Dzisiaj jest pt gru 14, 2018 11:48 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:32 pm 

witajcie kochane mamusie zakladam temat o tym czy sa tutaj mamusie ktore byly samotnymi mamami a teraz sa szczesliwe z innym mezczyzna. Jestem poprostu ciekawa w jaki sposob sie poznaliscie, jak zareagowal na dzieciatko no i w jakim wieku byla dzidzia itp

pozdrawiam wszystkie samotne i byle samotne mamuski :):)

Ostatnio zmieniony śr paź 29, 2008 3:42 pm przez gwiazdeczka1987, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:41 pm 

gwiazdeczko
ja byłam samotną mamą ;)
szanowny pan tatuś zostawił mnie gdy byłam w 4 miesiącu ciąży.
od prawie 4 miesięcy jestem szczęśliwa z innym ;)
mój G. bardzo pokochał Igusia i chce z nim spędzać jak najwięcej czasu.
a Synek gdy się poznaliśmy miał troszkę ponad 5 miesięcy ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:44 pm 

black&white to super ze szczescie i los usmiechnal sie do was tak szybciutko sliczny synek i aby tak juz pozostalo na zawsze :):)

Ostatnio zmieniony śr paź 29, 2008 3:56 pm przez gwiazdeczka1987, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:46 pm 
Awatar użytkownika

Witam, też jestem przykładem, że mając dziecko można znaleźć fajnego faceta. Mojego R poznałam prawie rok temu i teraz jestem jego oficjalną narzeczoną, planujemy na przyszły rok ślub. Kiedy się poznaliśmy moja córka miała 5 lat, od pierwszego dnia bardzo się polubili. Teraz on uważa ją za swoje własne dziecko, a ona jego za swojego tatusia.

Wojtek- 5 lat

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:50 pm 

no ja niestety jeszcze nie natrafilam na takiego mezczyzne jak wy ale wlasnie czuje ze jak moja zuzia podrosnie i bedzie w takim wieku jak twoja emito dopiero cos sie utworzy powaznego i szczesliwego bo jak narazie to spotykam facetow ktorym przez miesiac nie przeszkadza dziecko kocha dzieci itd a potem juz jedank wszystko sie zmienia

a napiszcie jak sie poznaliscie np przez znajomych, calkiem nieswiadomie na miescie czy przez internet wiecie o co mi chodzi :):)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 29, 2008 3:54 pm 

gwiazdeczko
my z G. oboje dzielimy wspólne hobby ;) latanie motolotniami 8)
poznaliśmy się na lotnisku, gdy on zaczął kurs

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 9:32 am 
1 żółta kartka

Ja sobie też mam pewnego A. :D

Znamy się od lat, ponoć zawsze mu się podobałam :lol: :lol:
13 wrzesnia zaprosil mnie na wesele, nie majac wielkiej nadziei ze sie zgodze-a ja sie zgodzilam i tak juz zostalo 8)

A co do mojego dziecka-mowi wszystkim, że ma teraz dwie super dziewczyny i musi sie nimi opiekowac :) A cierpliowsci do mojego szatana ma o niebo więcej niż ja :o

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 9:36 am 
Awatar użytkownika

No ja nie wiem, jak faceci to robią, ale mają jakoś cierpliwości więcej, wyrozumiałości dla dzieci :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 10:08 am 
Awatar użytkownika

gwiazdeczka1987- ja swojego R poznałam przez neta,
a konkretnie to on do mnie napisał myśląc że to jego
koleżanka z dawnych lat ze szkoły, po prosty miałyśmy
podobny nr gg (różnic o jedną cyferkę).
No i później okazało się że fajnie nam się klika,
a na dodatek że mieszkamy bardzo blisko siebie ( ok. 15 km).
Miałam obawy przed pierwszym spotkaniem,
ale nie liczyłam na poważną znajomość, raczej stawiałam na przyjaźń,
os zaś chciał inaczej.
Teraz jest to poważny związek i jestem pewna,
że chcę z nim być na zawsze :) .
A co do mojego dziecka to od razu przypadli
sobie do gustu i nawet to moja córka chciała żeby został jej mężem :D

Wojtek- 5 lat

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 30, 2008 4:23 pm 

dziewczynki to super ze wam sie ulozylo no i takie ciekawe sytuacje z zapoznaniem hehe

moze i kiedys do mnie, do nas usmiechnie ten los :):)
buzia dla was

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 07, 2008 12:58 pm 
Awatar użytkownika

Witajcie.

Przegladajac forum trafilam na ten watek i postanowilam napisac i podzielic sie moimi "doswiadczeniami" w tym temacie. Bylam przez ciaze sama i znam wszelkie obawy i strach przed samotnoscia, ale uwierzcie, ze nie taki diabel straszny jak go maluja.... Wszystko sie dobrze ulozy, wystarczy aby nadszedl odpowiedni czas, a z pewnoscia na kazda taki nadejdzie. Z nikt o tym nie wie lepiej niz WY 8)

Gwiazdeczka zobaczysz sama, niebawem nadejdzie taki dzien, ze spotkasz tego wymarzonego i jedynego mezyczyzne z ktorym spedzisz cale swoje zycie. Jak piszesz do tej pory za kazdym razem byli to nieodpowieni faceci, bo po miesiacu juz wszystko w nich diametralnie sie zmienialo...powiem Ci, zebys sie cieszyla, ze sie konczylo wczesniej niz za pozno, nim Twoja Zuzia zdarzyla sie przyzwyczaic, bo wtedy bylby wielki bol i placz, a tak to nastapil koniec nim sie zaczelo... skoro do tego dochodzilo to znaczy, ze nie byli Was warci i nie ma sensu sobie kims takim zawracac glowy.
Poczekaj, a i na Ciebie nadejdzie odpwiedni moment i bedziesz najszczesliwsza na swiecie :lol:

Black & White zycze Wam szczescia! Wszystkiego najlepszego!

Emi oby kazda miala takie szczescie jak Ty! :) Wszystkiego dobrego dla Was!

Ac :) heh u mnie z ta cierpliwoscia K do Alexa jest tak samo.

U mnie sprawa wygladala tak, ze z moim ex rozstalismy sie kiedy jeszcze bylam w ciazy, ale pozniej wielki powrot kiedy urodzilam A, ale po pewnym czasie cyrki znow powrocily, a ja nie potrafilam zyc ze swiadomoscia, ze za pare msc urodzi sie mu drugie dziecko. Rozstalismy sie. Kilka msc pozniej, bedac na spacerze, w parku, zupelnie przez przypadek ppoznalam K. On do nas zagadal, bo Alex zaczal sie chichotac to Niego i tak juz zostalo. Mieszkamy teraz razem... K zostawil mieszkanie, firme w Warszawie i przeprowadzil sie do nas, do Rzeszowa. Widze ile klpotow sprawia Mu prowadzenie firmy przez telefon, ale stara sie i sa rego efekty. W najlblizszym czasie planujemy przeprowadzke do Warszawy juz na dobre.... bedziemy razem all time. Juz nie moge sie doczekac 8)
Takze Gwiazdeczko to ze jestes teraz sama z Zuzia, nie oznacza, ze bedzie tak zawsze.... znajdziesz jakiegos "strupa" i bedziesz razem ze mna i Black & White narzekac na Niego na odpwiednim do tego celu watku ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 07, 2008 1:17 pm 

aGGusIA dziekuje ci za cieple slowa i tez mam taka nadzieje a co najwazniejsze wierze w to gleboko a poki co narazie czas leci do przodu i ciesze sie kazdym dniem spedzonym z moja zuzulka :):)

ps a tak przy okazji to jestesmy imienniczkami :D:D i szczerze wierze w to co mi napisalas i masz wielka racje lepiej ze sie zakanczalo to szybciej niz mialoby pozniej :)

dziewczynki jestescie wszystkie wspaniale buzka dla was wszystkich :*:*:*:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 07, 2008 1:22 pm 
Awatar użytkownika

gwiazdeczka1987 pisze:
aGGusIA dziekuje ci za cieple slowa i tez mam taka nadzieje a co najwazniejsze wierze w to gleboko a poki co narazie czas leci do przodu i ciesze sie kazdym dniem spedzonym z moja zuzulka :):)

ps a tak przy okazji to jestesmy imienniczkami :D:D i szczerze wierze w to co mi napisalas i masz wielka racje lepiej ze sie zakanczalo to szybciej niz mialoby pozniej :)

dziewczynki jestescie wszystkie wspaniale buzka dla was wszystkich :*:*:*:*

dokladnie tak jak piszesz, ciesz sie Twoja coreczka, bo to jest najwazniejsze, a reszta sama nadejdzie.... bo zawsze przychodzi.

Heh jak milo, widzisz "swoj" do "swojego" zawsze ciagnie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 07, 2008 1:31 pm 

Gwiazdeczko
napewno i do Ciebie los się uśmiechnie ;) gdy przyjdzie czas i miejsce to poznasz tego swojego na resztę życia 8)

no i razem ze mną i aGGusIĄ będziesz na Niego narzekać :lol: i będzie trochę śmiechu przy tym :P:

tak więc wszystkiego dobrego ! ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 07, 2008 1:37 pm 
Awatar użytkownika

Tak jest Black & White! Dobrze gadasz :P Seksu Ci dac 8) buahahaha a Ty Gwiazdeczka trzymaj sie z nami, a daleko zajdziesz ;)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]