Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 1:45 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr cze 17, 2009 4:30 pm 

Hejka !!!!

To się Dusia wybawiłaś na weselu :D

Anulka ,Kasia jak tam dzieciaczki , mam pytanie czy dajecie im może truskawki bo Grześ jak pójdzie na ogródek to sam sobie zrywa truskawki i zjada oczywiście , troche miał wysypki na początku ale teraz nic mu nie jest
Anulka zapraszam może jak wakacje się zaczną to mnie odwiedzisz ?[/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 18, 2009 12:14 pm 

Dusia ale mialaś dodatkowe przejścia rodzinne na tym weselu, zdjecia bardzo fajne, wlosy to mialaś nawet fajniejsze niz zaraz po uczesaniu.
Marysiu ja bardzo chetna jestem do odwiedzin. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 18, 2009 5:17 pm 
Awatar użytkownika

Hejka dziewczynki :)

Dusiu normalnie ale mieliscie rewelacje poweselne... ale tak to już zazwyczaj bywa. Mam nadzieję że z bratem juz wszytko ok??
A Ty wyglądałaś przepieknie, fakto pogoda trochę nie dopisała ale widze że Tobie fryzurka sie trzymała.. mi po kosciele się juz wszytko rypło na głowie :)
Ale też było fajnie, do 20 była Amelka z nami a potem sami się bawiliśmy :)
To ja też zapodam fotki..

Moja Księżniczka... robiła furorę swoją osobą hehe
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu moje Tofane Psiapsiółki... niezmiennie od 11 lat :*
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 18, 2009 5:21 pm 
Awatar użytkownika

Tak pozatym to u nas ok... Łukasz ma 3 tyg wolnego więc masakra... hehe zrzędzi cały czas, Amelka zakochała się w teletubisiach, wydostała sie ostatnia czwórka :) A ja... jutro będe wiedziec czy dostane dofinansowanie i sie strasznie denerwuję. Tym bardziej ze ponoc 2 dni po mnie ktos złozył taki sam wniosek jak ja (tez zaproszenia) takze boje sie strasznie!!

Pokaze Wam jeszcze Amelki siostrzyczke cioteczna, jest pol roczku młodsza od Amelki a waża tyle samo hehe
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 18, 2009 10:35 pm 

Kasiu piękne foteczki, z Amelcią to jak modelki na wybiegu wyglądacie, prześlicznie!!!! Widzę, że też mieliście niezłą zabawę.

anulka co do włosów, to jak u Ciebie byłam to miałam szopę :lol: :lol: :lol: Spałam normalnie a nie na siedząco :lol: :lol: :lol: a w sobotę po prostu rozczesałam, siostra mi natapirowała, polakierowała i do poniedziałku mi się trzymały :)

Od poniedziałku smarkata jestem, Sara również poza katarem dochodzi nam teraz kaszel, ale nie ma gorączki :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz cze 21, 2009 7:53 am 
Awatar użytkownika

Dusiu dziękuję za komplement :) Ale sukienka mmoja to porażka. Poszłam z mężem na zakupy i dałam sie namówić a to sukienka wogóle nie do tańczenia. Za wąska a ja jak tancze to lubie jak sukienka rusza sie razem ze mna i mozna w niej poszalec a w tej tak troche mnie krepowało :( no ale cóż mogłam sie nie dac skusić :)
To zdrówka Wam życze, tym bardziej ze pogoda kurcze jak zawsze na weekendzie badziewna. Od miesiaca juz przeszlo umawiam sie na grila z kolezankami i co sobota leje...
A i sie pochwale... Dziewczyny dostalam dofinansowanie :) :) :) normalnie 18 000 na własna firmę :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz cze 21, 2009 9:33 am 

Kasia gratulacje dofinansowania!!!!!!
Teraz możesz już działać na całego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz cze 21, 2009 12:07 pm 

Kasiu wygladalyście obie z Amelką rewelacyjnie :D :D :D
I gratuluję dofinansowania, my też już z miesiąc próbujemy umówić sie ze znajomymi i ciągle jak nie pogoda to INNE SPRAWY. i było że może dziś ten grill , no i widać co za oknem :x :x :x

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 22, 2009 1:17 am 

czesc dziewczyny
super zdjecia:)
no i moje gratulacje z dofinansowania:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 22, 2009 2:41 pm 
Awatar użytkownika

witam kobietki!

Kasiu gratuluje dofinansowania...fajnie ze gladko poszlo...powodzenia w dzialanosci! :D

Orchidea wybralas lekarza? Jak samopoczucie? Wszystko ok?

Fakt z ta pogoda jest przegiecie!!!!! :evil: :evil: :evil: Juz drugi grill odwolany, dzis amm urlop ale pewnie jutro jak pojde do pracy zacznie prazyc slonko...Milena dostaje korbki w domu, dzis odwiedzimy moja siostre, tam jest piesek wiec bedzie atrakcja :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 22, 2009 10:31 pm 

No No Kasiu wyglądasz na tych fotkach z Amelką oszałamiająco, piękne sukienki , super kolor
no i oczywiście gratulacje dofinansowania ........ a jakbyś potrzebowała pomocy to daj znać :) :)

A my grilla ostatnio paliliśmy pod dachem, bo faktycznie pogoda nie dopisuje a ja miałam takiego smaka na kiełbaskę .
Grześ też nie może wytrzymać w domu , dlatego dziś dość długo byliśmy na podwórku i chwilke u sąsiadki żeby się troszke rozerwać
a w przyszłym tygodniu wybieramy się na basen już zakupiłam pieluszki dla Grzesia tylko nie wiem jak on zareaguje na taki hałas jaki jest na basenie , mam nadzieje że się nie przestraszy .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 22, 2009 10:48 pm 

Wrrrrrrrr ta pogoda mnie dobija, nic mi się nie chce, mam mega lenia i brak natchnienia, idę spać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 23, 2009 12:49 am 

hejka
ja zostalam przy tym do ktorego chodzilam czyli do Libery
jak bede miala kasa to zrobie sobie badania prywatne u innego lekarza
pozdrawiam wszystkie bardzo goraco:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 27, 2009 11:06 am 
Awatar użytkownika

Dzięki dziewczynki za komplementy :) Sukienka fajna tylko szkoda ze za bardzo nie do tanczenia.... :)

orchidea czy Twój mąż przypadkiem nie wyjeżdzał ostatnio do warszawy?? Pytam Bo ostatnio rozmawiałam ze znajomą i mówiła mi o córce w ciąży, w tym samym tygodniu co Ty i wogóle tak mówiła jakby o Tobie... :) Może to Twoja mama??

No pogoda badziewna, raz gorąc, raz wieje, potem burza... grrrrrr ale przynajmniej nie zaluje az tak bardzo ze nigdzie nie pojechalismy (lukasz ma 3 tyg wolnego). Mam nadzieje ze za rok bedzie lepiej z kasa i gdzies pojedziemy tyłki pomoczyć :) A Wy Kobitki się wybieracie gdzieś??

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 27, 2009 10:24 pm 

hejka
to nie ja, moj maz jak narazie nigdzie nie wyjezdza, ale milo ze pomyslalas o mnie:)
a co do pogody to masz racje,
chetnie gdzies bym wyjechala nad wode:)
jak tam interes??
pozdrawiam wszystkie

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]