Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 10:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 965  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt lip 11, 2008 9:51 am 
Awatar użytkownika

BUZIAK DLA NASZYCH MAM :D

PAULA, KASIA, ANIA, ANYA, SKRZAT, URWISEK i przyszłe ciązóweczki czujcie sie tu jak u siebie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 10:30 am 
Awatar użytkownika

Przepraszam za posta pod postem ale :
jeżeli jakaś mamusia została pominięta w zaproszeniu to przepraszam :oops: :roll:

ZAPRASZAM MAMY DZIECIACZKÓW DO 6- TEGO MIESIĄCA- WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 10:34 am 

Dzień dobry !

Z pewnością się dołączę-ale niestety za 2 miesiące dopiero :lol:
Nie jestem z Bydgoszczy a siedzę sobie na forum ciążówek i świetnie tam jest,myślę że tutaj też się odnajdę :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 11:19 am 
Awatar użytkownika

Zulanka - dzięki za zaproszenie :wink:

Chyba rzeczywiście ten podział to dobry pomysł...na forum 9 miesięcy później było już tyle osób, że jakoś nie mogłam się odnaleźć i połapać kto, co, jak i gdzie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 1:11 pm 
Awatar użytkownika

hej,

jako mama niespełna dwumiesięcznej Natalki chyba mieszczę się w ramach, co? więc po wnikliwym przemyśleniu sprawy zapisuję się na stronę otwarcia :wink: liczę na serdeczną atmosferę :wink: :lol: zero nudy, obgadywania, olewania itp. a przedewszystkim na miłe towarzystwo!

ania0707 jako przyszła mamusia też masz tu swoje miejsce!!!

skrzat racja i to było pewnie powodem że Piko,Urwisek i Ty zostałyście właściwie w gronie brzuchatek, mam nadzieję że tutaj razem się odnajdziemy :D

zulanka :zł: :wink: pominęłaś nasze dziewczyny!!! :wink: jak już wymieniamy :wink: ...asia80, anettee, agnus, grzybowa, karotka, carla, selphi, siwa no i się wpakowałam bo pewnie też o kimś zapomniałam :oops: ale każda mamuśka czy brzuchatka niech się przypomni i jeśli tylko chce...

czekamy jeszcze na: lemoniadę i kaśkę1 bo one chyba nie zajrzały odkąd dzidzie przyszły na świat.

dziewczyny ja póki co mam dziecko aniołka :aq: pięknie śpi, chyba lubi deszcz :)
no i chyba mała miała jakiś zastój w jelitach bo dziś w ciągu godziny zrobiła trzy mega kupki :lol: :lol: :lol:
ale byłoby za pięknie gdyby na tym się skonczyło...ZNOWU mamy wysypkę...już wiem na 100% że to kosmetyki nivea...przeszliśmy zupełnie na oilatum...krem jest suppper ale niestety drogi a co najgorsze malo wydajny...skończył się przedwczoraj...kasy nie było więc siłą rzeczy wróciłam do oliwki nivea...i co? dwa dni i mała wysypana :? :cry:
i w związku z tym apel! jeśli stosujecie kosmetyki nivea z powodzeniem to mam na zbyciu za darmo bo nam się nie przydadzą piszcie na priv...wrazie czego rozdzielę :wink:
dodam tylko że ja po tych kosmetykach też dostałam wysypki...konkretnie od żelu do kąpieli więc mała ma to poprostu po mnie :?

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 1:33 pm 

Melduję się na nowym forum :D Z SUPER MAMUSIAMI :D się już pożegnałam, bo zaczynało to wszystko być trochę żenujące....

Chętnie będę tu z Wami pisać i proponuję, żeby lepiej się poznać. Może kiedyś jakieś spotkanko??? W moim przypadku bez mojego małego Krzykacza.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 1:47 pm 
Awatar użytkownika

KASIA123 - przeprosiłam na wstępie , ze nie wszystkie mamusie wymieniłam ale będą wiedziały jak tu trafić jeżeli chcą z NAMI być :wink:

Co do Oilatum mi jedna butelka starczyła na pare kąpieli i nie zamierzam juz kupowac szkoda kasy na taką drogą ciekłą parafine :roll:
W aptece kupisz zwykłą ciekłą parafine za UWAGA 2 złote ( słownie : dwa złocisze :!: )

Tymcia w niej myjkam i jest oki- spróbuj- takie skromne koszta to nie koszta- moze Nati posłuży a i dłonie będziesz miała gładkie 8)

ASIA80- super że jesteś :!: jak spacerek :wink:

Skrzat- witamy witamy :)

Rozkręcmy ten wątek mamcie- a pomysł spotkania super
Tak jak z brzuszkami sie spotkałysmy tak juz bez brzuszków mozemy sie spotkać z taką super frekwencją jak wtedy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:02 pm 

Zulanka, zaczęło padać i wróciłyśmy do domu...I jak tylko wypakowałam Jagódkę to padać przestało :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:26 pm 
Awatar użytkownika

zulanko przepraszam kochana :oops: , nie mogłam się powstrzymać bardzo bym chciała żeby nikt nie czuł się pominięty dlatego się tak wyrwałam! tak czy inaczej jest tu miejsce dla każdej mamuśki i ciężarówki której to forum będzie odpowiadało, prawda?
co do oilatum to pewnie masz rację kiedyś czytałam że to w dużej mierze zwykła parafina, tylko że Natalka od urodzenia miała problemy ze skórą i oilatum to zdecydowanie załagodził więc pewnie poza parafiną ma jeszcze jakieś inne dobroczynne składniki. cena to fakt :roll: lekka przesada ale jak patrzę jak mała znowu się męczy to cena nie gra roli. co nie zmienia faktu że samą parafinkę też spróbuję ale jak zaleczę troszkę skórę małej!
pozatym szczegół tkwi w środku do pielęgnacji skóry po kąpieli...oliwka nivea odpada a cieszy się super opinią :roll:a tem krem z oilatum mimo że cięzko się rozprowadza zdziałał cuda...tzn skóra Natalki wreszcie się nie łuszczy i zeszły wszystkie krostki!! ale niestety ten krem kończy się w zastraszającym tępie :shock:
swoją drogą jedno mnie dobija... dlaczego środki do pielęgnacji skóry niemowląt potrafią uczulić nawet dorosłych...to jest już jakaś kpina :?

napisz mi w końcu czy wiesz co u grzybowej???

asiu ja Cię na priw molestuję a Ty już tutaj! :lol: Cieszę się, że jesteś :D
Oczywiście jestem za spotkaniem, może być trochę trudniej w organizacji bo trzeba jakąś opiekę dla dzieciaczków znaleźć ale dla chcącego...
nie wiem czy doczytałaś na poprzednim forum ale u nas mama chrzestna też bez ślubu żyje (mają dzidzię) i boję się że będą tarapaty :shock: :? a chrzciny tuż,tuż...
a co do wody dla małych podobno gerber najlepsza ale żywiec też jest ok. Ja daję małej do picia żywca z glukozą (muszę żeby bilirubinę wypłukać do końca). O żywcu czytałam że jest jak najbardziej ok...12 godz od otwarcia nie trzeba gotować...potem lepiej podawać przegotowaną.

mam dziś niby wyjątkowo dużo czasu bo mała wzorowo śpi...naje się, trochę pogadamy i śpi dalej pozatym obiadek gotowy miałam w 20 min :lol:
tylko że zamiast chatkę ogarnąć to ja siedzę na forum...a co tam raz można.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:30 pm 
Awatar użytkownika

mój mały od 4 tej rano nie spał...... ja razem z nim :?

uśpiłam go około 12 tej i teraz zaczął się budzić....

butla i na zakupki bo jutro mamy gości
ja używam wody Gerber - schodzi jak woda :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:41 pm 

ZUla, a przegotowujesz Gerbera czy nie???

Kasiu, masz wiadomośc na priv.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:43 pm 
Awatar użytkownika

asiu dzięki za priw :)
tą ciekawostką mnie podbudowałaś! choć ja tak jak i Ty też czasem potrawię warknąć :wink: i pomyślałam sobie że jak Marzena (chrzestna) zaświadczenia nie dostanie to wybiorę się do tej parafii i jak powiem to co powiem to jej ten papierek w zębach do domu przyniosą!
ale z takimi rewelacjami jak piszesz to nawet bym chciała żeby mieli jakieś ale... :twisted: to bym im pokazała!!!
jak możesz to prześli mi link do tej strony z prawem kanonicznym :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:44 pm 
Awatar użytkownika

czesc dziewczyny :) witam wszystkie razem i kazda z osobna :)

zulanka dzieki za zaproszenie :) (wiadomosc na prv)
Amelka zasypia okolo 21, 22 i spi do 4, 5 rano. potem biore ja do cyca i spimy do okolo 7,8. takze nie jest zle. :) w sumie od samego poczatku przesypiala mi nocki, jak tylko wrocilysmy ze szpitala :roll: :P a my jutro idziemy w gosci :)

kasiac Amelka tez miala problemy ze skora i oilatum jej super pomoglo. teraz uzywam nivea i tez na szczescie jej sluzy. a co do siedzenia na forum.. nie raz nie dwa kochana ;) siedz ile wlezie :$%^:

asia80 napisalas mi na jakims forum ( juz nie pamietam na jakim) ze napisalas mi wiadomosc prv. ale nic nie dostalam :(

ania0707 nie ma opcji zebys sie nie odnalazla ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:46 pm 

Kasiu, wieczorem postraram się poszukać tego jeszce raz, bo nie pamiętam gdzie to znalazłam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 11, 2008 3:47 pm 

kasiac olivka nivea niestety uczula moją też uczulała więc przeszłam na ich krem nawilżający i jest znacznie lepszy a do pupy wzięłam sudocrem

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14473 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 965  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]