Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 6:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn sie 18, 2014 10:34 am 

eva pisze:
Też uważam te rowerki za świetne, doskonale wyrabiają równowagę i koordynację. Dodatkowo dziecko można nauczyć troszkę o zasadach ruchu drogowego - jak znalazł na przyszłość, jak zacznie jeździć samodzielnie na rowerze i już go się nie da na piechotę dopędzić :D

Dokładnie, mój 3 latek uwielbia ten rowerek i uważam, że to świetnie pomoże mu w rozwinięciu koordynacji ruchowej zanim wsiądzie na normalny rowerek.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 21, 2014 9:50 pm 

Moja córcia też ma taki rowerek dostała od chrzesnego i jest zachwycona,rozpędza się,nóżki w górę i jedzie na cąłego,ale ma radochę

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt wrz 02, 2014 7:32 pm 

jak dla mnie to rowerek biegowy- nie.
nie podoba mi sie to jak dzieci zamiast "pedałowac" machaja nózkami.. Jestem zwolenniczka zwyklych rowerków

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 21, 2014 1:44 pm 

Zdecydowanie polecam rowerek biegowy, oczywiście dla dziecka w wieku 2-3 lat. Moja córka nauczyła się na nim utrzymywać równowagę i tak jak pisze Łobuz, z górki odchylała nogi do tyłu i dość szybko zjeżdżała. Natomiast od 3go roku życia polecam rowerek z dokręcanymi dwoma kółkami. W tym samym czasie można też pomyśleć o 3-kołowej hulajnodze, na której łatwo utrzymać równowagę.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 21, 2014 10:23 pm 
Awatar użytkownika

portica to moze lepsza jest własnie 3kołowa hulajnoga niz rowerek biegowy?
dopytuje bo moja córka na wakacje skonczy 3lata i tak mysle nad prezentem...
miałam na oku własnie rowerek ale teraz mysle nad ta hulajnoga.
czy najpierw potrzeba nauki na takim rowerku ,żeby potem umiała na hulajnodze jeździc?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt paź 31, 2014 12:08 am 

Jedno nie wyklucza drugiego. Moja córka najpierw jeździła na rowerku biegowym, a potem na 3-kołowej hulajnodze. Najważniejsze, żeby hulajnoga miała 2 kółka z przodu, a nie z tyłu, gdyż jest bardziej stabilna.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw mar 16, 2017 10:36 am 
Awatar użytkownika

Witam was dziewczyny, chciałabym odświeżyć temat, bo teraz w sumie nowe marki weszły, nowe ceny i chciałabym się dowiedzieć jaki obecnie rowerem biegowy warto kupić? Znalazłam dość tani o taki rowerek dla malucha. Mam zniżkę do tego sklepu na 15 procent więc chciałabym w nim zakupić, chyba że polecacie jakieś inne rozwiązania? Będę wdzięczna za odpowiedzi , gdyż w tym tygodniu chciałabym już zrobić zakupy.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sie 23, 2017 1:02 pm 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Oj rowerków teraz do wyboru do koloru. Wstyd się przyznać ale sama ostatnio oglądałam w internecie i się rozmarzyła choć do tego jeszcze bardzo daleka droga :D zakochałam się w tym https://www.al.to/p/179157-rowerek-hulajnoga-kinderkraft-rowerek-biegowy-2way-green.html . Wygląda tak uroczo! I jeszcze ten chłopczyk z filmiku :brv: aż żałuję, że sama takiego nie miałam jak byłam mała :D

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]