Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 5:35 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: wt lis 02, 2010 1:17 pm 
.
Awatar użytkownika

rosemary nie łam się głowa do góry :) zawsze można coś zaradzic dzidzia nie chce ci już pić z cyca wogóle? czy za krótko zsie? mam nadzieję ze doradca laktacyjny cos zaradzi a jeśli nie nie łam sie kochana tyle dzieci się na butli wychowało i są zdrowe :)
ja ci powiem też że nie sugeruj się odciąganym mlekiem laktatorem ja laktatorem to po kilka kropel jedynie byłam w stanie zciągnąć

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lis 02, 2010 10:06 pm 
Awatar użytkownika

mamcia21 nie chce mi wogóle chwycić cyca, a jak już chwyci i pociągnie to zaraz się wygina i krzyk. Jedynie na śnie trochę pociumka. Teraz właśnie odciągnęłam po 4 godzinach z obu łącznie 120 ml. Nie wiem już co o tym mysleć... Wątpię, czy wróci do cyca. a z doradca laktacyjnym nie udalo mi sie dzis spotkać - babka nie odbierała tel. Wysłałam jej nawet sms-a, ale cisza. Miałam nadzieje, ze przyjedzie na wizytę domową i coś poradzi...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 04, 2010 1:41 pm 
.
Awatar użytkownika

rosemary przykro mi chyba poprostu z butli szybciej leci co twojemu dziecku bardziej odpowiada i dlatego nie chce cyca . przy cycu trzeba się napracować . koleżanki synek też zakonczył przygodę z cycem po podaniu butli ale ona odciągała do 6 miesiąca tyle że to strasznie pracochłonne więc moze jak już pije chetnie to mleko z butli to poprostu niech pije a ty się uśmiechnij i bądź szczęśliwą mamą radosnego dziecka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 05, 2010 1:08 pm 
Awatar użytkownika

mamcia21 pewnie masz rację. Ja po tygodniu ściagania mam serdecznie dosyć.... Podziwiam mamy które ściągają po kilka miesięcy.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 24, 2011 2:01 pm 

ambrella pisze:
Pomóżcie.

może poradnia laktacyjna pomoże?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 02, 2011 1:41 pm 
Awatar użytkownika

Sluchajcie ja tez mam podobny problem od 2 tygodni moj 1.5miesieczny synek tez podobnie sie zachowuje.Zje jednego cycusia bo zapewne jest glodny a przy drugim zlosci sie i placze nie wiem dlaczego.W dniu zdaza sie to bardzo czesto :( Na poczadku myslalam ze to smak mleka lub kolka ale to nie to i plakalam razem znim bo nie wiedzialam dlaczego on sie tak zlosci.Chcialam tez podac mu cherbatke do picia gdy se tak zloscil przy cycku ale cherbatki tez nie chcial i plakal.Prubowalam tez zmienic pozycje ale to tez nic nie daje.Juz sama nie wiem dlaczego i zkad takie zachowanie :( Co o tym myslicie :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 02, 2011 3:10 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

http://www.skarb-matki.pl/index.php/wzm ... esniowe-2/ :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 02, 2011 3:24 pm 
Awatar użytkownika

fifolek13 pisze:
http://www.skarb-matki.pl/index.php/wzmozone-napiecie-miesniowe-2/ :wink:

rewelacyjny i jakie wyraźne obrazki :D

ja jestem mamą dziecka z wnm moje nie stawiało oporów przy karmieniu, nie mniej wiem, ze wielu dzieci z którymi mijałam się pod salą ćwiczeń taki objaw towarzyszył

jest jeszcze inny aspekt, mój syn ma ulubionego cycusia i miewa humory tylko na ten jeden z drugiego nie zje dopóki się od niego nie odobrazi, bywa, ze trwa to kilka dni, ale w końcu się z nim przeprasza

aha ja karmię na leżąco, znacząca poprawa w tym samym czasie masuję jego dłonie, bo dzieci z wnm mają problem z otwarciem dłoni, masaż nie zaszkodzi nawet jeśli to nie jest wnm :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 02, 2011 4:34 pm 
Awatar użytkownika

Kika karmisz na lezaco ja tez i a mam pytanie jak karmisz to w jakiej pozycje jest Twoja dzidzia lezy na pleckach czy na boku?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 02, 2011 9:18 pm 
Awatar użytkownika

na pleckach, ale czasami ma humor żeby na boczek sie położyć, i wtedy tak je, ale odbekanie dłuzej zajmuje, albo to przypadek, wróciły też kolki, ale to dlatego, ze on wariuje przy jedzeniu jak nie jest mocno głodny, jest na etapie ćwiczenia przewracania się na boczki i z plecków na brzuszek, to zew nie do opanowania :wink:

ale przede wszystkim leży na pleckach

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt kwie 19, 2011 9:02 pm 
Awatar użytkownika

Wlasnie moj synek wariuje jak juz troszke poje i sie naje choc nie zawsze tak jest a kiedy go odstawiam od cycusia smieje sie :) Czasami ma takie chumory ale wydaje mi sie ze to nie jest wzmozone napiecie miesniowe... My jestesmy na etapie poczadkowym wkoncu to 2 miesiac :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 27, 2013 10:08 am 

witam,
widzę, że wątek dawno nie poruszany. Ja tu zaglądałam, bo problem dotyczy od pół miesiąca i mnie. Moje 3.miesięczne dzieciątko lubi possać pierś tylko w nocy, a w dzień czasami jest tragedia.
niedawno chorowałam razem z córcią i więcej dokarmiałam niż zwykle, i to był duży błąd, bo laktacja prawie zanikła. Teraz staram się ją przywrócić. Chciałam podzielić się ciekawym artykułem, który znalazłam:
<link>
u mnie sprawdza się w 100%.
pozdrowienia dla wszystkich mam :)

edytowano/fifolek13

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]