Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 12:59 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt kwie 17, 2015 7:40 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera myslalam ostatnio o Tobie.Zastanawialam sie co u Ciebie.A moze owulacja Ci sie przesunela? Ja teraz biore poprawke na cykle i staram sie nie panikowac.
Ja tez sie nie pogodzilam ze strata,dzis mija 2 miesiace.Jak tylko jestem sama w domu,to znowu rycze.Bylam na kontroli i mimo iz nie mialam zabiegu, lekarz kazal jeszczec sie wstrzymac :( tak jak u an_ulki po 3 cyklu.Troche lipa, bo myslalam ze zadzialamy przed wyjazdem meza.
Zobaczymy co czas pokaze...Generalnie to mam wiosennego dola.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 17, 2015 9:50 pm 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny! Co słychać ? u mnie pomału, pracuję sobie i jakoś czas mi leci. Ostatnio miałam robione badania krwi i moja doktorka powiedziała, że ze staraniem o dziecko mamy poczekać do drugiej miesiączki. Przyznam się szczerze że mój organizm jakoś ostatnio dziwnie reaguje... kupie dzisiaj test i przekonam się co tak na prawdę się dzieje. Trzymajcie się cieplutko, buziaczki :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 19, 2015 6:07 pm 

pantera- ta nadzieja przed okresem jest irytująca, ile to razy myślałam, że zaskoczyło, brak miesiączki, test/beta i to rozczarowanie ...ehhh...

fifolek- ja też nie dostałam zielonego światła i chyba na razie nie dostanę. Mam dodatnie Igm , więc mimo brania antybiotyku nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że ten wiosenny dół już trochę odpuścił u Ciebie?

Patryska - i jak po teście?

U mnie już było całkiem dobrze, ale się okazało, że 3 (!) koleżanki są w ciąży.. no k*** dobiło mnie to, nie dlatego, że one są, tylko, że ja nie jestem.

W związku z moimi Igm idę w czwartek do lekarza chorób zakaźnych (prywatnie), bo do Poradni udało mi się zapisac najszybciej na KONIEC SIERPNIA.

Chyba muszę odpuścić na razie. Bo zwariuje. Ostatnio poryczalam sie przy mezu, tak na amen. Wykancza mnie to wszystko.
Ide, bo same smutki sa we mnie na razie.
Mam nadzieje ,ze u Was lepiej.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 19, 2015 7:06 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Patryska jak tam masz dobre wiesci?

an_ulka gdzie tam odpuscil.Chyba jest gorzej niz myslalam.Kolezanka urodzila synka, nawet do mnie nie dzwoni.Chyba nie chce mnie dobijac.Zajelam sie troche praca by o tym wszystkim nie myslec.Niby czas leci szybko a jakos powoli :wo: oby do maja...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 20, 2015 5:29 pm 
Awatar użytkownika

My dostaliśmy zielone światło po 5 mcu. No ale to przez to że była to ciąza już bardziej zaawansowana. Ale doktor po 6 tyg po porodzie był w szoku że tak szybko doszłam do siebie. A badania u mnie są ok, z tym że nagle mój n. nie chciał. Zobaczymy jak będzie w kolejnym cyklu, jak w koncu @ zechce przyjść bo jak narazie jest cisza, co mnie dobija. Jak narazie po porodzie wszystkie cykle miałam w miarę regularnie. jedynie nie wiedziałam kiedy mam owu, przed ciążą nie miałam problemu bo miałam bole albo krwawienie. A teraz się coś pozmieniało i nie wiem. Jedynie po temp widzę że owu była.
A my zdecydowaliśmy się na psiaka. W piątek jedziemy odebrać. Być może jak będę miała kim sie zaopiekować będzie łatwiej.

fifolek a mąż na długo wyjeżdża? Mi się też te cykle tak dłużyly, od @ do @. A lekarze coś powiedzieli co do poprzednich poronień w sensie czy coś będziesz brała od samego początku??
U mnie też koleżanki a to jedna rodzi, inna w ciąży. A mi tak tego brakuje i im zazdroszczę. I czuję się jak trędowata, niektórzy się nie odzywają, pewnie się boją i nie wiedzą czy mogą. a ja się czuje opuszczona i samotna...

Patryska jak test?? czyżby coś się udało??

an_ulka chyba nie doczytałam co ci wyszło z tym Igm??
Oj czuję się tak samo, płacze po kątach, ale to mi wcale nie pomaga wypłakiwanie się. A widok kobiet z brzuszkiem albo z wózkiem jest straszny :(

Mam nadzieję że w końcu i nam się uda!

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr kwie 22, 2015 11:57 am 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera ach te chłopy. Jak można, to nie chcą, jak nie można, to chcą. Co za pieska sobie fundujecie?
Jak uda się, że zajdę to pewnie od razu dostane leki.Jak sie teraz nie uda, to dopiero z przyczyn technicznych na jesień, (nałożyło sie kilka powodów osobistych, o których publicznie nie napiszę) na spokojnie.Chyba teraz mam więcej cierpliwości i pokory. Pamiętam jak zaczynaliśmy starania, to nakupowałam testów, dwa dni przed juz testowałam. A im dłużej, to trwało tym coraz mniej,strach przed kolejnym rozczarowaniem.Jedyny plus to taki, że juz spokojniej czekałam na @. Teraz w domu nie mam ani jednej sztuki...Co mam być to będzie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw kwie 23, 2015 6:57 pm 
Awatar użytkownika

Niestety nie dogodzisz, jak byś chciała dobrze to i tak zawsze źle będzie. no ale zobaczymy...
Piesek to akita amerykańska. Mieliśmy już takiego psiaka ale półtora roku temu niestety zachorował i nie udało się go uratować :(
Oj życzę Ci aby się udało. Cały czas mam nadzieję że będziemy wspólnie ciążę przechodzić ;) będzie raźniej :)
Ja w tym cyklu zrobiłam dwa testy, jeden przed dniem spodziewanej @ a drugi jakoś dzień po. Oba negatywne. No a po tygodniu jak @ nie przyszła zrobiłam betę tak aby się upewnić no i też negatywna.
Jak narazie @ brak a to już 41 dc....
Od przyszłego tygodnia mam wolne jak @ nie przyjdzie będę musiała się wybrać do doktora.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw kwie 23, 2015 7:18 pm 

witajcie

fifolek- moja koleżanka też urodziła i też do mnie nie dzwoni. W sumie jestem jej wdzięczna. Niby się pogodziłam,ale jak patrzę na takie maluchy to mimowolnie łzy napływają mi do oczu. Nie potrafię poprostu cieszyc się szczęściem innych:( mam nadzieję,że to minie, bo wstyd mi za to nawet przed sobą

patryska-jak testowanie?

pantera- fajnie, że będziecie mieli pieska. Coś faktycznie długo @ nie nadchodzi. Szkoda,że testy negatywne, w innym wypadku można już byłoby gratulowac.

Ja dziś jestem po wizycie u zakaźnika. Pantera- moje IGM jest od pierwszych wyników ciążowych (w 7tyg ) dodatnie,czyli rzekomo przechodziłam/przechodzę toxoplazmozę. Ciążę straciłam, ale nikt nie potwierdza, że to przez nią straciłam dziecko. Wręcz przeciwnie- 2 zakaźników skłaniało się ku temu,że zakażenie było stare i poronienie nastąpiło z innych przyczyn. Jestem po kuracji rovamycyną i dziś usłyszałam od zakaźnika, że widocznie "po prostu taka moja uroda" że mam te IGM dodatnie- na pewno toxo nie mam, w związku z czym mogę się starac o dziecko, jeśli tylko ginekolog nie widzi przeciwskazań.

A ja sama już nie wiem,co myślec. Do gina idę po miesiączce, na kontrolę, zapytam go co i jak. Na osttaniej wizycie kazał mi się skonsultowac z zakaźnikiem w związku z tymi wynikami, generalnie powiedział,że z punktu widzenia ginekologii jeszcze jeden cykl i będę mogła się starac o dziecko.

Także jestem w kropce.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw kwie 30, 2015 2:25 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera i co tam w trawie piszczy?Jak psina?

an_ulka jeden cykl szybko minie. A będziesz powtarzać jeszcze badania?

Ja w tym miesiącu muszę zrobić, nie wiem jak na to czas znajdę. Tak w ogóle to jakiś dziwny cykl mam, chyba mi sie owu przesunęła :roll: bo byłam lekko przeziębiona.
Więc juz nic nie planuje, bo nic z tego nie wychodzi :?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 06, 2015 9:57 pm 

dostałam zielone światło na starania.
Jestem wniebowzięta!:)

Ten cykl i tak jest już PO owulacji, więc na luzie zacznę oswajać się z tą myślą. Mam nadzieję, ze obędzie się bez nakręcania i spiny
Wyniki powtórzę za miesiąc, sama dla siebie. Nikt nie widzi przeciwskazań, ale chcę i tak miec to pod kontrolą.

Ostatnio w towarzystwie koleżanka spytała co się tak obijam, że nie mam jeszcze dzieci. Zamurowało mnie to pytanie i odpadłam,że "jak Bozia da to będą". Ona o niczym nie wie, bo nie jest mi aż tak bliska, ale ma mnie za egositkę,która najpierw robi karierę,kupuje dom/samochód/wyjeżdża na wakacje, a dzieci odkłada na później. Zabolało, jak nie wiem.

Co u Was dziewczyny?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 06, 2015 10:09 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Z kom pisze

an-ulka to super wiesci.Ludzie czasem nieswiadomie nas krzywdza, ale co zrobic.Powiem Ci ze ja tez dlugo trzymalam w tajemnicy ze nam nie wychodzi.Zawsze odpowiadalam ze to moja sprawa.A teraz takie teksty prostuje.Mowie szczrze ze nie wychodzi i trzy razy stracilam ciaze. Rozmowcy glupio i teraz sie zastanowi zanim cos glupio wypali.
Ja mialam zrobic badania w poniedzialek ale sie zgapilam i zas kolejny cykl trza poczekac.gapa ze mnie :/

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw maja 07, 2015 12:01 am 
Awatar użytkownika

An_ulka cieszę się ze macie zielone światło. Trzymam kciuki :)
Fifolek Jakie badania miałaś zrobić??

A ja... dziewczyny udało nam się :) Owulacja się prawdopodobnie przesunela i jak robiłam wcześniej testy i betę to nie wychodZilo Ale jak zrobiłam po 2 tyg wyszła słaba kreseczka druga A beta w zeszła srode 104. Wczoraj byłam u dr było widać pecherzyk. Trzymajcie za mnie kciuki. No i czekam aż do mnie dolaczycie :)
Co do pieska to super chociaż strasznie broi. Postaram się wrzucić fotE.
Sorki za błędy Ale piszę z komórki.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw maja 07, 2015 5:45 am 
Moderator
Awatar użytkownika

pantera ale sie ciesze i trzymam w kciuki.
dawaj nam koniecznie znac.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw maja 07, 2015 7:10 am 

Pantera,super wiadomość!
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:) informuj nas na bieżąco!

Patryska a co u Ciebie?

Fifolek tyle dobrze ze czas szybko leci.i lada chwila bedziesz mogla zrobic te wyniki.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt maja 08, 2015 11:23 am 

pantera GRATULUJE :D :D
uwielbiam takie dobre wiadomosci :D :D
Bede bardzo bardzo mocno trzymła za was kciuki!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]