Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 3:50 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr maja 04, 2016 1:46 pm 

Dopadło i mnie! ;) Na razie czuję się dobrze i nie mam książkowych objawów. Rozpiera mnie tylko energia. hehe W planach mam już zmianę wystroju w mieszkaniu, chcę wszystko ogarnąć jeszcze przed porodem. Nowe życie, nowe meble. ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 09, 2016 1:31 pm 

U mnie wystąpiła tylko senność i zmęczenie.Okres miałam do 4 miesiąca ciąży i w sumie dopiero wtedy się o niej dowiedziałam.Fakt piersi były bardziej nabrzmiałe ale kto by się spodziewał :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 08, 2016 8:54 am 

U mnie było inaczej, nie miałam klasycznych objawów, przynajmniej nie w takim nasileniu jak opisujecie, ból na początku ciąży był, mdłości prawie wcale, zgaga tylko pod koniec ciąży, za to zaparcia przez cały czas, radziłam sobie a wszelkie rady i domowe sposoby można włożyć między bajki, hormony i ucisk na jelita robi swoje, wiele na to się nie zaradzi.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 18, 2016 3:15 pm 

Co kobieta to nowe objawy :) Chyba cieżko wybrać takie, które miałyby wszystkie! :D Ale klasycznie to jednak mdłości, zaparcia, biały śluz i ból w piersiach

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz sie 28, 2016 1:54 pm 
Awatar użytkownika

u mnie ból w piersiach taki jak na @ ale nigdy nie swędziały mnie sutki, a teraz tak. Test zrobiłam dwa dni przed @ i nic, zrobiłam dziś w dniu @ i bladzioch ;) Pobolewa mnie też brzuch i częściej sikam. Co do aptytu to raczej bez zmian, zawsze lubiłam jeść :lol: dziś wg obliczeń 4 tc ;) i 1 dzień :lol:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr paź 26, 2016 3:17 pm 
Awatar użytkownika

No to i ja się dopiszę,nadmienie że ostatni raz bylam w tym temacie jakieś 6 lat temu kiedy okazało się ze jestem w 2 upragnionej ciąży,urodziłam wtedy córeczke Lenkę.Dziś się okazało ze znów jestem w ciaży ...3 ciąży.Szok jak nie wiem,ciąża nieplanowana.Druga kreseczka jest jakby cień cienia,ale widoczna gołym okiem,jutra dla pewności zrobię test rano.Boje się i na razie to do mnie nie dociera.Moje objawy:
już tydzień po owulacji:
-ogromny ból piersi,troszke tak z boku,a sutków to już w ogóle dotknąć nie moge bo mam wrazenie ze zaraz wybuchną :oops: takie dziwne odczucie
-wzmożony apetyt (ale myślałam że tak przed okresem,zawsze tak mam)
-dużo oddawania moczu
-nagłe zaparcia,czego nigdy nie mam
-piwo inaczej smakowało (piwo piję raz na tydzień,ale odczułam ze inaczej jakoś smakuje)
-ciągle byłam śpiąca i zmęczona (tu mój mąż zaczął sie martwić)
-nagła chęć na sok Kubuś (a tylko raz w życiu miałam na niego ochotę,jak byłam w 2 ciaży) i tu mi dało do myślenia,dziś jestem 3 dni po terminie @,która nie przyszła,objawy dalej są.Dziś test ale nie z porannego moczu i p 4 minutach wyszła druga słaba kreseczka,jakby cień cienia ale jak pisałam widoczna gołym okiem.Jestem w szoku :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 03, 2016 4:41 pm 

U mnie to był ból brzucha, ból piersi ale silniejszy niż zwykle, zaparcia, z bólem poszłam aż do ginekologa bo myślałam że mam jakiś stan zapalny w najlepszym razie, okazało się że ciąża 8) , dostałam dicopeg na zaparcia, witaminy i na tym się skończyło, nie miałam ani zgagi ani mdłości.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt gru 20, 2016 12:17 am 
Awatar użytkownika

Trzecia ciąża i mimo, ze nieplanowana to po raz pierwszy miałam przeczucie jeszcze przed @. Z objawów:
- mdłości
- wzdęcia
- parcie na pęcherz
- zmęczenie i senność

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 13, 2018 1:33 pm 

Ja nagle zaczęłam się szybciej męczyć i odczuwać silniejsze parcie na pęcherz, doszedł ból piersi i takie osłabienie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 23, 2018 9:48 pm 

oj u mnie weszło przede wszystkim pobolewanie brzucha, zrobił się twardszy, do tego bóle w piersiach. Zauważyłam, że dość szybko zaczęło mnie brać na słodkie. A potem zaczęły się wymioty, zawroty głowy i zmienne nastroje.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt gru 14, 2018 8:48 pm 

Pamiętam, że kiedy moja pierwszy raz była w ciąży to były piękne miesiące opiekowania się nią
objawy dały się we znaki co prawda, ale nie było nic lepszego niż świadomość nowego członka rodziny

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]