jest w grupie?

Co do tych spotkań w sensie warsztatów to nie za bardzo teraz mam kiedy....ale myślę że bliżej tego jak będę dawała tam Karinkę to do was dołączę.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt kwie 23, 2010 7:48 am 

bo nam zamkną ponownie temat :roll: 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 29, 2010 7:44 pm 
1 żółta kartka

Oj, zamkną :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 24, 2010 11:58 am 
Awatar użytkownika

No bierzmy sie do roboty laski! piszmy cos w koncu :P ja nie mam teraz czasu na dlugie wywody bo prace pisze na gwolt ;) i duzo roboty przy domu i dzieciach, ale jak bedziecie cos pisac to bede i ja :)
napiszcie co u Was? bo u nas oki :) dzieciaki zdrowe i straszne lobuzy :) ale i kochane, Anita zaczyna chodzic, zrobi juz czasem sama pare kroków, juz nie mowie jak zapyla na raczkach i wokól wszystkiego na czym sie moze wesprzec :) Pati madry chlopczyk duzo mowi i ogolnie bystzracha, idzie do przedszkola od wrzesnia :) ja nadal na odchudzaniu, które nie dziala ;/ a tu do wesel malo czasu ;P liczylam ze schudne a tu du...! no to u nas tyle :) buziole

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]