Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 3:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy to ciąża?
Wiadomość: pt lis 17, 2017 1:43 pm 

Czesc!
mam cykle 28 dniowe, szczegolnie sa one regularne. 3 dni po okresie kochałam sie z chłopakiem. Stosunek był w 9 dniu cyklu. Zabezpieczony od początku prezerwatywą + wytrysk odbył sie poza pochwą przy dokonczeniu ręką. Chłopak spuscil sie do tej prezerwatywy, która nie była peknieta. Nic z niej nie wyleciało, poza tym nalewalismy do niej wody aby zobaczyc czy jest cała, nie była uszkodzona. Dziś mam 17 dzien cyklu, a do okresu zostało 12 dni. Okropnie sie dzisiaj czuje. Jest mi zimno a jestem cała gorąca, w nocy miałam mdłości. Panicznie sie boje że jestem w ciązy... nie wiem czy to urojone objawy, może przeziebienie? czy możliwe jest aby 8 dni po stosunku odczuwac jakiekolwiek objawy ciązy? szczegolnie takie? wydaje mi sie ze ciaza jest niemozliwa w taki sposob, chłopak tez jest pewny ze do niczego nie doszło, jednak ja umieram ze strachu i o niczym innym nie mysle...!!! co o tym myslicie ?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw gru 21, 2017 9:33 am 

Oczywiście nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie. Ale mogę trochę pocieszyć. Pamiętam, że kiedyś jak byłam jeszcze bardzo młoda, pewnego razu bardzo bałam się, że jestem w ciąży. I miałam wszystkie objawy początkowej ciąży! :) Od napiętych piersi po wymioty. Jak widać psychika w takich przypadkach bardzo mocno działa :) Nie wszystko jest jeszcze przesądzone.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sty 08, 2018 11:44 am 
Awatar użytkownika

Często wystarczy sobie coś podświadomie "wkręcić" i od razu w to wierzymy. Jeżeli nie dostaniesz okresu, zrób sobie test ciążowy. Na chwilę obecną wydaje mi się, że nie powinnaś w niej być, patrząc na opis tego, w jaki sposób się kochaliście, szanse na to są znikome. :)
Też kiedyś myślałam, że jestem w ciąży, bo spóźniał mi się okres. Tylu objawów na raz to chyba nikt nie miał jak wtedy ja. Ale po tygodniu nadszedł okres i nagle mdłości, senność, rozzłoszczenie i wszelkie bóle minęły. :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]