Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 8:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt kwie 18, 2008 2:54 pm 

Witam wszystkie mamusie,mieszkajace w Żyrardowie ewentualnie w bliskiej okolicy łączmy sie na tej stronce,rozmawiajmy wymieniajmy sie pogladami czekam na wszystkie chetne mamusie.....pozdrawiam!

A teraz o mnie kilka słów: Ja mam 22 lata mam na imię Martyna jestem mamą 15 miesiecznego Grzesia i żoną od dwóch lat prowadze dom i często korzystam z forum by szybciej i milej płynoł czas :) Jestem w ciązy juz 17 tygodni,nieznamy z mężem jeszcze płci dziecka także czekamy z niecierpliwościa....

GORĄCO ZAPRASZAM TEMAT- UWAŻAM ZA OTWARTY!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 19, 2008 12:23 pm 

Jezeli sa mamusie z bliskich okolic typu Grodzisk Maz. tez mogą tu zajrzeć,bardzo chetnie nawiarze kontakt ! :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ciąża
Wiadomość: pn maja 05, 2008 10:25 pm 

Witam Żyrardowianki chciałabym się dowiedziec jakiego lekarza ginekologa polecacie żeby prowadził ciążę. Jestem w 12 tygodniu ciąży byłam u dr. Potockiego bardzo miły ale do tej pory nie skierował mnie na żadne badania nie zmierzył mi ciśnienia ani nie zważył. Jestem trzeci raz w ciąży i w poprzednich od razu byłam ważona i kierowana na badania. Poradzcie mi lekarza jak możecie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 08, 2008 10:51 am 
Awatar użytkownika

Witam

Jak miło wreszcie jakieś żyrardowianki, myślałam już że jestem tu osamotniona.

agaiwojtek przykro mi, ale miałam lekarza z Wawy. Natomiast moje koleżanki polecały dr Krzemińską, jeśli chcesz rodzić w Żyrardowie, bo ona pracuje w szpitalu. Ale za dużo na jej temat ci nie powiem. Poza tym zapytaj się lekarza dlatego nie zleca ci badań. Przecież powinnaś mieć robioną morfologię, no i czas już na usg.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 08, 2008 4:56 pm 

Witam kochane!

Super ze dołączacie do tematu,jest juz nas trzy :D

AgaiWojtek-kochana po pierwsze gratuluje kolejnej ciązy!
Mysle ze to kwestia Twojego gustu i doświadczenia lekarza jesli mam doradzić to w pierwszej ciazy chodziłam do Lisieckiej super mnie prowadziła,a teraz chodze do Modrzejewskiej w państwowej przychodni,i jest bardzo przyjemna jako lekarz i jako kobieta...
A chodzisz prywatnie czy państwowo?
Gogluś80- Witam wsród Żyrardowianek tak nielicznych na tym forum,napisz cos o Sobie czy jetes mezatka,czy masz dzieci w jakim wieku no i wogule .... :wink: popzdrawiam!

GORACO POZDRAWIAM ŻYRARDOWIANKI!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 12, 2008 11:45 am 
Awatar użytkownika

Na apel Matistefi odpowiadam:

Jestem żonką od prawie 4 lat. A od czerwca zeszłego roku mamą Jasia, cudownego chłoptasia. :wink: Do kwietnia byłam z nim w domku, niestety sytuacja finansowa zmusiła mnie do powrotu do pracy :cry: :cry: Teraz czas mi płynie jeszcze szybciej i po pracy pędzę do mojego bąbla. To tak w skrócie.

Pozdrawiam :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 12, 2008 12:04 pm 

Goglus80-to przykre ze musiałas sie rozstac ze swoim szkrabem,wiem jak mi było ciezko iść do pracy ale tez sytuacjia nas zmusiła,no ale jak zaszłam w ciaze to przerwałam prace bo nie mogłabym w ciazy tam pracowac ...
Mam pytanko zaopatrujesz sie moze w jakies ciuszki z Texlandu?

POZDRAWIAM!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt maja 13, 2008 12:01 pm 
Awatar użytkownika

W Texlandzie kupuje głównie dla Jaśka. Opłaca się jak są wyprzedaże dla dzieci w tych takich jakby kojcach. Jak się dobrze trafi to można fajne ciuszki kupić po 2zł sztuka.
Ogólnie jestem bardziej zadowolona z rzeczy z ciucholadu niż ze sklepu. jednak jakość ubrań zagranicznych jest lepsza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt maja 13, 2008 2:09 pm 

Hej Gogluś80 no ja dzis byłam w Texlandzie i były fajne nawet rzeczy dla Grzesia po 3 zł. musiałam kupic mu jakies ciensze bluzeczki takie z długim rekawem i skarpetki bo wyrósł z tych co miał :wink:
Ostatnio dawno nie byłam w tym ciuszku ale jak poszłam w piatek to nie było zadnego kosza z dzieciecymi, np. ostatnio stwierdziłam ze rzeczy z wieszaka sa prawie identyczne jak w koszach tylko drozsze!

Moze kiedys spotkamy sie na jakis spacerek w Żyrardowie?

Pozdrawiam!

P.S Szkoda ze nas tak mało! :evil:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 21, 2008 10:46 am 
Awatar użytkownika

Właśnie ostatnio byłam w Texlandzie, bo musiałam kupić coś Jaśkowi na ciepłe dni. Niestety ni było kosza :( No i wydałam 55 zł, no ale i tak taniej niż w sklepie.
Co do spaceru to w ciągu tygodnia czasem jeszcze wychodzę jak wrócę z pracki ale na krótko. Na dłużej to tylko w weekend. A w weekend to wiem, że ciężko się spotkać bo wtedy zazwyczaj się spędza czas rodzinnie. Ale może się kiedyś uda.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr maja 21, 2008 10:54 am 

Hej kochana no własnie wiadomo jak to w te weekendy jest tylko mój mąz akurat pracuje na taksówce i nigdy go niema w soboty,a w niedziele bardzo rzadko :? jest więc ogólnie jak bys kiedys miała czas w sobote to bardzo chetnie tylko jakos pogoda sie spsuła! A co do Texlandu to w poniedziałek były kosze wszystkie po 2 zł.no to kupiłam małemu pizamke bo w niezłym stanie była i krutkie spodenki. :wink:

BUZIACZKI!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 21, 2008 11:56 pm 

WITAM

MAM PYTANKO CZY KTÓRAŚ Z WAS RODZIŁA W SZPITALU W ŻYRARDOWIE?
JAK BYŁO I CZY JEST GODNY POLECENIA?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 22, 2008 9:26 am 

Witam!

Gonia323-kochana ja rodziłam mojego synka w Żyrardowie,i ogólnie to zalezy od przypadku i personelu,ja miałam poród po terminie dwa tygodnie i gdyby nie babka polozna to wszystko w tym szpitalu by mi pasowało,poza niskim standardem! To szpital stary i nie wszystko jest w nim odremontowane,ale np. odział noworodków jest odmalowany i sa nawet miłe babki! Ale co do mojej opini to jest tak: jak jest ciezki przypadek porodu to jakos srednio sobie radza....(moze nie w kazdym przypadku) takze Twój wybór! Jestem, teraz w drugiej ciazy więc decyzjie i ja będe musiała podjąc,i zastanawiałam sie nadinnym szpitalem ale jesli wybiore inny to jest duzo minusów tego...

Goniu a skąd jestes? Napisz cos o sobie. :wink:

POZDRAWIAM

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 25, 2008 8:03 pm 

Witam

Mieszkam we Mszczonowie jestem teraz na zwolnieniu lekarskim i chcę obejrzeć Szpital w Żyrardowie i Pruszkowie oraz poznać opinie Pacjentek ale dostałam tylko 1 od Ciebie :)
Tu zależy mi bo jest blisko i może Taniej? niż w Pruszkowie nie wiem?
Muszę Sama Sprawdzić i Zdecydować im wcześniej tym Lepiej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn maja 26, 2008 7:26 pm 

Hej dziewczynki!
Mam na imię Magda i jestem z Żyrardowa. Jeśli chodzi o poród w naszym szpitalu to powiem tak. Miałam cięcie cesarskie i sama operacja obyła się bez żadnych komplikacji. Już następnego dnia byłam na nogach chociaż nie było łatwo ale silna byłam :D Jednak następne dwa dni nie były przyjemne. I to nie ze względu na ból. Miałam zastój pokarmu i żadna z dyżurnych pielęgniarek nie kwapiła się żeby mi pomóc. Nie mogłam karmić maluszka ponieważ nie za bardzo umiał ssać i byłam dość poraniona :? na to panie z oddziału noworodków powiedziały mi że nie mam wyjścia bo mleka nie ma :cry: Płakałam, ściągałam mleko laktatorem i słuchałam płaczu swojego synka :cry: I to właśnie było najgorsze doświadczenie mojego życia. Myślę że to dlatego iż postanowiłam nie "zasilać" dodatkowo personelu. A poza tym warunki higieniczne w salach, łazience i co najgorsze łóżkach pozostawiały wiele do zyczenia. Na szczęście szybciutko wyszłam do domu i wszystkie problemy rozwiązały się same. Wybrałam nasz szpital bo chciałam być jak najbliżej domu. Ale minusy były... Same oceńcie.
Pozdrawiam wszyskie mamusie z naszego miasta!!! :wink:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]