Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 2:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Wiadomość: ndz gru 11, 2016 9:37 pm 
Awatar użytkownika

Ja tam używam tylko krem Nivea. Wystarcza mi

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr gru 28, 2016 9:41 am 

też szukam :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw gru 29, 2016 3:59 pm 

A ja Wam powiem, że po pierwsze trzeba spojrzeć na typ cery. Odpowiednio dobrane kosmetyki to połowa sukcesu jeśli chodzi o pielęgnację skóry, druga połowa to systematyczność. Warto skorzystać z porady kosmetyczki, aby określiła nam nasz typ cery i wtedy zacząć dobierać odpowiednie kosmetyki. Polecam pakiet startowy w Profemedzie gdzie kosmetolog zrobi nam taka analize cery i pozniej wykona zabiegi typu peeling i masaz twarzy. Warto poradzić się profesjonalisty raz na jakis czas.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 09, 2017 4:23 pm 
Awatar użytkownika

Ja używam La Roche Effaclar Duo. Jest świetny. Lekki, wydajmy i super nawilża. Dodatkowo pomaga przy cerze problemowej. Zmniejsza krostki i redukuje zaczerwienienia.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lut 10, 2017 10:36 am 

Ja uwielbiam krem brzozowy, lekki ekologiczny produkt :) podobno opóźnia proces starzenia ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt mar 21, 2017 1:52 pm 

nie przepadam za kremem Nivea. W skłądzie ma praktyznie na drugim miejscu olej mineralny tak więc jest to największy zapychacz pod słońcem, I przez ten olej mineralny praktycznie nie nawilża.

Ze swojej strony sugeruje kupić sobie jakiś krem z naturalnym składem. Takie są o wiele lepsze jeśli chcecie aby krem rzeczywiście miał działanie przeciwzmarszczkowe. Polecam szczególnie serum do twarzy ..., w ktorym jakiś czas temu po prostu się zakochałam.
Pomimo wysokiej ceny stwierdzam że warto było je kupić.
Serum szybko się wchłania Spłyca zmarszczki i nieco wygładza ale trzeba troche stosować aby było działanie. Co najważniejsze to działaie jest i jest to pierwszy kosmetyk, tóry stosowałam i który ma taki efekt !
,skóra wydaje się bardziej elastyczna miła w dotyku
zapach prawie nie wyczuwalny

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr mar 22, 2017 11:06 am 

Moje kochanie uznaje jedynie kremy <ciach!>, a jej faworyt <ciach!>. Nie muszę się przejmować prezentami na uro czy rocznicę, jeżeli akurat kończy się zapas.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt mar 24, 2017 1:12 pm 
Awatar użytkownika

Słuchajcie odkryłam nową markę w której totalnie się zakochałam. Chodzi tutaj o firmę <reklama>. Do tej pory moim foworytem był krem z <reklama>, ale teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez krem ultranawilżającego właśnie z <reklama>. Polecam całym serduchem.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob maja 20, 2017 8:13 pm 

ja korzystam z obojętnie jakich kremów, nie skupiam się na tym, ważne, żeby był tani i dobrze natłuszczał skóre, bo mam strasznie wysuszoną

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 24, 2017 2:36 am 

To noże mocne nawilżenie sę przyda? Apteczny Cetaphil sie u mnie sprawdza. A jak brakuje natłuszczenia to na cetaphil na noc nakładam olej lniany, super nawilża buzię.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt maja 30, 2017 10:16 am 

Serum do twarzy richevon :

Naturalne, super skład
dobrze się wchłania
nie zostawia lepkiej warstwy i się nie roluje tak wiec bardzo dobrze nadaje się pod makijaż

No wadą jest cena, ale osobiście wolę dać trochę więcej ale kupić sobie coś porządnego :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 31, 2017 8:42 pm 

trafiłam ostatnio na fajną aplikację ... Nie wiem czy słyszeliście o niej, ale można pobrać ją na smartfona i przeglądać aktualne gazetki promocyjne, a także znaleźć kupony rabatowe do wielu sklepów. Ja ostatnio właśnie znalazłam tam fajne promocje, super sprawa bo mają rewelacyjne kremy do twarzy w promocyjnych cenach. Sprawdźcie sobie tę aplikację jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw wrz 07, 2017 12:33 am 

Sprawdźcie sobie serum kolagenowe w żelu Collagen + Colostrum, fajna sprawa, ja widzę znaczną poprawę wyglądu mojej cery. Nie używam kremów zazwyczaj esencje albo serum i kolagen, wydaje mi się, że to bardziej treściwe i skuteczne kosmetyki i nadają się pod makijaż. W ...mają duży wybór kosmetyków profesjonalnych, ja zazwyczaj tam robię zakupy kosmetyczne. Przerzuciłam się z produktów drogeryjnych na bardziej profesjonalne i muszę przyznać, że widzę różnicę.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt wrz 26, 2017 1:56 pm 

Ja bardzo lubię produkty z Ziai , te kosmetyki nie są nafaszerowane chemią jak inne , a przy tym są w bardzo przystępnej cenie. A poza tym odpoczynek w ogrodzie ... doskonale wpływa na urodę :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt paź 13, 2017 1:29 pm 

to ja ostatnio przerzucam się na kremy firmy https://www.mixa.pl/produkt/hyalurogel- ... wilzajacy/ słyszałam,że kremy koją skórę, nawilżają i są naprawdę delikatne dla wrażliwej skóry, moja mam już wypróbowała, teraz kolej na mnie

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]