Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 2:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw lis 10, 2016 5:20 pm 
Awatar użytkownika

Hej, może ktoś mi podpowie,
Czy przy wzieciu kredytu, muszę mieć otwarte konto bankowe, czy pieniążki mogą dać mi do ręki w banku?
Dokładnie chodzi mi o bank PKO, mini ratka.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lis 13, 2016 8:02 pm 
Awatar użytkownika

Wszystko zależy od regulaminu.
Najprawdopodobniej będą wymagać konta i jakiegoś tam obrotu comiesięcznego na nim.
Są odstępstwa od regulaminu i wtedy wypłata kredytu następuje w gotówce w kasie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr gru 21, 2016 10:48 pm 

banki zazwyczaj wymagają posiadania u nich rachunku. Zazwyczaj tłumaczą to faktem, że z tego rachunku będzie pobierana rata kredytu

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt cze 20, 2017 7:43 am 

z tego co wiem dadzą Ci na konto do maksymalnie jednego dnia. Ja jednak preferuje mniejsze pożyczki, czy chwilówki brać w sieci- na koncie mam kase do 15 minut, wszystko za pośrednictwem internetu :) Właśnie tym definiują się /reklama

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lip 13, 2017 8:19 pm 

Raczej konieczne jest konto bankowe, pozwala to też na lepsze udokumentowanie przelania pieniędzy itd :) ja jak biorę pożyczki to zawsze pieniądze wpływają na konto bankowe. Trzeba być jednak ostrożnym i pamiętać, żeby zawsze przy pożyczaniu pieniędzy sprawdzać opinie! Ja często w tej sprawie zaglądam do internetu,

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sie 16, 2017 12:00 pm 

Raczej przelewają po prostu na konto, ja tak miałam jak brałam w mbanku ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 21, 2017 10:18 am 

Ja też miałam, tylko w opcji spłaty na raty w mbanku odrazu przelali mi dwa tyś na konto. A w sumie założyłam konto nie tak dużo wcześniej, i już mogłam wziąć, wynalazłam najlepszą ofertę przy okazji szukania oc do auta na rankomacie o czym nie wiedziałam, że mają też zakładkę na finanse.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sie 22, 2017 10:10 am 

I dużo Cię kosztował taki kredyt?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sie 23, 2017 11:20 am 

Na osobistym blogu ... znajdziesz ciekawostki finansowe, porady, jak również informacje o kredytach i pożyczkach. Być może na łamach bloga odnajdziesz informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o zaciągnięciu kredytu/pożyczki.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr sie 23, 2017 2:43 pm 

Pastelle pisze:
I dużo Cię kosztował taki kredyt?

Chyba oprocentowanie w skali roku 9%? Jakoś tak, bardzo śmieszne pieniądze.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob paź 28, 2017 9:38 pm 

Zazwyczaj pieniądze z kredytów są przelewane na konto - też z uwagi na to że często pożyczki opiewają na dość duże sumy. Jeśli natomiast odpowiadałaby Ci możliwość załatwienia wszystkiego online i przelania pieniędzy na konto to zapraszam do odwiedzenia....Możesz tam dostać szybko pożyczkę aż do 80 tys PLN.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz paź 29, 2017 5:44 pm 

nie wiem w czym problem. co za różnica. chcesz pieniądze to czy będą na koncie czy nie i tak musisz stanąć w kolejce przed kasą. dostałam nieoprocentowaną pożyczkę ... na 2 lata nawet ich nie widziałam, zrobiłam konkretny zakup zapłaciłam kartą i po sprawie. teraz sobie oglądam wielki telewizor a międzyczasie spłacam raty.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]