Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr sty 08, 2014 2:52 pm 
Awatar użytkownika

Dlaczego biedny ? Ona wyjdzie na pole na 3,5 min i zwiewa do domu wielce zniesmaczona że ktoś ją raczył wystawić na zewnątrz :lol: Ruchu ma dużo, bo to domek jednorodzinny i po domu biega za zabawkami, dzieciaki się z nią bawią itd. W lecie sa drzwi i balkony pootwierane i się nigdzie nie wybiera, przecież nie trzymają jej na siłę, nauczyli do kuwety bo nie chce wychodzić na zewnątrz nie wiem czy się boi czy nie lubi :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sty 08, 2014 3:50 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

pies kaleka znaczy bo kuweta to dla kota :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sty 08, 2014 4:18 pm 
Awatar użytkownika

no trochę :lol: ale pocieszna jest :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lut 02, 2014 7:56 pm 
Awatar użytkownika

Yhm. Pies robiący do kuwety - obłęd, ale nie dziwi mnie to, bo nie pierwszy raz się z czymś takim spotykam ... ;) To tak jakby moja sunia miałaby robić do kuwety naszego kocura - normalnie cyrk :dada: :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 11, 2014 10:17 am 

Uwielbiam psiaki i właśnie zastanawiam się nad zakupem/adopcją szczeniaczka. Sama wychowałam się z psem i wiem, jakie to wspaniałe dzieciństwo i chciałabym tego samego dla mojego syna. Koty są dla mnie zbyt samolubne ;) Psia miłość jest niezastąpiona.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt kwie 15, 2014 8:49 am 

Też planuję zwierzaczka do naszego domu, ale jak młodsza córeczka podrośnie, bo na razie tylko roczek i boję się reakcji nowego domownika do niej... Myślałam bardziej o psince, nie ufam kotom, wydają mi się wredne ...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 28, 2014 11:34 am 

My mamy kota - był jeszcze przed pojawieniem się syna. Ale na szczęście nie było żadnych problemów, nasz futrzak instynktownie chyba wyczuwa czego nie można robić.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 14, 2014 10:24 am 
Awatar użytkownika

8gosia4 - jak możesz pisać w ogóle, że koty wydają Ci się wredne, skoro kota nie miałaś? ;) to tak jakbym ja napisała, że Ty wydajesz mi się wredna - choć Cię nie znam :P: Koty są wspaniałe. Mam w domu kota i psa - Owczarka Niemieckiego - piją wodę z jednej miski, wspólnie się bawią i śpią, aaa ... no i mój kocur wredny nie jest, wielki miziak z niego, kochamy go bardzo. Uwielbia dzieci, za moją córą chodzi krok w krok ;) Taki wredny z niego kot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 14, 2014 1:03 pm 
Awatar użytkownika

Anula wydawać to się człowiekowi może co mu się podoba 8) :lol:

ja kotów nie lubię, chociaż też nigdy żadnego nie miałam... a może właśnie dlatego nie miałam, że nie lubię ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt cze 03, 2014 11:20 am 
Awatar użytkownika

Taaaaaaaak,jasne :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lip 18, 2014 9:27 am 

osobiście jestem fanką kotów. był moment, kiedy miałam w domu ich piątkę ;) ale mieszkam w domku z ogródkiem, więc miały gdzie się wyhasać. Do tego zawsze mam w domu jednego psa, ale to dlatego, że po prostu kocham zwierzęta.

tak jak dziewczyny pisały - zwierzak zalezy od waszego trybu życia. Kot może zostać w domu cały dzień sam i sobie da radę,nie musisz go wyprowadzać.

i również uważam, że wszystko zalezy od wychowania kota. miałam naprawdę kotki o przeróznych charakterach i nawet te najkrąbrniejsze dało się normalnie wychować. trzeba po prostu rozumieć potrzeby swojego zwierzaka.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 21, 2014 8:25 pm 

Witam :) Ja proponowałabym rybkę w akwarium :) My mamy i dzieci są bardzo szczęśliwe i zadowolone. Dzieci same nawet czekają kiedy znowu będą mogły sprzątać w akwarium, wlać wody nakarmić rybkę ( Tylko patrzeć aby nie przekarmiły :) ) itp.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn wrz 22, 2014 1:34 pm 
Awatar użytkownika

lena.atomowa pisze:
osobiście jestem fanką kotów. był moment, kiedy miałam w domu ich piątkę ;) ale mieszkam w domku z ogródkiem, więc miały gdzie się wyhasać. Do tego zawsze mam w domu jednego psa, ale to dlatego, że po prostu kocham zwierzęta.

tak jak dziewczyny pisały - zwierzak zalezy od waszego trybu życia. Kot może zostać w domu cały dzień sam i sobie da radę,nie musisz go wyprowadzać.

i również uważam, że wszystko zalezy od wychowania kota. miałam naprawdę kotki o przeróznych charakterach i nawet te najkrąbrniejsze dało się normalnie wychować. trzeba po prostu rozumieć potrzeby swojego zwierzaka.

:D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt paź 07, 2014 12:15 pm 

To z kategorii "a może inne" - papugi są fajnymi zwierzętami domowymi, możn toto oswoić jak psa, żyje długo, kłopotów jest mniej. Trochę krzyczą, ale można wynieść klatkę do innego pokoju lub przykryć na noc prześcieradłem, żeby rano nie budziły.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn paź 13, 2014 10:01 am 

Dla mnie jedynym zwierzakiem jakiego chciałabym mieć w domu jest pies. Oczywiście mały jakiś, bo nie mam miejsca na dużego. I jest to fajna opcja dla rodzin z dziećmi. Każde dziecko kocha psy, a z kotami różnie bywa... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]