Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 10:12 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2007 1:29 pm 
Awatar użytkownika

Widzę,że mamy podobne terminy :)
To będziesz miała jeszcze moją opinię na temat Biziela itd.
Podobno rozpoczął się tam remont porodówki :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2007 3:17 pm 

G pisze:
Widzę,że mamy podobne terminy :)
To będziesz miała jeszcze moją opinię na temat Biziela itd.
Podobno rozpoczął się tam remont porodówki :(

Super bardzo sie ciesze,zawsze to lepiej jak sie wie co i jak :)
Ciekawe co z tym remontem,jak leżałam w sierpniu w szpitalu to właśnie coś o nim mówili,słyszałam ,że porodówka ma byc na 2 piętrze,na patologii wczesnej ciaży :shock: ,ale nie wiem ile w tym prawdy.
Pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2007 10:53 pm 
Awatar użytkownika

To chyba prawda.
A chciałam na tym oddziale więcej nie leżeć... :cry: Położne bardzo miłe,ale wyszłam bez dziecka w brzuchu.
Teraz na szczęście jadę rodzić.
Na wątku Bdgoszczanki jest więcej dziewczyn na grudzień-2 przedemną z czego 1 do Biziela idzie.
Zajrzyj tam :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lis 19, 2007 8:20 pm 
Awatar użytkownika

Dziewczynki, w Bizielu remont już trwa pełną parą. Mój lekarz jest z Biziela, więc mam informacje z pierwszej ręki. Na patologii też jest remont, jak byłam w czwartek 15 przenosili gdzieś ten oddział.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lis 21, 2007 6:19 pm 
Awatar użytkownika

Witam wszystkich

Dopiero znalazłam ten temat - dobrze że istnieje taki temat bo morze się czegoś dowiem więcej o bizielu bo będę tam rodzić na 99 procent :) podobno karetki nie wożą do biziela z powodu remontu, a ile kosztuje położna i może macie jakieś namiary na sprawdzoną położną :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 02, 2008 11:33 pm 

karolach ja sie chetnie dowiem o kapach tzn piszac kapy masz na mysli 2? :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 20, 2008 9:57 pm 

Witam serdecznie!!!

Ja mam termin na początek lipca, już się dowiedzieliśmy że mały ma pisiorka :lol: a dzisiaj poczułam pierwsego kopniaczka:) Już od paru dni cos czuję, ale dzisiaj było to tak cudnie wyraźne:-) Jutro mam usg, zobaczymy jak duże jest maleństwo.

Ja też zamierzam rodzić w Bizielu, chociażby dlatego że mieszkam po drugiej stronie ulicy, ale również mam całkiem dobre przeżycia, kiedy niestety zdarzyło mi się tam przebywać. Może będziecie mogły pomóc mi, bo ja się za nic nie mogę dokopać do jakiejś informacji - czy któraś z Was ma namiary do szkoły rodzenia przy tym szpitalu?? Mam nadzieję, że jakaś jest... Będę wdzięczna za info, pozdrawiam serdecznie i życze zdrówia dla Was i dla Kruszynek :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 21, 2008 12:00 pm 

witam wszytskie ciężarówki;-),
mam prośbę o informacje jak załatwić poród w bizielu - mieszkam w toruniu , miałam rodzić w swoim rodzinnym mieście (nie toruniu) , ale moja mama która tam mieszka ma problemy ze zdroweim więc postanowiłam zmienić opcję , w toruniu boję się rodzić bo porodówka cieszy się złą opinią
wiem że biziel oceniany jest bardzo dobrze , poradźcie proszę do jakiego lekarza pracującego w bizielu iść prywatnie żeby dogadać z nim cesarkę (mam skierowanie na cc)
termin mam na koniec marca początek kwietnia więc sprawa zaczyna być pilna :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 03, 2008 6:37 pm 
Awatar użytkownika

G pisze:
Dzięki za opisik porodu :) Ja nadal się do biziela wybieram.Już postanowione i zdania nie zmienię.A myślisz,że położne by pozwoliły być w pionowej pozycji jak dziecko już wychodzi?bo ja bym chciała uniknąć cięcia krocza.

hej G czy już urodziłaś? czy biziel i pozycje wertykalne wchodzą w grę? tez tak chcę a n ie wiem czy pozwolą

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob maja 03, 2008 4:36 pm 

MONA-MAj ja rodzilam w bizielu ale podczas parcia sama wolałam się położyc.. myślę jednak że jesli trafisz na dobra połozna to bez problemu będziesz mogła wybrać sobie dogodną pozycję.. gorzej jesli nie :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz maja 25, 2008 4:23 pm 

hej dziewczyny powiedzcie mi co trzeba wziąść ze soba dla maluszka do szpitala chodzi mi o szpital Biziel co tam wymagają żeby mieć dla dziecka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 18, 2008 3:51 pm 

Witam!

Dziewczyny,chciałabym się dowiedzieć co trzeba ze soba zabrać do szpitala Biziela dla siebie i dzidzi?

Proszę się odezwac :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 15, 2008 8:47 pm 
Awatar użytkownika

Czy w Bizielu można wynając jakoś salę rodzinną, żeby po urodzeniu maleństwa być z mężem i dzieciątkiem osobno? a jeśli tak to ile to kosztuje? z góry dziękuje na odpowiedź:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 15, 2008 10:14 pm 

Ewelina, nie nie można.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt wrz 05, 2008 10:25 pm 
Awatar użytkownika

rodziłam w bizielu.Pozwolono mi wstać złózka,ale jak przyszły mocne bóle to sama się położyłam :roll:
Co do pozycji to z bólu nie myślałam o nich,ale położna kazała mi się co chwilę na inny bok kłaść.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]