Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:10 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr lis 10, 2010 11:56 am 
.

To może faktycznie się przesłyszałam, nie byłam pewna. :) To może pracuje w szpitalu---szczerze zgłupiałam :lol: tak czy inaczej jestem zadowolona. Zapewne prywatne wizyty dużo dają w porównaniu do państwowych....... Wiem z doświadczenia endokrynologów. Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt maja 06, 2011 8:04 pm 
Awatar użytkownika

Od niedawna należę do przychodni na Falata - czy tam jest w ogole ginekolog ?? Jeśli nie to może ktoś wie , gdzie można się udać ?
Kiepsko stoję aktualnie z kasa , żeby co 2 tygodnie (bo podobno na początku tak trzeba) chodzić prywatnie.
Cięzko mi się przestawić na innego lekarza , bo mam 2 i nie wyobrazam sobie iść do jakiejkolwiek innej
1) Weiss z Lyskowskiego
2) Danninger z Falata

Dodam , że do facetów nie chodzę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 08, 2011 12:45 pm 
Awatar użytkownika

Humbelina -napisałaś, ze chodzisz do Danninger z Falata czyli z Twojej przychodni? najlepiej tam się dowiedzieć kto przyjmuje a my ewentualnie możemy ustosunkować sie do nazwiska :)

ja na fundusz nie polecę, bo sama chodzę do Marchwińskiej, ja nigdy nie chodziłam co 2 tygodnie do lekarza
szukaj lepiej lekarza nawet na NFZ który ma w gabinecie USG, czasem się przydaje :)
proponuje zapytać sie an toruńskich maństwach bo tam więcej kobitek i nie każda tu zagląda - choć tam większość tez prywatnie chodzi, ale może mogą polecić kogoś na fundusz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 08, 2011 2:01 pm 
Awatar użytkownika

Danninger ma gabinet prywatny na Fałata - przychodnia do której należę również znajduje się na tej ulicy to zupełnie niepowiązane miejsca.

Danninger za wizytę z USG bierze 120zl - na chwilę obecną dla mnie to dużo.
Natomiast jeśli chodzi o fundusz- to nic nie mogę znalezć. Zadnego godnego polecenia lekarza - a jeśli jest ktoś polecany to męzczyźni , a ja nie chce do faceta :x :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 08, 2011 6:20 pm 
Awatar użytkownika

przepraszam , że post pod postem

Kto wie gdzie przyjmuje na fundusz Krystyna Modrzewska ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 08, 2011 9:47 pm 
Awatar użytkownika

ok teraz rozumiem :)
niestety prywatnie to tak kosztuje

a nie na Świętopełka w przychodni?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 21, 2011 1:32 pm 

W Toruniu na ulicy Filtrowej mają nowy sprzęt i chyba dwóch gin ja chodze do Nowickiego i nic nie płace. Terminy krótkie bo od 3 do 5 dnii się czeka na wizytę. Podaje Ci swoją komórkę w razie czego i jeśli Ci zależy na wcześniejszym terminie zawsze jest gotowy Cię przyjąć - nie patrząc na porę dnia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 30, 2011 5:38 pm 
Awatar użytkownika

Humbelina ja chodzę do dr Danninger-jestem zadowolona. Ona przyjmuje na fundusz w Chełmży w szpitalu, ale nie wiem jak tam z terminami. Ogólnie ona jest w porządku i chodzę raz w miesiącu na wizyty

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 11, 2012 8:46 pm 
Czarodziejka Smaku
Awatar użytkownika

to prawda dr Danninger jest ok i przyjmuje w Chełmży za to z terminami ciężko długo się czeka :roll:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 14, 2014 7:35 pm 
Awatar użytkownika

Ja natomiast odradzam doktor Danninger. Byłam u niej kilka razy w pierwszej ciąży i zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Nieprzystępna, mało tłumaczyła, na moje pytania odpowiadała jakoś tak... półsłówkami. Chodzę do dr Mizarewicza. Jest świetny. Zawsze pogada, zapyta co u córki, pośmiejemy się, a poza tym oczywiście to bardzo dobry specjalista. Ratował moją drugą ciążę jak lew, do ostatniego dnia.

Obrazek

[*]9tc, lipiec2013

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 27, 2015 10:39 am 

A my polecamy dr. Łojko.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]