Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:12 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw cze 18, 2009 4:28 pm 

majeczka ale Ty do aftyki chodzisz???
ja tez jestem zadowolona, ale tak jak pisalam z podejscia do dzieci i organizacji.. u nas na szczescie nie ma tak jak u monisi... ale wkurza mnie to, ze mowie, ze maly ma wezel powiekszony, ona patrzy, mowi, ze rzeczywiscie i stwierdza, ze to od zabkow..... ja bym wolala, zeby to jakos nie wiem, przeswietlic czy cos....
teraz juz jakos wyluzowalam, ale jak dziewczyny u mnie na watku pisaly, ze na szczepieniu normalnei gadaja po po l godziny z pediatrami, to bylam w szoku.... fakt, amadeusz nie choruje, wiec jakis podstaw do rozmow nie ma, ale ich lekarki wypytywaly o wiele rzeczy, o ktorych mnie nikt nie pytal. moze ja tez nie zadawalam pytan, ale moze lekarka powinna zrobic jakis "wywiadzik" ze mna, zeby swierdzic, czy dziecko sie dobrze odzywia, rozwija, czy zwracam na wszystko uwage.... nie wiem.. moze nie potrafie wyrazic tego, o co mi chodzi.... ;)

a reakcje tez mielismy pierwsza wlasnie po tej szczepionce, byla masakra. mimo, ze poprzednie niezauwazalne i kolejne tez :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt cze 19, 2009 7:55 pm 
Awatar użytkownika

sytris tak do Aftyki

To winę ma prędkość i zła organizacja. Czasu na szczepienie jest tylko godzina a dzieci dużo bo jest wyż i nic na to nie poradzimy. Tylko denerwuje mnie podejście niektórych lekarzy i pielęgniarek do dzieci. Nie ma cierpliwości, denerwuje ja płacz dziecka to po jakiego diabła wykonuje ten zawód?!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 22, 2009 1:39 pm 

ja akurat na podejscie samo w sobie do dzieci nie narzekam, akurat nam sie udawalo, moze dlatego, ze zazwyczaj jestesmy pierwsi? ;) ale wiesz, jak to jest.... dla nasz nasze dzieci to najwieksze skarby, a dla nich rutyna... rzadko sie trafia na kogos, kto dzien w dzien w swoja prace wklada cale serce...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 21, 2009 3:33 pm 
Awatar użytkownika

Hej po bardzo dłuuugiej przerwie.
spójrzcie na suwaczek. Tak, tak, jestem juz mamą!!! @ dni przed moimi urodzinkami wyszła kluseczka. 3230 g i 56 cm 8 pkt Apgar.

no i teraz teoretycznie mieszkam już w Grudziądzu na Strzemiecinie, teoretycznie jeszcze pod Grudziądzem u rodziców, remont remont remont....

Lekarzy pediatrów nie polece bo nie znm, więc czekam na Wasze sugiestie.
Na pierwsze szczepienie jeszcze czekam... jak dlugo? niby maja dzwonić...czekam..czekam... to chyba już czas? jest jakis określony wiek dziecka na konkretne dawki szczepień>?

nie wiem więc czy coś zrobią prócz zastrzyka. a jestem ciekawa ile kluska przybrała i urosła...

Mam nadzieje, że niedługo wspolnie wybierzemy sie na spacerek. nie wiem kiedy sie wprowadze na dobre ale pod koniec lata.

poród Rodziłam w świeciu, nawet dobrze wspominam tam moj pobyt. pewnie dlatego ze moj narzeczony m prawie 2 metry i goli sie na łyso no i trochę wazy hi hi;)
A tak powaznie to dziekuje poloznej za ochrone krocza, swietnie wspolpracowalysmy bo nie bylo cięcia i pekniecia, male otarcie i na nim jeden szew profilaktyczny.
Mam tylko zal ze tak rutynowo dano mi oxytocyne. polozna sama mowila ze to nie bylo jeszcze konieczne by mnie przykluwac do lozka.

bo to ze nie czulam zbytniego bólu przy 6 cm rozwarcia to nie znaczy ze nie będzie postepu w akcji!!??

Odzywajcie sie kobietki bo to juz prawie miesiącznica ciszy!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 21, 2009 6:12 pm 

Nefre, przede wszystkim gratulacje!! Cieszę się, że wszystko gładko poszło i że możesz miło wspominać poród. Oby dzieciątko zdrowo rosło :D !
Co do pierwszego szczepienia, to o ile dobrze pamiętam, odbywa się ok. 6 tygodnia, ale mogłam coś pokręcić. Najlepiej upewnij się dzwoniąc do przychodni. A była u Ciebie już położna środowiskowa? Powinna, więc o to też zapytaj.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 21, 2009 6:45 pm 
Awatar użytkownika

Silwenka witaj kochana!

Połozna była u mnie chyb z 4 razy i miala przyjsc piaty ale juz jej sie chyba nie chcialo hihi, tak ja męczyłambo kikut nie chcial dlugo odejsc- okolo miesiaca malutka go miala. mowila ze beda dzwonic, mala juz ma ponad 6 tyg. i cisza. jutro tam przedzwonie albo sie przejde.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 21, 2009 7:35 pm 

To i tak ładnie. U mnie połozna była 2 razy, ale fakt, że tyle mi wystarczyło. Później kontaktowałam się z nią telefonicznie. A w sprawie szczepień zadzwoń, nie zaszkodzi :) .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lip 21, 2009 10:58 pm 
Awatar użytkownika

tak tak, jutro to zalatwie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 23, 2009 8:24 pm 
Awatar użytkownika

Gratuluje Oliwki Nefre84. Może małe zdjęcie zamieścisz? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lip 23, 2009 10:10 pm 
Awatar użytkownika

Obrazek
nie bardzo wychodzi mi to w awatarze na swoim profilu :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 24, 2009 6:01 pm 
Awatar użytkownika

Nefre82 ale fajniusia! To kiedy na spacerek idziemy? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 24, 2009 10:39 pm 
Awatar użytkownika

Oj kochana z chęcia, ale zanim remont sie skonczy i wprowadzę to fiu fiu :roll:

bo mieszkam pod grudziadzem. mieszkanko kupione ale w zlym stanie wiec jeszcze u rodzicow siedze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt wrz 29, 2009 9:40 am 

Cześć,
w lipcu przeprowadziłam się do Grudziądza.
Napiszcie gdzie tutaj mozna pójśc na fajny spacer

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt wrz 29, 2009 6:14 pm 
Awatar użytkownika

kalela spacerować to można wszędzie :) Ja mieszkam w centum i mam do dyspozycji okolice Trynki, Wisły, różne parki, trochę tego jest.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt wrz 29, 2009 7:13 pm 

Majeczka hej,
ja mieszkam na nowym rządzu, ale mam samochód i mogę dojechać wszędzie. A te parki to gdzie dokładnie? Nad wisłę muszę się wybrać.
dzięki

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]