Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 8:08 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt sie 29, 2008 9:12 pm 

Hej. Czy któraś z Was korzysta z opieki medycznej w Medicover? Jak wygląda prowadzenie ciąży, których lekarzy możecie polecić?
Ile kosztuje poród w Medicover? z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt wrz 12, 2008 1:45 pm 

Czesc :)
Mam ten sam problem , jestem w medicover zapisana i chcialabym wiedziec czy ktos juz korzystal z takich uslug.?

ja jak narazie odwiedzialam kilku ginek. i naprawde opieka 100%.
Dzis musialam biegiem leciec do gina i bez kolejki mnie przyjeli,to samo z usg bo sytuacja byla wyjatkowa.
Ale jak to sie ma do prowadzenia ciazy nie wiem.....ktos sie wypowie ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt wrz 12, 2008 5:17 pm 

bozka, ja chodzę do Medicover na Bitwy Warszawskiej, do dr Jacka Maciejewskiego. Ma super podejście. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, bardzo dba bym miała zrobione wszystkie badania.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr wrz 17, 2008 12:05 pm 
Awatar użytkownika

witam,
ja od początku prowadzę ciążę u Olgi Wodowskiej w Atrium. To super miła babka, kompetentna, zleca mi wszystkie badania jakie tylko się da. Robiłam nawet testy genetyczne, mimo, że tak na prawdę nie było takiej potrzeby, zawsze proponuje zrobienie jakiś tam niestandardowych badań i pyta czy chcę je wykonać. Jest bardzo dokładna. Dawała mi skierowania na konsultacje do różnych specjalistów(min.kardiolga, psychologa itd) zaleciła mi też opiekę dietetyka nad ciążą. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jedyną wadą jest to, że nie pracuje już w żadnym szpitalu.

Słyszałam, że rewelacyjne są też Aneta Krawczyk i dr.Świeciak-Norejczyk(nie pamiętam imienia)

Na usg chodzę do dr.Sołowieja zazwyczaj na Ursynowie, ale przyjmuje też w Atrium. Bardzo doświadczony lekarz, wykonuje usg genetyczne, dokładny a do tego ze świetnym poczuciem humory. Badania te może nie są dla mnie specjalnie atrakcyjne, bo mogę popatrzeć w monitor dopiero jak on już wszystko pobada, ale wtedy pokazuje szczegółowo to, co dla rodziców jest atrakcyjne :)

Mam biały abonament i za nic do tej pory nie dopłacałam.
W przypadku gdy coś się dzieje, robią badania bez kolejki i na cito, jak trzeba to karetką wiozą do szpitala.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt wrz 19, 2008 4:54 pm 

Dziewczyny dzieki za info. Ja mieszkam na ursynowie wiec blisko mam na ursynow lub domaniewska...a zaden z wymienionych lekarzy tu nie przyjmuje.

amazonka-marta - kurcze to faktycznie super babeczka...ja narazie szwedam sie od lekarza do lekarza....i nie mam swojego typu.

Na usg bylam wczoraj u dr Solowieja bo znowu plamilam...faktycznie robi swoje... w skupieniu ale potem juz na spokojnie mozna z nim porozmawiac co i jak. Ide do neigo juz na planwane usg 1.10 . Dzieki za polecenie tego dr jest super.
A czym sie rozni usg ciazy od usg genetycznego ? musze meic inne skierowanie ?
No i jak to jezst z ta karetka ? ja tez mam bialy abonament i mozemy korzystac z karetki ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 04, 2008 2:28 pm 

cześć Dziewczyny,
jak Wasze maleństwa? jak badania w Medicover?
nie wiem czy zostałyście poinformowane w recepcji, ale mając swojego lekarza ginekologa prowadzącego, możecie wpisać się na listę jego stałych pacjentek, wówczas macie większy dostęp do lekarza, dysponuje specjalnymi terminami dla swoich pacjentek (dla nas to plus, gdyby coś zaczęło się dziać) zapisanie na listę nic nie kosztuje, a wiele pomaga,
ja musiałam odwiedzić mojego lekarza a nie było wolnych miejsc, dla swoich pacjentek miejsca zawsze są (nawet przyjmuje bez kolejki)

Nie wiecie może z jakimi szpitalami współpracuje Medicover? tzn do jakiego szpitala kierują na poród?
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 11:32 pm 
Awatar użytkownika

Hej,

ja prowadzilam calą ciąze w medicover,
chodziłam do dr Anity Strojeckiej na bitwy warszawskiej- śmiało mogę polecić.
Jesli chodzi o usg to polecam dr Dariusza Pietrasika - jest naprawdę dobry.
Jeśli chodzi o dr elę narojczyk świeściak to jest w super- ale zapisać się do niej na wizytę to graniczy z cudem bo przyjmuje w medicover chyba tylko raz w tygodniu. Poza tym ona pracuje w szpitalu bielańkim więc pchają sie do niej wszyscy którzy chcą tam rodzić.

jeśli chodzi o opiekę to w ramach najsłabszego abonamentu - bialego jest wlasciwie full który calkowicie wystarcza- no poza porodem.
jeśli chodzi o porod to medicover ma umowę napewno z imid na kasprzaka, rok temu poród z medicover kosztował ok 4500zł- full ze wszystkim, przy zalozeniu ze pacjentka ma min. niebieski abonament- nie wiem czy nadal tak jest, moze cos sie zmienilo.
Mieli tez umowę z 2 innymi szpitalami ale nie pamietam juz jakimi.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt paź 31, 2008 12:04 am 

Eluchna dzięki za wiadomość!
ja chodzę do Maciejewskiego, mam nadzieję, że trafię do IMiD na poród, lub na Żelazną (wiem marzenia ...) ale zapisałam się na Żelazna do szkoły rodzenia.
Nie polecam USG u dr Kubika - nic nie mówi, USG 2-3 minuty i po wszystkim, ale i tak milszy niż dr. Wiesława ... nazwiska nie pamiętam, na USG przez nią nie popłakałam, bo się denerwowała, że moje maleństwo tak się rusza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 14, 2008 5:22 pm 
Awatar użytkownika

Moją ciażę też prowadziła dr Wodowska. REWELACJA!
I też żałowałam, że nie mozna jej spotkać w żadnym z warszawskich szpitali.

Teraz musiałam się przepisać do dr Bebelskiej, bo z synkem juz nie bardzo mogę dojeżdżać do centrum z Piaseczna na wizyty, i też jest sympatycznie, choć już nie tak ciepło.

USG natomiast polecam u doktora Lańczyka (bywałam u niego na Ursynowie) - bardzo miły, komentuje wszystko co robi, drobiazgowo opowiada, co widzi (wcześniej robiłam usg u dwóch innych lekarzy i ograniczali się do wydrukowania wyniku badania i kilku słów na koniec wizyty).

Wiem, że pacjentki medicover mają w szpitalu na Madalińskiego zarezerwowana jednoosobową salę poprodową.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 14, 2008 5:55 pm 

Zosiu, a powiedz mi czy ta sama jest dla wszystkich pacjentek Medicover? czy dla złotego pakietu?
byłam niedawno u cytologa położnika dr Rajtara bo pęka mi szyjka macicy. dr bardzo kompetentny i dokładny
polecam też USG u Czarodzieja dr Sołowieja, straszny bajerant :)
w szpitalu na Inflanckiej wiem, że nie odsyłają z izby, mają plan awaryjny nawet gdyby było dużo rodzących :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lis 15, 2008 5:15 pm 
Awatar użytkownika

no tak - wydaje mi się, że ta sala jest dla posiadaczek złotej karty :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 04, 2008 12:24 am 

Aisha - wlasnie chcialm sie wpisac na liste pacjentek ale powiedziano mi ze moj lekarz nie ma takiej listy ze sa wyznaczeni do ego lekarze a jak chce do innego to mam sie normalnie umawiac....dziwne.

A ja chodze do gin. Dr Jacka Zakrzewskiego na Ursynowie.

A Medicover wspolpracuje ze szpitalem na Madalinskiego.

A prosze powiedzcie mi jak to jest potem z polozna srodowiskowa bo normalnie jak rejestrujesz dziecko w panstwowej przychodni to przycodzi do domu a jak jest w Medicover ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 04, 2008 9:44 am 
Awatar użytkownika

Na pierwszą wizytę do malucha przychodzi lekarz z Medicover do domu. To tzw. wizyta patronażowa. Trzeba się tylko umówić. Ogląda malucha, robi wykład o szczepieniach w medicover (wszystkie płatne) i już :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 04, 2008 6:57 pm 
Awatar użytkownika

dziewczyny, Wy mi powiedzcie inną rzecz... mi abonament(biały) opłaca pracodawca. Czy jak będę na macierzyńskim/wychowawczym to też mi będą opłacać?
No i drugie pytanie... Czy po porodzie dziecko automatycznie jest objęte moim abonamentem? W medicover mówią, że muszę się dopytać pracodawcy a nie mam kontaktu do nikogo z firmy, kto zajmuje się kontaktem z medicover :/
TO jest duża firma i odkąd jestem w ciąży to moja szefowa robi straszne świństwa i nagadała na mnie bzdur w pracy, więc nie mam co liczyć na informacje :? Nawet mi R-MUA nie chcą przysyłać Chociaż wiedzą, że jestem w ciąży zagrożonej i nie jestem w stanie co miesiąc sobie osobiście odbierać :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 04, 2008 8:03 pm 

amazonko Marto, jestem w bardzo podobnej sytuacji, przez szefową wylądowałam na L4, mam biały abonament opłacany przez pracodawcę, i z tego co się orientuję, to biały jest tylko dla Ciebie, dziecko nie będzie nim objęte, do Twojego abonamentu możesz dopiąć członka rodziny, ja tak zrobiłam, i ściągają mi 143 zł z pensji
czy na macierzyńskim będzie opieka? tego nie jestem pewna, wydaje mi się, że tak, ale na wychowawczym raczej nie, ale nie wiem na 100%

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]