Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 5:51 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw lut 07, 2008 1:51 am 

Witam wszystkie mamuski z Rzeszowa i okolic. Hmm ja rodziłam 3 lata temu na Lwowskiej i jestem bardzo zadowolona, opieka super! I musze powiedziec, ze ja byłam po cesarskim cięciu i ojciec dziecka(choc nie był moim mezem)przebywał ze mna na sali od 11 do 23 i w dniu porodu(cc) odwiedziło mnie ok 15 osob. I bedac 14 dni w szpitalu ojciec dziecka przebywal razem z nami od rana do nocy. Moje znajome,ktore tez tam rodziły rowniez sa zadowolone. Co do szpitala na Rycerskiej hmm najlepiej tego nie komentowac, ale dobrze wiedziec cos o wszystkich szpitalach! w zyciu bym tam nie chcial rodzic ojciec dziecka moze przebywac tylko od 14 do 17-koszmar, nawet jak jest sie po cc!!!a opieka fatalna z łaska cos pomoga tak samo lekarzae-miesiac temu moja znajoma tam urodzila i juz w zyciu by tam nie chciala rodzic tak samo inna znajoma ktora rok temu tam urodziła. A co do szpitala na Szopena chcialm tmam rodzic, ale na szczescie zmnienilam szpital, hmm opieka z tego co wiem taka o,tez bym nie polecala po opiniach kolezanek. Ja polecam szpital na Lwowskie w koncu ten szpital jest przyjazny matce i dziecku....Ale sie spisałam, mam nadzieje, że wybierzecie dobrze i będziecie zadowolone. Ale wszędzie można spotkać kogoś kto Cie oleje...Pozdrawiam:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sty 09, 2009 6:50 pm 
.
Awatar użytkownika

...kumpela rodziła na Szopena i byłą zadowolona... ja pewnie też tam będę rodziła bo mój lekarz prowadzący tam pracuje... najgorzej jest jak się trafi na "gorący okres" - mały problem z miejscami - roniłam tam pierwszą ciąże i się napatrzyłam... ale przynajmniej wiem co i jak i nie będę miała dodatkowego stresa z nowościami szpitalnymi

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sty 22, 2009 11:04 pm 

a ja polecam Rycerską. rodziłam tutaj drugi raz(maj 2008), po 2 latach przerwy i polecam!!! albo trafiłam na rewelacyjną zmiane. Nikogo nie miałam opłaconego, pytałam o wszystko i chętnie odpowiadali, obok krzyczała kobieta i nikt na nią się nie darł, że "jak ma nie boleć jak rodzisz i tym podobne". Atmosfera miła,lekarze przyjemni, szczególnie polecam położną (chyba dyplomowaną) p. Anię P. Jak już wspominałam co jakiś czas do mnie przychodziła i pilnowała, bardzo sympatyczna i bez "ustawiania"
ale słyszałam wiele złych opinii o tym szpitalu i o innych tez, pewnie zależy od rodzących i od zmiany szpitalnej

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sty 22, 2009 11:11 pm 

a jeszcze dodam, ze takie siedzenie tatusiów bywa krępujące, bo sale 2 lub 3 osobowe i nawet nie ma jak podkładu wymienić, bo przecież wstać ciężko, po nogach się leje a tu siedzi godzinami jeden pan z drugim,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Pro Familia
Wiadomość: śr paź 05, 2011 8:27 am 

Ja zamierzam rodzić w Pro Familii, mam nadzieję że będzie wszystko ok., bo nie ukrywam że boję się okropnie, zwłaszcza że to moje pierwsze dziecko.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 12, 2011 10:28 pm 
Awatar użytkownika

ewa, bardzo polecam Pro Familie ;-) Ja jakoś nie czułam strachu. Jak pojechałam do Pro Familii, bo ciekły mi wody i lekarka powiedziała, że to 'już' i zaczynamy to buzia mi się śmiała ;-) Poprostu traktowałam to jako spotkanie z synkiem i to się tylko liczyło 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt gru 13, 2011 10:31 pm 
Awatar użytkownika

ja rodziłam moje pierwsze dziecko na Rycerskiej w 2008 roku - nie wspominam tego jako traumatyczne przyżycie, chociaż położna faktycznie nie była miła. Ale z drugiej strony, gdy trzeba szybko działać i podejmować szybko słuszne decyzje (bo rodząca za bardzo nie chce współpracować :oops: ) to nie ma co się rozczulać :D

W marcu będę rodzić drugie dziecko i też wybieram sie na Rycerską - mój lekarz tam pracuje. aaa no i mają gaz rozweselający!!! :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]