Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1682 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn paź 15, 2012 11:17 am 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Ja jestem typową kurą domową. I wcale nie przeszkadza mi to określenie.
Nie planuję iść do pracy bo nie czuję takiej potrzeby. Choć pracuję w domu. Dobrze mi tak jak jest.

Mam nadzieję, że są tu jeszcze inne Kury Domowe i chętnie przyłączą się do rozmowy :)

Zapraszam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 11:33 am 
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

znaczy kogut nieźle zarabia? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 12:01 pm 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

AMA pisze:
znaczy kogut nieźle zarabia? :lol:

no narzekać raczej nie wypada ale mogłoby być lepiej :wink:

ale Kura to nie całkiem taki darmozjad też pracuje i też zarabia ale w domu :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 12:21 pm 
Awatar użytkownika

Ja mimo tego ze pracuję też uważam się za typową kurę domową.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 12:35 pm 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

malgora83 właściwie to ja mam podobnie bo pracuje tyle tylko, że w domu ;)

A im Kur więcej tym lepiej :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 6:02 pm 
Awatar użytkownika

To i ja dołączam. Teraz będę kurą domową na pełny etat, gdyż za niedługo rozpoczynam wychowawczy :) i też mi z tym dobrze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 6:47 pm 
Awatar użytkownika

hej :) to ja ja się dołączam :D ja najpierw byłam kurką domową 2008-2009, potem praca i od 2011 dalej jestem :) i bardzo mi to pasuje :P studiuję i pracuję w domku (czasem tylko dokumentację zawożę czy odbieram ) a tak to jak najwięcej czasu poświęcam dzieciakom :)

pozdrawiam wszystkie inne kwoki :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 7:32 pm 
Awatar użytkownika

Drogie Kury, chciałam tylko wyrazić podziw, że Wam się udaje połączyć prowadzenie domu i opiekę nad dziećmi z pracą w domu, a nawet studiowaniem! Jak to robicie? :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 7:41 pm 
Awatar użytkownika

Docuhy - myślę, (tak przynajmniej wg moich doświadczeń ) jest nam łatwiej niż mamom chodzącym do pracy... My jesteśmy cały czas na miejscu, nie jest tak że wybywamy na kilka godzin a potem weź ogarniaj babo dom, dzieci , zakupy... Jak ja chodziłam do pracy ( i to nie codziennie ! ) to u nas w domu był taki sajgon, że zastanawiam się czy wracać do pracy po wychowawczym czy trzeciego bobaska machnąć i zostać w domku :lol:
Naprawdę, to ja podziwiam mamy,które chodzą do pracy i do tego ogarniają dom i dzieci bo to jest wyczyn ! Ja sobie nastawię pranko i zupę a w tym czasie pozabawiam dziecko na kolanie i rozliczę ze 2 wspólnoty
:lol: no problem :lol:
a jak dziecko śpi, to przecież jestem w domu, ileż wtedy można zrobić ! Jak pracowałam i miałam jedno dziecko to miałam chyba ze 4 poprawki w sesji :P teraz miałam dwójkę dzieci i siedziałam w domu - jako jedyna na specjalności - żadnej poprawki :) a miałam w tym samym czasie czerwcowe rozliczenia kwartalne :wink:
Serio, uważam że kurki domowe mają łatwiej niż mamusie pracujące :) Nie wypowiadam się w imieniu ogółu kurek, tylko w swoim własnym osobistym :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 8:00 pm 
Awatar użytkownika

Witam :)

I ja się dołączę :) Jestem Mamą dwójki dzieci, nie pracuję i w najbliższym czasie nie zamierzam, może kiedy dzieci pójdą do szkoły pomylę o pracy aby się w domu nie nudzić. Na tę chwilę jestem szczęśliwa, że mogę cały swój czas poświęcić dzieciom, patrzeć jak się rozwijają, uczyć ich nowych rzeczy i być przy Nich...

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 8:20 pm 
Awatar użytkownika

Ja też podziwiam mamusie, które wychowują dzieci i jednocześnie pracują na etacie. Jak urodziłam Starszą, to dość szybko wróciłam do pracy i powiem szczerze, że moje dziecko wychowywała babcia. Rano jechałam do pracy na 8, powinnam pracować do 16, ale to już nie te czasy. Niekiedy wracałam po nią około 18, a nawet później. I co... nakarmić, wykąpać i do spania :( ze swoim własnym dzieckiem spędzałam 3-4 godziny dziennie. Teraz jak urodziłam Sebusia, to już nie chciałam wracać do pracy. Oczywiście rozglądam się za czymś, ale mam nadzieję, że znajdę coś co nie pochłonie mnie tak jak poprzednia praca.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 8:53 pm 
Awatar użytkownika

Betitco - ale to chyba coś masz nie tak w podpisie bo wychodzi na to że między Twoimi szkrabami jest jakieś4 miesiące różnicy :P :wink: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 10:27 pm 
Awatar użytkownika

Helou, siedze w domu od 2007 :D
Bywaly okresy, ze chcialam z niego uciec z krzykiem (druga pociecha strasznie mi sie pierwszy rok dawala we znaki), ale teraz jest SUPER
Wzielam sobie jeszcze jedna dwulatke do opieki, mysle o jeszcze jednej i w najblizszym czasie sie do pracy nie wybieram :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt paź 16, 2012 8:28 am 
Awatar użytkownika

Ja mam podobne odczucia jak Betitco. Kiedy mój syn miał rok poszłam do pracy gdyż byłam samotną Matką i nie mogłam sobie pozwolić na to aby siedzieć w domu. Bardzo to przeżyłam gdyż przez rok byłam 24h/dobę z synkiem a potem moja Mama widziała Go więcej ode mnie bo jak się obudził, zjadł śniadanko to wychodziłam do pracy a jak wracałam to już spał... Długo nie pracowałam bo niecały rok, potem poznałam obecnego męża i wyjechałam z kraju, od tego czasu nie pracuję, jestem z dziećmi i takie życie mi odpowiada. W przyszłości myślę, że pójdę do pracy kiedy dzieci się usamodzielnią aby nie nudzić się samej w domu a na tę chwilę dzieci są dla mnie wszystkim i poświęcanie im czasu sprawia mi radość, nauka ich nowych umiejętności daje mi satysfakcję...

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt paź 16, 2012 9:40 am 
Awatar użytkownika

siaasia - :) - taki ufoludek jestem ;) bystre oko masz - już zmieniłam :)

Ja na razie nie narzekam. Starsza w przedszkolu, a młody strasznie spokojny jest, tak więc czas mam na wszystko: dom, dzieci i męża :)
Ja jedynie boję się, że wypadnę z rynku pracy :( , że się potem nie odnajdę, że potracę znajomych itd. tak więc obaw jest dużo.
Niektóre z was mają jakieś płatne zajęcie w domu i tego zazdroszczę.
Ja również o czymś myślę - bardziej swoim, ale na razie to raczkuje i zobaczymy czy w ogóle wyjdzie, bo będzie wymagało ode mnie całkowitego przebranżowienia się :)

Co tam dzisiaj dobrego na obiadek gotujecie? :)
Ja mam naszą tradycyjną pomidorową, pierś z kurczaczka w cieście naleśnikowym z ziemniaczkami i kalafiorkiem :)

Musze dzisiaj jechać pozałatwiać z becikowym do końca, a potem jakiś spacerek :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1682 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]