Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 8:35 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr lip 03, 2013 9:51 pm 
Awatar użytkownika

To mam odpowiedz chyba czemu mój nie chce.
Karmię go a po około godzinie próbuje dać coś nowego. Jak na głodnego dawałam to się buntował i w ogóle nie lubi w leżaczku siedzieć najlepiej na kolanach :roll:
Wody mu próbuję codziennie podawać, kiedyś się od razu krzywił teraz nawet pije :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lip 05, 2013 6:35 am 
Awatar użytkownika

Fiolka każda mama podaje posiłki, jak jej wygodnie, ale przyznam szczerze, że na kolanach nie pociągnęłabym na dłuższą metę... Jednak gdy maluch siedzi w foteliku do karmienia - jest znacznie wygodniej. Przynajmniej nie zwiewa mi teraz, gdy już sam bryka. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lip 05, 2013 3:50 pm 
Awatar użytkownika

Oczywiście że zgadzam się ale mój jak się go wsadzi w leżaczek od razu protestuje :/ dzikus
za to kaszkę ładnie je, przynajmniej tyle
mam zamiar wyeliminować jedno karmienie tzn. 2 śniadanie

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lip 05, 2013 7:52 pm 
Awatar użytkownika

heheheee... :twisted:
Prawdziwe protesty to poznasz koleżanko dopiero, jak dzieć wkroczy w bunt dwulatka...
:lol: :lol:

My to właśnie przerabiamy... :am:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lip 06, 2013 2:31 pm 
Awatar użytkownika

Łobuz to fakt my tez przezywamy prawdziwy bunt dwulatka ale stanie w kącie 2 minuty pomaga od razu :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lip 06, 2013 9:45 pm 
Awatar użytkownika

Łobuz on z natury taki buntownik że od początku daje w kość :P:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lip 07, 2013 9:52 am 
Awatar użytkownika

malamii WOW to nieźle już wyszkoliłaś młodego, że Ci w kącie stoi! :wo:

Ja stanie w kącie wprowadzę około 3 roku życia, bo na razie zbyt wiele energii tkwi w Adasiu, aby wystać w miejscu, gdy ma napady histerii i złości... Musi ją rozładować (czytaj - wyrzucać się, wywierzgać, wyszaleć po podłogach), wtedy robi mu się lepiej. Wtedy podchodzę, mówię: "Chodź do mamy, przytulę Cię" i w ostatniej fazie swojej złości i żalu przychodzi w końcu do nas ukoić skołatane dziecięce nerwy...

Czasem jest ciężko, zwłaszcza, gdy mały odstawia szopki przy obcych, bo gapią się wtedy na nas... Pewnie myślą sobie, że albo matka jakaś wredna, że dziecko tak płacze, albo o Adasiu, że rozpuszczony do granic możliwości...

Fiolka cóż, mogę napisać tylko tyle, że nie da się opisać wszystkich sytuacji i tego, co dziecko potrafi Ci zgotować swoim zachowaniem... Mój synio był zawsze spokojnym, grzecznym, kochanym chłopczykiem. Teraz potrafi wpaść w taką wściekliznę, że włos się jeży... Widać po nim, jak wiele silnych emocji w nim jest i jak bardzo często nie potrafi sobie z nimi poradzić...

Naprawdę ciężko jest o cierpliwość w takich chwilach... Tym bardziej, że ja sama nie należę do osób cierpliwych i spokojnych z natury. Nie twierdzę, że nie krzyczę na małego. Czasem trzeba, np. gdy nie reaguje na nas i chce bić albo kopać naszego psa. Czasem mam wrażenie, że to wychowywanie to jakaś walka z wiatrakami, ale wierzę, że kiedyś przyniesie skutki...

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]