Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:07 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 960, 961, 962, 963, 964, 965  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: wt lut 21, 2012 12:45 pm 
Awatar użytkownika

U nas nadal zazdrość jest,ale to normalne,jak lulam małą do snu to starsze chca aby je natychmiast przytulić czy pogłaskać do snu,jak mój narzeczony zajmuje sie Oliwką,to średnia zaczyna płakać w koncie że ją ma przytulić,jak jest średnia przytulana to nagle starszak fochy stroi :lol: także w koło to samo :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lut 23, 2012 2:29 pm 

I znów cisza zapanowała :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lut 23, 2012 2:51 pm 
Awatar użytkownika

No to dziewczyny pisać, pisać!!!

U nas 5 dzień odpieluchowywania, pierwszy był Ekstra, wszystko szło do nocnika, ładnie wołała, a dzisiaj:( Pełna miska mokrych ciuszków do prania, ech... muszę to przetrwać. Pogoda taka do bani, że nie chce się wychodzić. Młodsza córcia zaczęła gaworzyć i cały czas się uśmiecha, słodki Szkrabuś mamusi:) A ja zaczynam pozbywać się ciuszków po dziewuszkach, bo zalegają tylko w szafach, a mogą się komuś przydać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lut 23, 2012 3:05 pm 

No ja nie mam co pisać za bardzo, starsza w przedszkolu, a młodszy je sam jogurt i nawet nie powiem jak wszystko w kolo wyglada :lol: 8) no ale kiedys musi sie nauczyć :wink:

m majka cierpliwosc trzeba mieć anielską do odpieluchowania :roll: u nas równy tydzien było robienie w majty i nawet zostawienie na jakis czas mokrych majtek na dupce nic nie dawało, bo jej to zupełnie nie przeszkadzało. Ale po tygodniu z dnia na dzien zaczeła robić ładnie do nocnika :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lut 23, 2012 5:03 pm 
Awatar użytkownika

paulina

ale fajnie miałaś, super musiała wyglądać córeczka, że jej siuśki nie przeszkadzały

a propo brudzenia to wczoraj byłam z dziećmi na placu, sąsiadka nie mogła się nadziwić, że Maja taka roztrzepana, jak zobaczyła kałuże to już wiedziałam, że za długo nie posiedzimy:)))) Moje dziecko się tak ubrudziło, że rozbierałam ją na klatce przed wejściem do domu, mokra calusieńka, ale co mam zrobić, nie nakrzyczę bo to małe dziecko, które jeszcze pewnych spraw nie rozumie, a poza tym dziecko brudne to szczęśliwe dziecko:))) ale się wydzierała...wcale nie chciała wracać:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 02, 2012 8:35 pm 
Awatar użytkownika

ja nie mogę....jaka cisza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 02, 2012 9:26 pm 

m majka no niestety podejrzewałam, że to jak zwykle będzie chwilowy wzrost formy tego forum :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 03, 2012 11:31 am 
Awatar użytkownika

Szkrabki już urosły i nie ma o czym pisać. Szukam przebrania świnki Peppy, widziałam na allegro, ale są strasznie drogie, słyszałyście mamuśki????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 03, 2012 1:31 pm 

m majka jak ja szukałam strojów na bal przebierańców to wpadł mi jeden za 39zł strój Peppy, musisz przegladaj allegro moze wpadnie jakaś okazja, a na kiedy to? Olimpia tez chciała byc Peppą, ale namówiłam ją na myszkę Minnie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 07, 2012 9:41 am 
Awatar użytkownika

witajcie mamuśki:)

mnie pare dni nie było,bo miałam problem z internetem:)

ale juz jestem i zaglądam:)

Miłego dnia życzę:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 10, 2012 11:09 am 
Awatar użytkownika

Hej, mamuśki.

U nas chorobowo, ja już 2 miesiąc walczę, najpierw miała zapalenie oskrzeli, potem Wera przyniosła atopo wirusa z atopowym zapaleniem spojówek i oczywiście nas pozarażała, chodzę zasmarkana i kaszląca do pracy, bo niby osłuchowo jestem cysta, tyle że w nocy nie moge spać bo mnie kaszel dusi, chyna muszę iść do lekarza znowu, bo chodze jak zombi :roll: .

Wercia sie bawi u siebie w pokoju, na razie nie zaglądam, liczę tylko , że nie zrobi totalnego pobojowiska, mam niby chwilkę dla siebie, ale nie wiem za co się zabrac ha ha ha :wink:

m-majka, u nas dzienne odpieluchowanie poszło nienajgorzej, Wera podobnie jak Oli pauliny miała około 1.5 roku, na noc niestety nadal pielucha, bo poprostu się nie budzi, ale chyba już zaczyna jarzyć że pielucha na noc nie jest fajn, bo coraz częściej wieczorem nie chce aby jej zakładać, niestety efektem jest zaskane łóżko i ląduje potem u nas :roll: , na razie tak było kilka razy musze opracować jakąś taktykę, jakieś rady? Wera też z podwórka wraca umorusana jak ją z oczu spuszczę :wink:

paulina, Wercia była niebieskim motylkiem :wink: Co się u Was sprawdziło jako prezent na 3 latka dla Oli?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 10, 2012 11:37 am 

Tak wyglądała Oli na Balu ;)
Obrazek

Różyczka nie wiem jak twoja mała ma się do różnych pojazdów, Oli np. cieszyła się z hulajnogi, może coś takiego http://www.malinowaaleja.pl/383----pig- ... eppa-.html, tablica do rysowania pisakami i kredą tez się sprawdziła, to dostała na gwiazdkę i to jest absolutny hit i dla jednego i dla drugiego mojego dzieciaczka ;) http://allegro.pl/tomy-osmiorniczki-do- ... 64248.html , a ty nad czym myslałaś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 10, 2012 3:30 pm 
Awatar użytkownika

paulina, Oli śiczna Mini, naprawdę pięknie wygląda, a jaki masz rozmiar tego przebrania? Drogie było bo nie doczytałam?

paulina, zaraz padnę ze śmiechu, wymyśliłam w zeszłym tygodniu chulajnogę i tablicę do rysowania kredą, i od strony PM kuzyn z rodzinką kupują, ale nie wiem co powiedzieć chrzestnej Werki, a trochę mnie ciśnie, a nie chcę ciuchów, bo mamy całą szafę ciuchów, bo ciągle coś dostajemy, albo w spadku, albo od nawiedzonych cioć które same chały mieć córkę a sie nie powiodło i teraz mają samch chłopców 1 nawet 3 i twierdzi, że sobie w ten sposób odbija, bo u niej produkcja zamknięta ha ha ha , nie chcę też uż chyba zabawek, no ale nie powiem jej też że ma kupić coś z biuterii, bo to jest moda dziewczyna dopiero co po studiach i na stażu, a z drugiej strony, wiesz ona zawsze twierdzi, że ją stać aby coś Werci ładnego kupić, wiec wolę sama jej coś zaproponować skoro pyta, wiesz coś fajnego, ale aby dużo nie szalała, bo ma tendencję :roll: . Myślałam, żeby jedni kupili tablicą a drudzy chulajnogę, ale kuzyn sie uparł, że to i to (ten co ma 3 chłopaków), no i mam problem... kiedyś złoto było tanie , a to zawsze efektowne jest, no ale teraz za głupie mini kolczyczki trzeba 200 dać, paranoja normalnie :roll: . Ta mata wodna jest good, tyle, że Werka lubi zmieniac kolory i najbardziej lubi oczwiście farbki, chyba wolałabym coś na dwór, tylko co tu wymuślić... Do kąpieli ma całą masę gadżetów, jak dla mnie już wystarczy :wink: . Wogóle za duże tych gratów już, czasem najchętniej bym wprzedaż zrobiła ha ha ha

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 10, 2012 4:28 pm 

Różyczka w sumie to sukienkę kupiłam taką żeby wykorzystała ją pozniej a nie tylko na bal, kupiłam na allegro używaną za 20 zł, uszy kosztowały mnie 10zł i wsio, leginsy miałam w domu czarne, tylko zabraklo mi gładkiej czarnej bluzki, wiec dałam jej czerwoną pod sukienkę. A takim dziewczynkom naprawdę nie ma za bardzo co kupić na prezent, Oli nie lubi żadnych barbie, pony itp.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2012 1:36 pm 
Awatar użytkownika

paulinka śliczna myszka z Twojej córeńki:)

Różyczka zdrówka życze:)

A ja smutam od wczoraj ;( mój ? A wczoraj cały dzień wymiotujący był,dziś niby ok,ale pare dni widzieć się nie będziemy,bo niewiadomo czy to jakaś wirusówka było czy czymś się struł.
Młode moje smarczące,ech jak ja już chce wiosne :(

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 960, 961, 962, 963, 964, 965  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]