Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:10 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12788 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 853  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw cze 21, 2007 11:10 am 
Awatar użytkownika

hej Dziewczyny!

Przeczytałam to forum od deski do deski:) I ubolewam, że juz koniec!

czy jest może jakaś kobietka w ciąży z Bydgoszczy, która rodzi pod koniec roku (ja mam termin na 20 pażdziernika) ?

Może warto odnowić wymiane informacji?:)

Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 2:59 pm 

Hej Agnieszka :)

Ja również jestem z bydzi (fordon) a termin mam na 4.11 :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 3:14 pm 
Awatar użytkownika

Kochane już mamy swój wątek, tylko troszkę ostatnio opuszczony bo bydgoszczanki porodziły ;) http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... &start=880

Ja mam termin na 17 września i tez jestem z Fordonu! Pozdrawiam!
Na wrześnówkach jest jeszcze jedna dziewczyna, która niedługo będzie mieszkać w Fordonie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 4:45 pm 
Awatar użytkownika

Hej! Ciesze się, że są dziewczyny, które rodzą w podobnych terminach! zawsze mozna wymienic informacje:) Me-now ja Wasze forum przeczytałam całe - wiem, że wiekszosc urodzila piekne bobasy w marcu! Ale macie fajnie - ja poki co jestem w oczekiwaniu - a ze na zwolnieniu, to czasu wolnego wiele!
A do jakiego ginekologa chodzicie? Ja do Grabca - on był kiedys ordynatorem w bizielu, ale teraz jest na onkologii w fordonie. Niestety nie pracuje ani w 2 ani w Bizielu - wiec nie bede miala znajomosci:(
A znacie juz plec - mi stwierdzil dziewczynke na 99,9%. Moj maz pewnie wolalby boy, ale ja sie ciesze!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 5:34 pm 

Agnieszka ja również mam bardzo dużo wolnego czasu gdyż też jestem na zwolnieniu od samego początku ciąży.
Ja chodzę do Dziedzica, on też pracuje w onkologii :) i również jak Ty nie będę miała znajomości nad czym ubolewam hehhe, szukałam lekarza blisko domu dlatego też nie rozglądałam sie po ginach pracujących w szpitalach.

GRATULUJĘ CÓRCI ja niestety jeszcze nie wiem co będę miała jutro idę do lekarza więc mam nadzieję,że się dowiem, bo ostatnie usg miałam robione w 12tc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 5:56 pm 
Awatar użytkownika

A jak w 12 tc to faktycznie niewiele widac - jesli chodzi o plec oczywiscie!
Nam stwierdził w 16 tc i to tak na 50%, bo moze bylo tak obrocone, ze sie moglo male co nieco - meskosc:) schowac! Ale potem potwierdzil w 20 tc, takze mam nadzieje, ze przy porodzie sie nie zdziwie! W razie czego wybiorę choć jedno imię męskie - na wszelki wypadek!

A to Twoja pierwsza ciąża? Bo moja tak, dlatego pewnie jestem całkiem jak sałatka - zielona w wielu sprawach! teraz sen z oczu spedza mi polozna - czy brac i jak to sie zalatwia, ale pewnie mam jeszcze sporo czasu!

A jak się czujesz? Mi ostatnio cisnienie spadlo do 90/54, wiec czasami zasypiam na stojaco! Ale daje rade:)

A nie wiesz co z macierzynskim, bo podobno od stycznia maja przedluzyc o 2 tygodnie (do 20 tygodni) - ale nie wiem czy łapiemy sie takze my, czy tylko osoby, ktore urodza po 1 stycznia 2008. Wiesz cos moze na ten temat?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 6:19 pm 

Tak to jest moja pierwsza ciąża :D strasznie się cieszę,że w końcu się udało :D Lekarz mówi,że mam wyniki książkowe, ale strasznie boli mnie brzuszek i twardnieje, strasznie sie boję,że coś jest nie tak, mam nadzieję,że jutro lekarz rozwieje moje wszelkie wątpliwości :) a Ty jak się czujesz???
hmm powiedź mi położna załatwiłaś sobie sama, masz ją prywatnie czy jak to jest bo jeszcze nie jestem na tym etapie :(

z tego co słyszałam to 20tyg ma być dla kobiet które urodziły po 1.01.2008 ale może się to jeszcze zmieni, jak coś będę wiedziała na pewno napiszę

Ile masz latek jak można wiedzieć? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 6:36 pm 
Awatar użytkownika

Ja chodzę państwowo do Jefimowej i prywatnie do Wasilewskiego - obydwoje pracują w bizielu ale ja mam zamiar tak jak za pierwszym razem rodzić w "2". Mam tam już namierzoną położną, tylko muszę się z nią skontaktować tak około 30 tygodnia.

_Agnieszko_ w której części Fordonu mieszkasz??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 6:41 pm 

me_now mieszkałam na tatrzańskim, obecnie na mieszkam na bohaterów.

a Ty z jakiego osiedla jesteś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 6:43 pm 
Awatar użytkownika

no ja własnie z tatrzańskiego, a dokładnie ze Zbójnickiej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 8:13 pm 

ja mieszkałam na klimka bachledy(to jest po drugiej stronie ulicy) zresztą codziennie tam jestem u rodziców.... pewnie Cię znam z widzenia bo jak już pisałam masz "znajomą twarzyczkę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 8:37 pm 
Awatar użytkownika

Hej!

ja tez jeszcze nie jestem na etapie zalatwiania poloznej - wlasnie nie wiem, jak to zrobic?
A Ty me-now masz moze namiary do niejakiej Kariny? Jesli mozesz to podeslij mi namiary do niej! ja mam telefon do niejakiej Agaty z 2 - kolezanka mi poleca, ale duzo osob mowi bardzo dobrze o tej karinie (ciemne, dlugie wlosy).

Ja juz czuje sie dobrze, ale poczatki byly tragiczne - schudlam 8 kilo - teraz jestem w 22 tyg i jeszcze nie wrocilam do wagi przedciazowej!:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 9:02 pm 
Awatar użytkownika

Agnieszko o Pani Karinie słyszałam ale telefony mam do pani Agaty i pani Małgosi, myślałam szczerze mówiąc o tej drugiej.

Ja tyję szybciutko, już mam pewnie około 11 na + ale tak bardzo źle nie jest bo przed ciążą miałam lekką niedowagę ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2007 9:22 pm 

ja na szczęście początki miałam rewelacyjne zero wymiotów normalnie nic, niekiedy zapominałam,że jestem w ciąży i przedobrzyłam dostałam plamień i siedzę na L4 :( dopiero po 3mcu dopadły mnie mdłości nie mogłam nic jeść oprócz kiełbas i kurczaków :D hehe

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt cze 22, 2007 12:28 pm 
Awatar użytkownika

Me-now ja poki co mam namiary do pani Bogusi i Agaty z 2, ale i tak bede sie kontaktowala mniej wiecej dwa miesiace przed porodem. A co myslicie o szkole rodzenia? Podobno 2 robi takie przyszpitalne, ale nie wiem czy warto na takie zajecia chodzic.

Agnieszka - zazdroszcze poczatku ciazy! Ja poltora miesiaca przelezalam w lozku wymiotujac po kilkanascie razy dziennie! A jak sie czujesz? Bole brzucha minely? Daj znac koniecznie, jak wizyta u gin, bo dzis masz, prawda? Trzymam kciuki - moze wypowie sie kto mieszka w Twoim brzuszku :D

Ale sie zimno zrobilo, co? Nawet z domu mi sie nie chce wychodzic! :cry:

Aga - ja mam 27 lat i jestem ze Szwederka, moze odezwie sie ktos z tego osiedla? Nie ma tu przyszlych mam? :cry:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12788 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 853  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]