Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 5:07 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr sty 31, 2018 6:06 pm 
Awatar użytkownika

Dla mnie najważniejsze, aby prezent był praktyczny. Dlatego nikt nie będzie wiedział lepiej niż Ty.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 07, 2018 8:45 pm 

A co myslicie o takich cieniach do powiek? My zamowilismy wlasnie mamie te cienie, bo ma problemy ze skora i zalezalo nam zeby byly hipoalergiczne :) Bardzo dobrze sie sprawdzaja :) Swietnie sie je blenduje i dobrze sie utrzymuja :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lut 11, 2018 11:01 pm 

A co sądzicie o biżuterii, kwiatach i jakiś słodkościach takich jak np. bombonierka z pralinkami? Nie mam pomysłu na inny prezent, a też zależy mi, żeby był to prezent praktyczny, a moja mama bardzo lubi biżuterie i moim zdaniem byłaby ona właśnie praktycznym prezentem. Rozglądając się za biżuterią trafiłam tutaj ... . Co sądzicie o naszyjniku celebrytki w prezencie dla mamy?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 21, 2018 2:50 pm 
Awatar użytkownika

Żeby trafić z dobrym prezentem trzeba na prawdę pogłówkować. Trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty życia poza zawodowego naszego celu i wtedy dobrać prezent.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lut 25, 2018 2:09 pm 
Awatar użytkownika

Ja z reguły kupuję kwiaty i jakieś dobre słodycze. Najważniejsza jest pamięć o tym dniu według mnie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 26, 2018 2:34 pm 

Wyjątkowo fajny prezent to dla mnie kolekcja. Ostatnio często tam kupuje i chętnie wracam po więcej.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lip 19, 2018 9:40 am 

I co jakie te prezenty nakupowaliście? Wiem, że już po dniu matki, ale np. mojej mamy urodziny sie zblizaja i staram sie wybrac cos takiego zeby na pewno byla zadowolona zastanawiam sie nad ciuchami, a przy okazji dobre jakosciowo jakas sukienka albo torebka to dobry pomysl na prezent?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 09, 2018 1:50 pm 

Ja w tym roku kupiłam mamie pościel. Była bardzo zadowolona bo akurat kręciła się za kupnem nowej. Nie mogła się nachwalić jakiej jest dobrej jakości i że pewnie wydałam fortunę. Już mi zapowiedziała, że chce kupić od nich drugą

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]