Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 1:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt sie 03, 2007 1:27 pm 
Awatar użytkownika

Mam pytanko czy są tutaj dziewczyny, które rodziły lub mają zamiar rodzić w przeworsku.

Co sądzicie o tym szpitalu?

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 04, 2007 4:56 pm 
Awatar użytkownika

Hej Iwusia :D
ja mam zamiar rodzić w przeworsku słyszałam dobre opinie o tym szpitalu chodze też tam do lekarza do dr. Bielówki jest ordynatorem i jestem z niego bardzo zadowolona :D myśle że sie dobrze mną zajmie jak bede rodzić
byłam tam w szpitalu trzy dni na badaniach w czerwcu i wszystko jest ok oprócz jedzenia bllleee ale to chyba norma w szpitalach :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 04, 2007 8:25 pm 
Awatar użytkownika

Też się tam wybieram do szpitala. Ja chodze do dr. Rudnickiego i też jest bardzo dobry i tam pracuje.
Misia może wiesz co należy zabrać ze sobą do szpitala, a co będziemy miały?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob sie 04, 2007 10:10 pm 
Awatar użytkownika

na razie nic nie wiem co jest potrzebne ale mam zamiar zapisać się do szkoły rodzenia jak jeszcze zdąłże :? i mam nadzieje że tam wszystkiego sie dowiem a jak nie to myśle że najlepiej zadzwonić albo osobiście udać sie na oddział i zapytać :wink:
a co do samego porodu jak masz lekarza który tam pracuje to myśle że bedzie ok :lol: o Rudnickim tez same dobre opinie słyszałam także możesz być spokojna nie da ci tam zginąć :wink:
widze ze ty juz bliżej niz dalej rozwiązania :lol: pewnie masz troche stresa :?: bo ja juz troszke zaczynam sie bać :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 05, 2007 1:55 pm 
Awatar użytkownika

Co do lekarza to wiem, że jest dobry i warto do niego chodzić, ponieważ interesuje go los jego pacjentek. Oj stresa mam bo mały nie chce się obrócić i jak na razie ani myśli o wyjściu na świat. Ostatnio na wizycie lekarz powiedział mi, że do porodu dalej niż bliżej he he. Boje się, że mogą mi zrobić cesarke jak tak dalej pójdzie. Ale jestem dobrej myśli i już nie moge się doczekać mojego Kubusia :D

A Ty Misia będziesz mieć chłopca czy dziewczynke?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 05, 2007 9:23 pm 
Awatar użytkownika

ja bede mieć dziewczynke :D :D :D i bardzo sie ciesze z tego powodu bo cały czas myślałam że bedzie chłopak a tu taka niespodzianka :lol: nawet zachcianki na chłopaka miałam :? gin mi powiedział że na 100% dziewczynka i że jak by nie był pewny to by mi nie powiedział :P

trzymam kciuki żeby Kubuś się odwrócił i żeby bardzo mamusi nie męczył przy porodzie i szybciutko wychodził :lol:

mam nadzieje że jak juz bedziesz po to podzielisz sie doświadczeniami jak było :? powodzenia :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 06, 2007 12:29 pm 
Awatar użytkownika

Dziękuje z słowa otuchy :D , napewno jak w końcu urodze to napisze co i jak(chociaż sobie tego nie wyobrażam). Pewnie przy porodzie postawie cały szpital na nogi :lol: .

Co do zachcianek to ja miałam bardzo dziwne np. ogórki kiszone zaprawiane gorzką czekoladą albo na śniadanie, obiad i kolację ryba wędzona, później obrzarstwo kapustą kiszoną, snikersami, 3 bitami, frytkami, nawet potrafiłam jeść dżem prosto ze słoika :shock: . Myślałam już, że mój mnie zostawi jak przyglądał się co ja jem :lol: . Ale teraz jest już normalnie. I przytyło mi się dzięki temu 20 kg :shock: .

Też trzymam za was kciuki chociaż macie jeszcze troszke czasu. Niech Twoja córeczka jeszcze sobie posiedzi w brzuszku i niech rośnie na dużą i śliczną laseczke :D .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn gru 03, 2007 9:35 pm 
Awatar użytkownika

Hejka...
Ja rodzilam pół roku temu w Przeworsku,jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do lekarza w Jarosławiu, i tam miałam rodzic ale los chciał chyba inaczej i chyba dobrze ze tak sie stało. Urodziłam szybciej 3 tyg. Wody płodowe odeszły mi w niedziele w nocy ok 24.30, mąż odwiózł mnie zaraz do szpitala. Niestety 21.05 rozpoczeły sie strajki i dezynfekcja ginekologi w Jarosławiu... zastanawiam sie dlaczego wtedy mnie nie odesłali do innego szpitala. Oznajmili mi w nocy że przeprowadza ciecie ze wzgledu na to że dziecko nie jest obrócone i pierwszy poród. Bóle zaczeły sie o 3 rano i tak mnie trzymali do 5 rano. Nie wiem czemu czekali gdy mialam miec ciecie... A rano gdy mialam skurcze co 2-3 min oznajmili że muszą mnie przewieżć do innego szpitala.... Szok. I tak znalazłam sie w Przeworsku gdzie natychmiast sie mną zajęli, chociaż nawet nie byli powoadomnieni że wiozą pacjentke do ciecia. W Przeworsku pukali sie w głowy co potrafia zrobic w Jarosławiu....
Całe szczęście szpital w Przeworsku to niebo a ziemia w porównaniu do Jarosławia. Polecam jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 20, 2007 1:22 pm 
Awatar użytkownika

hej dziewczynki
ja dopiero dowiedziałam się że jestem w ciąży (prawdopodobnie 5 tydzień od daty om), jeszcze nawet nie potwierdziłam u lekarza (ale 2 testy pozytywne i brak miesiączki to chyba to) chciałam was zapytac o dobrego lekarza. mam zamiar iśc do pana Rudnickiego w Przeworsku. proszę o opinię jeżel któras z was miała go za lekarza prowadzącego.
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :):) trzymajcie się cieplutko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz gru 23, 2007 7:19 pm 
Awatar użytkownika

Madziu moim lekarze był i jest dr Rudnicki. Osobiście polecam go. Prowadził moją ciąże. przyjmuje w jarosławiu na kase, w almedzie. Napisz więcej o sobie. Z kąd jesteś? I gratulacje :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt gru 28, 2007 7:04 pm 
Awatar użytkownika

hej iwusiu
dziękuję ci bardzo z odpowiedz
niestety to juz nieaktualne :cry: :cry: :cry:
23 grudnia poroniłam.........................
miałam łyżeczkowanie w przeworsku, zabieg przeprowadził dr rudnicki
czuje sie dobrze ale tak bardzo mi smutno :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 07, 2008 10:16 am 
Awatar użytkownika

Droga Madziu przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. Bardzo mi przykro, że straciłaś fasolke. Ja bardzo się tego bałam ale mam zdrowego synka. Madziu może następnym razem się uda. Madziu a gzdzie mieszkasz? Co do lekarza Rudnickiego to każdej go polecam, to on prowadził moją ciąże i jestem z niego zadowolona :D . Pozdrawiam i trzymam kciuki zobaczysz bedzie wszystko dobrze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 08, 2008 5:12 pm 
Awatar użytkownika

hej Iwuś
mieszkam koło przeworska w Gniewczynie
jutro idę na kontrolę do dr Rudnickiego i zobaczymy co mi powie. trochę sie boję ale mam nadzieję że bedzie wszystko dobrze. minęło już trochę czasu od straty i zdążyłam sie już oswoić z myslą ze na dzidziusia bede musiała jeszcze troche poczekać. ale są takie dni ze mam strasznego doła. lekarz mowił że jestem jeszcze młoda (mam 21 lat) i bede miec dzieci ale zawsze jest jakaś obawa po takich przezyciach. teraz mam taki czas ze strasznie chciałabym znow być w ciąży ale trzeba czekać na razie. napisze ci jutro co powiedział mi lekarz. ucałuj swojego synka. papa:)

Aniołek Michałek (*) 23.12.2007 (6tc)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw sty 17, 2008 12:49 pm 
Awatar użytkownika

Madziu dlaczego nic nie napisałaś? I jak było u lekarza? Czekam na dobre wiadomości.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 22, 2008 11:33 am 
Awatar użytkownika

iwuś przepraszam cie najmocniej ... dopiero dzis zajrzalam na ten wątek... wiec lekarz powiedział mi ze wszystko jest w jak najlepszym porządku, ładnie sie zagoiło i jest ok, nie kazał robic żadnych badan bo jak juz wczesniej wspomniał to najprawdopodobniej był konflikt i mój organizm wytworzył przeciwciała dla tej ciąży ale po podaniu immunoglobuliny powinno byc dobrze....... zbadał mnie, kazał zrobic usg piersi, cytologia na następnj wizycie......wynik histpoatologiczny nic nie wykazal szczególnego......... pytał czy i kiedy chce zajsc w następną ciąże bo chcial mi dac tabletk antykoncepcyjne ale ja mu na to ze planujemy zaraz jak to bedzie możliwe.... to mowił zeby odczekac ok 3 miesiecy i po wizycie kontrolnej jak bedzie wszystko ok to na przełomie wiosny i lata bedziemy sie mogli starac.... mowil tez zeby obserwowac cyklei jak cos bedzie nie tak to na kontrole....... bardzo sie ucieszyłam z tych wiadomości.... zalecil mi duzo odpoczynku, nie moge sie przesilac, zdrowo musze sie odżywiac i przyjmowac obowiązkowo kwas foliowy...... kazał mi tez jechac na narty zebym sie dotleniła i odpoczeła po tych wszystkich preżyciach ale ja wybieram sie w gory na wiosne.... pospacerowac....
a dzis dostała pierwszą po zabiegu @..... brzuszek mnie troche boli ale wziełam 2 ibupromy i przeszło.... zobaczymy co bedzie dalej.... jutro minie miesiąc od straty ..... staram sie byc dobrej mysli choc wiem ze bedzie ciężko........... pozdrawiam cie serdecznie i jaeszcze raz przepraszam ze dopiero teraz napisałam :):):):)

Aniołek Michałek (*) 23.12.2007 (6tc)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]