Dzisiaj jest ndz paź 22, 2017 6:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn lip 21, 2014 8:51 pm 

Hejka :) Niedługo mój wspaniały mąż obchodzi swoje kolejne urodziny. I nie wiem zbytnio co można mu kupić. Praktycznie już wszytko ma myślałam o jakimś dobrym perfumie ale czy to już nie wyszło z mody? A może macie jakiś pomysł co by można było kupić?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 22, 2014 12:55 pm 

To wszystko zależy od tego co Twój mąż lubi, czym się interesuje. Np. mąż mojej koleżanki jest wielkim fanem motoryzacji, więc żona mu na urodziny kupiła bilet na przejażdżkę po jakimś torze wyścigowym. Perfum w sumie dobry pomysł, ale warto pomyśleć nad czymś oryginalnym, bo co druga żona kupuje mężowi perfum. Poszukaj na jakichś stronach internetowych, ja np. ostatnio kupiłam szwagrowi <ciach!> zestaw maszynek do golenia i był zachwycony. Dopasuj prezent pod hobby swojego męża to na pewno mu się spodoba :) Na pewno wszystkiego nie ma :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 22, 2014 5:57 pm 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Ja mojemu kupiłam płytę ulubionego zespołu (ma całą kolekcję i tylko dokupuje co chwilę ;) ) oraz kartę podarunkową do House, bo uwielbia tam robić zakupy :) Do tego idziemy do knajpy na obiadek oraz zrobię mu tort śmietankowy :)
Chciałam mu też kupić słuchawki bezprzewodowe, bo lubi głośno słuchać muzy, a przy niemowlaku to nie za bardzo ;)
Zamknij oczy i zastanów się co Twój chłop lubi, czym się fascynuje... Po chwili pomysł na idealny prezent przyjdzie sam :)

brzuszki listopadówek '13: http://img594.imageshack.us/img594/9614/hb5z.jpg
Listopadowe dzieci 2013: http://i60.tinypic.com/2ymys00.jpg

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 22, 2014 8:26 pm 

Mój mąż jest smakoszem :) Więc chyba zabiorę go na kolację:) Dzięki za pomysł:) Ale jeszcze zastanawiam się nad weekendem może gdzieś się wybrać na wycieczkę. Zawsze chcieliśmy razem pojechać do zakopanego ale zawsze coś wypadnie :( Ale pomyśle nad tym:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lip 24, 2014 7:47 am 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

To koniecznie daj znać na co się zdecydowałaś! :)

brzuszki listopadówek '13: http://img594.imageshack.us/img594/9614/hb5z.jpg
Listopadowe dzieci 2013: http://i60.tinypic.com/2ymys00.jpg

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sie 08, 2014 11:27 am 

Jesli nie wiesz na co sie zdecydowac dobre są karty podarunkowe do róznych sklepów :) Sam sobie wybierze wtedy :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw wrz 25, 2014 12:19 pm 
Awatar użytkownika

Może coś do samochodu, jakiś gadżet

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 07, 2014 3:01 pm 

Może jakieś dobre whiskey albo jakieś narzędzia jak lub majsterkować :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 14, 2014 3:15 pm 
Awatar użytkownika

Ja kupiłam zegarek, a rok temu wspólny wypad do SPA :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz paź 19, 2014 4:01 pm 

Taki wyjazd to pewnie sporo kosztuje? Zegarek to fajny prezent,bo praktyczny.Mój dostał w lipcu na urodziny Aztorina, brat z żoną mu sprezentowali.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sty 16, 2015 10:30 am 

Ja mężowi zawsze kupuję kosmetyki, on nie lubi tego robić :) zwłaszcza, że odkryłam bardzo ciekawy sklep <reklama> z ciekawymi promocjami (więc przy okazji zawsze i sobie coś kupię ;) ) i dodatkowo mam tam kartę, na którą zbieram punkty a potem wymieniam na nagrody.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lut 06, 2015 10:18 am 

Ja mojemu nie kupuję kosmetyków ani perfum. Zwykle stawiam na coś do ubrania: koszulę, sweter, pasek. Można też kupić portfel.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 12, 2015 7:58 pm 
Awatar użytkownika

Skoro to Twój mąż, to chyba Ty go znasz najlepiej i wiesz co by chciał, co mu się marzy. Nie pytaj o to obcych ludzi na forum w internecie ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lut 15, 2015 11:39 pm 
Awatar użytkownika

lublia czasem właśnie obcy ludzie mogą wpaść na fajny pomysł prezentowy- taki, na który nie wpadłaby żona będąca już z mężem ładnych parę lat.
Kto pyta, nie błądzi.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 13, 2015 7:04 pm 
Awatar użytkownika

No widzę tu całkiem normalne odpowiedzi co dla lubego na urodziny. To powiem Wam jak siostra męża zaprosiła nas na urodziny swojego męża w zeszłym tygodniu i pokazała nam prezent, który zafundowała swojemu mężowi to myślałam, że chyba z krzesła spadnę. Dacie wiarę, że wzięła na raty auto - Mazdę3. Fakt faktem stać ich na to a autko to prawdziwe cacuszko - mi bardzo się spodobało. Niby to auto typowo dla facetów ale jak się nim przejechałam to szczerze pełen podziw.
A tak poza tym jaki Wy wystrzałowy prezent kiedykolwiek kupiłyście swojemu mężowi

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]