Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 961, 962, 963, 964, 965  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2012 2:06 pm 

potrójnamamusia wiosna już blisko więc trzymaj się dzielnie, jeszcze tylko troszkę :wink: teraz jelitówki wszedzie krążą :roll: ja juz mialam 3 razy od nowego roku, dzieciaki tylko po razie miały, z tym że u mnie przebiegało to przez wymioty i biegunkę, u OLlimpii tylko biegunka, a Marcel tylko wymiotował.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 14, 2012 10:11 am 
Awatar użytkownika

Hej Mamusie!!!
Widzę, że forum troszkę ruszyło, dlatego też piszę, żeby wypełnić lukę:)
Nie pisałam w weekend, bo byłam na studiach...ech kiedy to się w końcu skończy.
Muszę się Wam pochwalić, że odpieluchowywanie idzie nam rewelacyjnie, od tygodnia ani razu nie prałam ręcznie majtek!!! Majka ładnie woła za każdym razem, a nawet i częściej, bo liczy na nagrodę.
Zastanawiam się nad prezentem na dwa latka. Mężuś chce kupić rowerek biegowy, a ja wolałabym hulajnogę. Dziewczyny, macie większe doświadczenie, piszcie co lepsze???
paulina śliczny strój myszki, a córa rewelacyjnie w nim wygląda,
Uciekam pichcić jedzonko, bo dziś mamy imprezkę urodzinową:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 14, 2012 11:28 am 

m majka zdecydowanie lepszy rowerek biegowy! Też mamy, Oli smigała na takim wlasnie odkąd skonczyła 2 latka, teraz wcale nie chce jezdzić na takim z pedałami tylko wciąz na biegowym, ale biegowy jest za mały niestety już :roll: hulajnoga się wcale nie przyda dwulatkowi,bo sobie z nią nie poradzi, my mamy w sumie już taką "dorosłą" hulajnogę, z dwoma kółkami, ale może z trzema kółkami u was by się spisała :ysz: jak dla mnie to stawiałabym na rowerek :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 14, 2012 1:33 pm 
Awatar użytkownika

kurde, skasowało mi posta, muszę pisać jeszcze raz :evil:
paulina1
chyba będzie tak, że Maja dostanie i hulajnogę i rowerek, ponieważ hulajnogę jej obiecałam już dawno kiedy koleżanka z placu nie chciała dać jej się przejechać:) tak się poryczała, że nie mogłam jej uspokoić, oczywiście na 3 kółkach, widziałam ładne na allegro z hello kitty, którą uwielbia, a tatuś nie doczeka się synów, tak więc najprawdopodobniej kupi jej rowerek, który jest podobny do motorka:)
Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie się bawić, a jak nie to najwyżej druga skorzysta, u nas się nic nie marnuje:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 26, 2012 7:32 am 
Awatar użytkownika

Witajcie,długo nie pisałam ,bo choróbsko u nas w domu było,do tej pory walcze z zaziebieniem Oliwii to już 2 tydzień :( ,niby jest lepiej na spacery chodzimy,ale z rana jak wstaje ta wydzielina z nocy jej leci kaszle strasznie ;(
Dziś poraz chyba juz 4 idziemy ją osłuchać,a ja mam dość lekarzy ;(

A co u was kochane??

A wogóle moja mała dziś skończyła 6 miesięcy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz kwie 01, 2012 3:24 pm 
Awatar użytkownika

Hej, może rusze wątek?

Musze sie pochwalić jestem w ciąży jakiś 10-11 tydz. :lol: :lol: :lol: .

Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz kwie 01, 2012 3:58 pm 

Różyczka to wielkie gratulacje! :brv: :mis: A ja dziś dostałam @ i chodze wkurzona od wczoraj :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 7:26 am 
Awatar użytkownika

rozyczka ogromne gratulacje !!!!
Z moim A rozmawialismy sobie ostatnio i jeśli bedzie nam dobrze i zamieszkamy ze sobą,to po ślubie za 2-3 lata chcemy mieć wspólnego bobaska :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 8:29 am 

Potrójnamamusia :shock: :lol: :shock: podziwiam za odwagę 4 dziecko! Ja jestem wykończona dwójką....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 8:54 am 
Awatar użytkownika

paulina ja nie mówie że od razu hihi ,minimum za dwa lata staranka mogą być :wink: ,ale to tylko w sytuacji kiedy bedziemy po ślubie i będzie nam sie układało jak do tej pory :wink:

Noi u mnie jest inna sytuacja,starsze tate swojego mają ,bardzo pomaga,zabiera ich do siebie i pomaga w wychowywaniu.Malutką A.uznał jako swoją córkę,bardzo ją kocha i także pomaga jak tylko może.Także ja nie jestem zostawiona ze wszystkim sama :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 9:16 am 

potrójna no to jeszcze jakos można :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 10:05 am 
Awatar użytkownika

puki co skupiam się na wychowywaniu mojej trójcy a o 4 pomyśle za pare lat :D

Naszło moją średnią na placki ziemniaczane wiec w kuchni przy garach stoje hihi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 11:43 am 
Awatar użytkownika

Hej Mamusie
widzę, że forum w końcu ruszyło :D
Różyczka
Gratulacje, niech brzusio ładnie rośnie
Potrójna
Fajnie jest mieć taką gromadkę dzieciaczków, jak za parę lat będziesz chciała mieć jeszcze jedno to te starsze napewno będą chętne do pomocy, u mojej teściowej tak było miała najpierw dwójkę, a po dziesięciu latach znów parka i te starsze bardzo pomagały, ja jak na razie też ledwo daję radę z dwójką
Paulina
ze strojem peppy dałam sobie spokój, nigdzie nie mogłam dostać, na takie przebrania poczekam na bale w przedszkolu, jak na razie chcę kupić coś eleganckiego, na chcrzciny założy, za miesiąc na przyjęcie i jeszcze mamy kilka imprez latem tak więc nie będę wymyślać.
A u nas przygotowania do chrzcin idą pełną parą, odbędą się w sobotę wieczorem, już mszą rezurekcyjną, pierwszy raz w życiu będę świętować wielkanoc sobotnią kolacją hi,hi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 7:17 pm 
Awatar użytkownika

Hej, mamuski, czuje się koszmarnie, mam nadzieję, ze niedługo mi minie bo chciałabym trochę do pracy tym razem pochodzić. Paulina, pewnie pamiętasz, ze poprzednio w 9 tyg. Miałam wypadek samochodowy i od początku byłam uziemiona. Wynudzilam się na maksa, bo prawie cały czas leżałam... No zobaczymy...

Paulina, no ja na dłuższy czas mam @ z głowy na szczęście ha ha ha, za to mam bez przerwy ochotę na truskawki homogenizowane i sajgonki, minie niedługo nam nadzieję bo zbankrutujemy. W tym roku mam na święta zrobić tylko żurek, bo resztę mama i tesciowa zrobią i już na sama myśl mi niedobrze ,cóż PM będzie musiał wsiąść w gotowaniu czynny udział ha ha ha

Poyrojnamamusiu, podziwiam zapędy na 4 dziecko, ja myślę jak się będę organizować, przy 2 ha ha ha.

Majka, ja tak soboty też tak jeszcze nie swietowalam ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 02, 2012 7:31 pm 

Różyczka nie pamietam wypadku dołączyłaś troche pozniej niż ja na forum byłam i mi najwyraźniej uciekło :lol: I mdłości masz, mówisz.... Niezbyt fajnie, ale może przez to waga nie wzrosnie ci zbyt mocno w okresie ciąży :wink: tak jak u mnie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 961, 962, 963, 964, 965  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]