Dzisiaj jest śr paź 17, 2018 6:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr lut 06, 2013 5:58 pm 
Awatar użytkownika

Poszłam do Rossmmana, kupiłam dziobek do kubka niekapka Lovi, wziełam mała do kuchni,posadziłam ja w foteliku do karmienia,zrobiłam jej herbatke rozpuszczalna, posmakowalam na jej oczach i powiedzialam "jaka pyszna herbatka,ona jest moja czy twoja?".
mała mi wyrwała ja z rak i wypiła za jendym razem cała! a przed podaniem herbaty domagala sie smutno piersi o ktorej calkiem zapomniala. niestety najgorsze przed nami-noc. chyba ta herbate bede musiala jej zrobic w butelce bo w niekapkach sa takie dziurki odpowietrzajace i na leząco bedzie jej kapac na oczy :-P jeszcze nie wiem co zrobie, moze sprobuje poprostu podac jej w zwyklej szklance,jak na chwile usiadzie to chyba za bardzo sie nie rozbudzi. a swoja droga nie wiedzialam ze odstawienie od piersi bedzie takie przykre dla mnie,ale mus to mus, przeciez nie bede karmila jej do wieku szkolnego,ale to moje pierwsze dzidzi i strasznie wszystko przezywam. mam tylko nadzieje, ze mala nie bedzie sie czula odrzucona albo więź miedzy nami nie bedzie z tego powodu slabsza...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 06, 2013 6:14 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

no jakiś krok do przodu. Nie podawaj jej butelki w nocy! Bo jest na to za duża. Powinna spać całą noc. Ewentualnie w szklance możesz dać jej wody, nic po za tym. Nie utrudniaj sobie życia jeszcze bardziej.
Nie traktuj jej jak niemowlaka ona sobie z tym poradzi i ty te z musisz.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 06, 2013 7:53 pm 
Awatar użytkownika

Gratuluję, byle do przodu :)

Cytuj:
mam tylko nadzieje, ze mala nie bedzie sie czula odrzucona albo więź miedzy nami nie bedzie z tego powodu slabsza...

Nie traktuj siebie przedmiotowo. Nie jesteś chodzącą piersią. A Wasza więź nie jest oparta wyłącznie na tym, że małą karmiłaś.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 06, 2013 7:55 pm 
Awatar użytkownika

tez mysle ze bez sensu ja przyzwyczajac do butelki zeby zaraz musiec odzwyczajac, dam znac rano jak wygladala pierwsza noc bez piersi. juz dostalam nawalu, troche odciagam mleka ale tylko po 10ml zeby tak mnie nie bolaly

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 06, 2013 8:07 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Ja odstawiałam stopniowo. Nie miałam noża na gardle i piersi nie ucierpiały.

Idź do lekarza niech ci przepisze tabletki. I tak nie będziesz już małej karmić, więc po co masz sie męczyć.

Napisz jak nocka

Z cycusiem, czy bez i tak będziecie szczęśliwe. Mamy co karmiły butelką tez mają wieź z dzieckiem. Więc nie ma co przesadzać. Ciężko ci, to normalne, jak sie kończy jakiś etap w życiu.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 07, 2013 10:46 am 
Awatar użytkownika

pierwsza ciężka noc już za nami, mała strasznie płakała,zaczęła wczoraj wieczorem,skończyła dopiero teraz, w nocy mało spałyśmy,wzięłam ją do siebie do łóżka, bo nawet nie miałam siły do niej tak co chwile chodzić. niunia zdarła gardło i ma lekką chrypke, zjadła jajko na śniadanie, ale od wieczora mało wypiła wody bo może 50ml. na szczęście tata wrócił właśnie z nocki wiec córcia narazie zapomniała o tym wszystkim. w nagrode zabiore ją do "fiku miku" sali zabaw, bo zasłużyła sobie. mleko leci samo ciurkiem,ale pare dni się pomęcze i się wszystko unormuje. dziękuje wam za pomoc i wsparcie :-*

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 07, 2013 12:39 pm 
Awatar użytkownika

Gratuluję, że dałaś radę. Przykro mi, że aż chrypą się skończyło. Oby następne noce były już lepsze :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 07, 2013 3:26 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Teraz tylko sie nie poddawać. Dacie radę.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lut 09, 2013 9:54 pm 
Awatar użytkownika

Juz chyba 4 dni mijaja a mala dalej placze i domaga sie piersi. ciekawe kiedy to sie skonczy

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lut 09, 2013 11:38 pm 
Awatar użytkownika

Wyobraź sobie, jak byś Ty się czuła, gdyby Ci zabrano coś, co uwielbiałaś przez 2 lata ;) Dorosły sobie jakoś przetłumaczy. Dziecko gorzej.

Ale pije, prawda? To najważniejsze.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 11, 2013 8:43 pm 
Awatar użytkownika

coś tam pije, mało bo mało ale zawsze coś ;) Mam nadzieje że niedługo już będzie po wszystkim i będę się kiedyś z tego śmiała

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 18, 2013 4:14 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Jak wam idzie dziewczyny? Młoda odstawiona i pije cokolwiek?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lut 26, 2013 5:05 pm 
Awatar użytkownika

Odstawiona,pije herbatki

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lut 26, 2013 5:17 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

no to gratulacje że się udało.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lut 26, 2013 10:06 pm 
Awatar użytkownika

Gratulacje :D

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]