Dzisiaj jest śr gru 12, 2018 11:47 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: sob maja 11, 2013 5:30 pm 
Awatar użytkownika

Witajcie dziewczyny, można?

Urodziłam 30 kwietnia przez cesarskie cięcie, miałam pokarm, ale mała nie dojadała, więc poszłam na "łatwiznę" dla swojego też spokoju na mm w nocy szczególnie, teraz jak Was poczytałam, to mam ochotę rozbujać tą laktację na całego :) Aż znalazłam siły :) Dokarmiam ją już częściej zauważyłam...dziś będę się starać wisieć na cycku.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt maja 17, 2013 8:06 pm 
Awatar użytkownika

nadyjka i jak tam?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt maja 21, 2013 9:32 pm 
Awatar użytkownika

Łobuz Co tam u Ciebie?Jak starania? :D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt maja 24, 2013 1:08 pm 
Awatar użytkownika

marti na razie wstrzymane. Musiałam porobić trochę badań, których nie wykonuje się w ciąży. Ale po tej @ znów próbujemy. :wink:

A co u Ciebie?
Jak maluchy?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt maja 24, 2013 3:48 pm 
Awatar użytkownika

Łobuz Maluchy okejos dzieki że pytasz- Córcia już do szkoły idzie po wakacjach :D
A Synek wskakuje na jej miejsce w p-kolu :)
U mnie też w porządku ... zabiegana z deka jestem bo wolontariat zaczełam jakiś czas temu więc mniej wolnego ale zadowolona jestem

Masz rację zadbaj o siebie należycie przed ciążą bo w trakcie niewskazane niektóre badania itp fajnie że już niedługo do nich wracacie 3mam kciuki :D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt maja 24, 2013 8:40 pm 
Awatar użytkownika

Czas zapierdziela... :wo:

Dzięki za kciuki, ale raczej sobie troszkę poczekamy... :lol: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob cze 01, 2013 7:13 pm 
Awatar użytkownika

Hej.
A często miewałyście kryzysy laktacyjne? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 10, 2013 8:20 pm 
Awatar użytkownika

Miałam poważny kryzys 1 raz.
Przy zapaleniu i ropniu w piersi musiałam brać antybiotyki, a małego odstawić na parę dni. Nie pomagało, że ściągałam regularnie laktatorem - mleczko i tak zaczęło zanikać... Ale dało się naprawić.

Ogólnie jest tak, że im radziej przystawia się dzidzie, tym mniej bedzie mleczka. Wielogodzinne przerwy nocne też nie pomagają laktacji.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt cze 11, 2013 3:10 pm 
Awatar użytkownika

Mój pije często z 8 razy na dobę. Ale to chyba przez to że ja zaniedbuję siebie, dietę itp. :/

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 17, 2013 8:06 pm 
Awatar użytkownika

Fiolka a może po prostu lubi przytulić się do cycusia i poczuć ciepełko mamy?.. :wink:

Dziecko dostaje w mleku matki wszystko, co mu potrzebne. A te składniki wyciągane są z naszego organizmu, więc jeśli zaniedbujesz dietę, to nie maluch, lecz Ty na tym tracisz. Uważaj, żebyś nie zaniedbała się za bardzo, bo nagle może się okazać, że zaczynają Ci lecieć zęby jeden po drugim i nic z tym nie możesz już zrobić...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt cze 18, 2013 11:01 am 
Awatar użytkownika

łobuz na razie mi lecą ale włosy na potęgę jednak chyba to norma przy karmieniu no i jeszcze z tarczyca mam problemy wyniki kompletnie ześwirowały po ciąży.

Ja zaś nie rozumiem synka z tym jedzeniem.
Wstaje woła jeść, 5 min przy jednej potem się odpycha i wkurza ale chce jeszcze no to mu daję drugą jest to samo. Jak sprawdzam kiedy zje dalej leci...
w nocy starcza mu z jednej.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt cze 21, 2013 8:20 pm 
Awatar użytkownika

Fiolka dzieci miewają takie okresy marudzenia przy cycusiu - nie przejmuj się. U nas też tak było. Człowiek się zastanawia, o co Brzdącowi chodzi, a tak już po prostu jest i już! :wink:

Nie wiem, czy to normalne, że gubi się włosy przy karmieniu- ja mam długie, a w ciąży, po ciąży, aż do teraz mam takie gęste, że nawet moja fryzjerka się dziwi. :wink: Dlatego nie szukaj wymówek, tylko zacznij o siebie dbać! Jeśli mogę, dam Ci radę - mój synek ma już 2 latka, a ja do dziś zażywam witaminki ciążowe - nigdy nie przestałam ich brać. To najbogatsze i najbezpieczniejsze witaminy dla naszego organizmu.

Co do hormonów - tu nie pomogę - zero doświadczeń z tym związanych.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt cze 21, 2013 9:16 pm 
Awatar użytkownika

Byłam a aptece po coś na włosy ale z racji karmienia odradzają brać jedynie te właśnie witaminy...
Dalej mój mały dziwnie je albo mam jakiś kryzys w ogóle nie czuje napływu mleka a kiedyś codziennie było czuć.
Daję mu też słoiczki ale słabo idzie :roll:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz cze 23, 2013 8:01 pm 
Awatar użytkownika

Fiolka laktacja się normuje. Im więcej czasu mija, tym słabiej czuć napływ mleczka po bokach piersi. A mały wygląda na głodnego? Ja zaczęłam wprowadzać stałe posiłki, jak mój synio miał 5 i pół m-ca. :wink: Też mi się wydawało, że mam już za mało mleczka, by wykarmić takiego dużego chłopczyka. Mimo wszystko podawałam pierś ponad rok. Oj, żal było odstawić Brzdąca...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz cze 23, 2013 8:51 pm 
Awatar użytkownika

On w ogóle jest dziwny taki panikarz :roll:
Niby poje odpycha się ale jak chce go podnieść obraca się do cyca jednak jak odwrócę jego uwagę to jest ok .
Gorszy problem mam teraz z jego rozszerzaniem diety bo nic nie chce.
Zje ledwo kilka łyżeczek zupki i tyle. a lekarka mi zaleciła dawać mu już kaszkę obiadek i owoce

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]