Dzisiaj jest pt wrz 21, 2018 6:27 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn maja 18, 2015 12:09 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera jak sie czujesz?

Co tam u Was dziewczyny?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 18, 2015 7:21 pm 

hej

ja właśnie mam okres. Niby ostatnio dostałam zielone światło,ale sama dla siebie odczekałam jeszcze jeden cykl i miałam zamiar własnie w tym zacząć starania, ale tak jak u Pantery- mój mąż nagle ma mieszane uczucia...
:/
Nie nadążam już za tym moim chłopem.

Miałam dziś piękny sen. Śniło mi się,ze miałam dziecko,synka, ślicznego,grzecznego. Nosiłam go na rękach- jak się obudziłam to jeszcze jakbym czuła jego ciałko w ramionach.Przyjmuję to za dobry znak:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 13, 2015 12:04 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Co tam u Was dziewczyny?

Pantera jak sie czujesz?az milo patrzec na Twoj suwaczek.

U u nas kolejny cykl bez zmian... :(

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 13, 2015 10:47 am 
Awatar użytkownika

Cześć fifolku :) miło że pytasz :) u mnie dobrze, czuję się też dobrze, oj tak suwaczek zasuwa aż strach ;) i brzuszek rośnie, 22.07 idę na wizytę i może będzie już widać płeć :) czekam jeszcze tylko na wynik badań biochemicznych jutro będę dzwonić do mojego dr. A usg prenatalne wyszło super. Wszystko w normie. tylko te badania krwi...
Który to u Ciebie dc?? A powiedz jak się przytulacie to myślisz o tym żeby się udało??? Może jest za duża presja i dlatego nie wychodzi? Czy raczej na luzie jest?
Ja się tego bałam ze będę tak mocno chciała zajść w ciążę że się nie uda, a tu organizm zrobił psikusa poprzestawiał cykl nie myślałam o ciąży i bach udało się :)
A co u reszty dziewczyn?? Jakieś wieści??

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 14, 2015 3:40 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera jak wyniki? Nie właśnie na luzie podchodzę. Wydaje mi się, że po prostu wiek zrobił swoje i moje komórki i plemniki nie są już takie idealne, komunikacja między nimi zawodzi...
Najważniejsze, że jedna pociechę mam. Szkoda że nie możemy spełnić jej marzenia bo bardzo chciała by młodszą siostrę. Ale przynajmniej próbowaliśmy. Mieliśmy sobie robić przerwę techniczna w staraniach ale po co jak i tak nic sie nie dzieje. Na cholerę sie szprycować chemia i używać śmierdzących gumek jak naturalna metoda działa :P: Co ma być to będzie.
Ja za niedługo wybywam na urlop, odpocznę, wybawię się na weselu.Przylatuje moja psiapsióła z Hiszpanii, to sie napijemy jak za dawnych czasów.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 14, 2015 10:46 pm 
Awatar użytkownika

Fifolku :)
A moze to marzenie jeszcze sie spelni? I bedziesz miec niespodzianke. Przeciez udalo Wam sie ostatnio wiec plodni jestescie :)
Super ze urlop juz niedlugo. A gdzie sie wybieracie? Odpoczniesz wyluzujesz sie pogadasz z przyjaciolka :) oj jak fajnie masz :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lip 15, 2015 9:21 am 
Moderator
Awatar użytkownika

panterka moze, czas pokaze. Jestem po owu, tylko dzien przed i w m byl w pracy, wiec ten cykl pewnie znowu stracony. Na urlop najpierw jade do poznania odwiedzic przyjaciol, potem do mamy. polazimy po parku muzakowskim, potem do tesciow okolice jeleniej gory a na deser do brata do kotliny klodzkiej.Po powrocie moze skoczymy nad morze, bo mieszkamy blisko i nie bylo okazji sie popluskac.
A u Ciebie jakie plany?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn paź 05, 2015 8:32 am 
Moderator
Awatar użytkownika

an_ulka liczę na to ze będziesz mieć taką niespodziankę jak ja!! Pierwsza cześć marzenia córci spełniona teraz czekamy na potwierdzenie i szczęśliwy koniec :)
Jadąc na urlop zobaczyłam na teście dwie kreski. Strach i radość jednocześnie. Oczywiście z psiapsółą sie nie napiłam a na weselu nie poszalałam. Ale urlop i tak był udany. Ciężko było się ukrywać z mdłościami, miałam ochotę wykrzyczeć z radości, że jestem w ciąży ale woleliśmy poczekać aż wszystko będzie ok.
Rodzinka sie cieszy, córka bardzo i nie może się doczekać "wrzeszczucha"
A najbardziej cieszy mnie to ze po 10 latach i ja mogę mieć suwaczek ciążowy, z młodą nie zdążyłam, bo urodziłam :) Co prawda dopiero dodałam w 9tc by nie zapeszyć ale cieszy oko.

pantera już Ci pisałam ze sesja cudna!!!

Patryśka a co u Ciebie?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr paź 21, 2015 2:10 am 
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny. U mnie wszystko ok. Zmieniłam pracę....nie pracuję już w restauracji tylko zatrudniłam się w hurtowni kwiatów, dość przyjemna praca. Jak pisłam wam wcześniej mieliśmy brać ślub w czerwcu, lecz nie wzieliśmy go ponieważ stwierdziliśmy że chcemy uzbierać pieniążki i ściągnąć całą rodzinę aby mogli oni uczestniczyć w tej uroczystosći. Co do planów dzidziusia... Nie wiem od czego mam zaczać.... Po stracie w lutym bardzo pragnełam kolejnych starań popadałam wręcz w paranoje i każdy kolejny seks był tylko po to bym mogła być w ciąży, nie chciałam przyjemnośći chciałam tylko aby mojego narzeczonego sperma mogła mnie zapłodnić... wiem myślicie sobie że to okrutne ... ale taka była prawda. Czekaliśmy aż przyjdzie miesiączka, czekalismy na nią ponad 2 tygodnie, zrobilam test i druga kreseczka była bardzo słabo widoczna więc w mojej glowie byłam już w ciąży. Wszystko ładnie pięknie, ni z tąd ni z owąd zaczełam krwawić, najpierw były małe plamienia, potem okropnie bolący brzuch i buuum dostałam miesiączkę... Moja Pani doktor badała mnie i powiedziała ze hormony po ostatniej ciąży mogły jeszcze zostać w moim organizmie dlatego mogla pojawić się ta druga kreseczka. Przy tych plamieniach byłam tak kompletnie załamana i wystraszona że uroiłam sobie że poronilam drugą ciąże chodź wcale tak nie było. Miałam bardzo cięzki okres po stracie, dlatego teraz postanowilliśmy, że odpuszczamy jakie kolwiek starania. Zajmujemy się jak narazie budowaniem naszego życia. Po za tym u mnie wszystko dobrze. Przyzwyczaiłam się do mieszkania w Kanandzie, wiadomo że wciąż tęsknie ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Mamy wspanialych kuzynów także przynamniej sami tutaj nie jesteśmy... w sierpniu minoł rok jak tutaj przylecieliśmy :) a w czerwcu 2016 mój brat prawdopodobnie do nas dołączy :) A u was widzę kochane suwaczek się w ciąż przesuwa do przodu ? Nawet nie macie pojęcia jak ogromnie się cieszę waszym szczęściem ! Na mnie przyjdzie jeszcze pora i mam nadzieję że będę najlepszą mamą jaką mogę być :) Dużo zdrówka kochane i trzymajcie się cieplutko :cmo: :cmo: :cmo: :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]