Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 5:00 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: sob cze 02, 2012 11:26 am 

Witajcie cieplutko. Moja historia jest dluga ?i raczej nie raz czytana czy slyszana...
Wszystko zaczelo sie dwa lata temu ... Bo przyjechalam do Niemiec -za praca i zeby zapomniec. Tu poznalam faceta .Gdy stanal w drzwiach mi sie nogi ugiely... Portugalczyk ... I moze i glupie ... Bo w zyciu nie pomyslalabym ze wlasnie obcokrajowiec... Dzis jestem w ciazy ... a on ma zone... Ozenil sie miesiac po poznaniu mnie ,dowiedzialam sie za pozno ,a moze i bym sie nie dowiedziala gdyby to ze spodziewam sie dziecka...
Mowil ze gdybym przyjechala miesiac czasu to by tak nie bylo ... Teraz chce rozwodu ze swoja zona.Ja jestem w 13 miesiacu ciazy .Cieszy sie -chodz nie powiem byl to dla niego szok ,bo musialam az wyjechac z Niemiec do domu. Teraz w piatek wracam na stale do Polski , on mowi ze nie zostawi mnie i gdy sie rozwiedzie bedziemy razem ,a napewno tak bedzie do urodzenia dziecka... Myslicie jaka ja to naiwna jestem ..Moze i tak .. ale teraz mam dla kogo zyc ... w grudniu powitamy na swieta nowego czlonka rodziny ...tylko czy z nim ? .Nie powiem bo mi ciezko .On tez z ta Kobieta ma dziecko.Licze na to , ze moze i zapomne gdyby co jego . I zdaje sobie sprawe ze bede sama z dzieckiem , ale mam rodzine w Polsce. Wychodze z zalozenia ze dam rade chodzby nie wiem co , pomalu zegnam sie z zyciem w Niemczech chodz powiem ze nie chce,ale musze .Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lip 09, 2012 3:53 pm 

Przykre, wyobraź sobie że to Ty jesteś jego żoną a on zrobił innej lasce dziecko na boku. Gardzę takimi facetami i laskami rozbijającymi rodziny! Jak by Cie tak kochał to rozstał by się ze swoją żoną i nie dopuścił by do tego ślubu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 4:56 pm 
Awatar użytkownika

Demolka, bez gniewu :wink: , choć zgadzam się z Tobą.

Nie gardzę nikim, jednak myślę, że nie masz co planować z nim przyszłości.
Skrzywdził żoną i Ciebie :-), coś mi się wydaje, że to namiętność a nie miłość, ale głowa do góry, będzie dobrze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 5:07 pm 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Zgadzam się z DEMOLKA niedobrze mi się robi jak czytam takie historie. I krew mnie zalewa. Bo jak można? Włazić do łóżka żonatemu? A potem opisywać to na forum i przedstawiasz się jako bohaterkę love story?

Hmmm to jakoś długa ta ciąża u Ciebie trwa? 13 miesięcy?? A poród w grudniu? Hmmm strasznie to skomplikowane!
I tytuł postu też jakoś tak mało po polskiemu

:shock: :evil: :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 5:13 pm 
Awatar użytkownika

Dziewczyny wyluzujcie :-)

sama mu do łóżka nie wlazła, do tego tanga trzeba dwojga. Zawsze baba najgorsza a facet święty. Jak chodzi na lewo, to nie musiał normalnej dziewczyny poderwać, tylko iść do burdelu. Wtedy jest wszystko ok? Bo nikt nie wie, bo nie ma dziecka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 5:34 pm 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Karola78 nikt nie powiedział, że facet jest bez winy ale ja nie rozumiem co jest powodem tej radości i dumy autorki tego wpisu? To, że być może zniszczy komuś rodzinę? Czy to, że ma dziecko z facetem który ma żonę? Z czego tu się cieszyć? A to, że wchodzi żonatemu do łóżka świadczy tylko o niej i to jest niezaprzeczalne

Swoją drogą to dla mnie napisała to jakaś małolata, której się nudziło.
Bo jest tu tyle błędów i takie to wszystko bez ładu i składu, że trudno mi uwierzyć, że napisać mogła to dorosła kobieta.

A 13 miesięczna ciąża to już w ogóle :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 6:45 pm 
Awatar użytkownika

Oczywiście, nie odnoszę się wyłącznie do autorki tego postu, chodzi mi o całokształt, bo takie sytuacje się zdarzają...
mam nadzieję, że miała a myśli 13 t.c. 8)
ja ni popieram takich rzeczy, ale z drugiej strony....pomijając fakt zdrad, oszukiwania żony itd - dobrze, że cieszy się, że ma to dziecko w brzuszku, bo cóż :roll: gorzej, gdyby go nie chciała.
Swoją drogą lata temu omamił facet moją koleżankę (nastolatkami byłyśmy) nie powiedział, że ma żonę i uwaga - czwórkę dzieci. Zaszła w ciążę i Bartuś ma już 10 lat, poznała kogoś i założyła rodzinę, eee nie zazdroszczę, ale trzeba żyć dalej.

Swoją drogą ciekawe, czy to fantazja małolaty jak piszesz :roll: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 15, 2012 10:00 am 
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Karola78 raczej nie 13tc skoro napisała, że rodzi w grudniu :evil:

moim zdaniem po prostu "ściema" :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt paź 19, 2012 6:56 am 
Awatar użytkownika

Brak słów, nudzi się małolatom.