Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 4:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 857, 858, 859, 860, 861, 862  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw sty 26, 2017 1:46 pm 
Awatar użytkownika

test robisz w dniu @ albo po nim a nie przed.
w ktorym dc teraz jestes??

najlepsze sa testy z krwi a nie sikane.
jesli juz tak mocno sie niecierpliwisz to polecam isc na bete

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sty 27, 2017 9:09 am 

Witam po dluzszej przerwie :)

Dzis mam 30 dzien cyklu okres przewaznie na 26-27 rwiec jeszcze sie nie ciesze. Mam bole jak na okres od 3 dni. Temp w srodku 36.80 podstawa 36.4.
Na razie nie sikam bo szkoda nerwow. Ale czy jak bym poszła w pon na krew to powinno juz cos wykazac?

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sty 27, 2017 12:15 pm 

Hej no juz napewno bedzie juz widac. Mojej znajomej wyszla juz 9 dpo.Trzymam kciuki :) daj znac.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sty 27, 2017 12:26 pm 

Hej i tak w oczekiwaniu na fasolke dostalam okresu 31dc. Jestem zalamana to juz ponad rok staran i nic. Mam juz synka ale jet nie dosyt. i tak bardzo chciala zeby byla nie duza roznica wieku a tu juz rokuje na 4 lata roznicy. Co jet najgorsze 9 i 10 dpo testy mi wyszly tzn byly na nich widoczne krawedzi kresek jakby cienie. 11 dnia juz prawie nic nie widzialam. 3 dni temu zaczelo mi cieknac jakby mleko z piersi i dosc sporo. i wcale jakos na sile na gniotlam sutko. tylko lekko nacisnelam piers.To znaczy dowiedzialam sie tego przez synka jak lazik po mnie i poczulam mokre. Szyjke mialam caly czas do dnia okres wysoko rozpulniona i zamknieta. teraz sie obinzyla i lekko otwozyla ale tez jakby byla na w pol zamknieta. Tak sam z temp byly wyzsza a dnia okres spadla o 3 kreski.

Wczoraj bylam na jakichś badaniach hormonalnych ktore sie wykonuje w czasie okresu. wyniki maja być koło wtorku. A w poniedzialek ide do lekarza w zwiasku ztym niby mlekiem w piersiach. powidziala pielegniarka ze to bardzo dziwne. Dodam ze mieszksm UK i tu nie jest tak kolorowo jezeli chodzi o słóżbe zdrowia.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob sty 28, 2017 8:45 am 

Mila nie przejmuj sie miedzy moja zuzka a mozliwym przyszlym Juniorem :D bedzie 8 lat :) na pewno sie uda tylko trzeba troche poluzowac wiem ze łatwo sie mowi.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz sty 29, 2017 11:17 am 

32 dc temp niby stala 36.8 ale piersi mnie przestały bolec :( boje sie ze okres przyjdzie. Robilam wczoraj test sikany (10ml) ale nic nie pokazało. Tak sobie mysle ze moze byc za wczesnie bo stosunek byl 17 i 18 dc czyli niby juz po owulacji.

Pewnie jak zwykle sama sie nakręciłam i teraz o okres sie sam zablokował i wyjsc nie chce :D

Jutro ide na testy krwi jak dziś nie przyjdzie @.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sty 31, 2017 7:38 pm 

Chciałabym się przywitać na forum :)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na ciąże. Drugi miesiąc, tak więc ciesze się, że mogę do Was dołączyć, pewnie będę miała masę pytań!

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 02, 2017 10:10 am 

niestety po tygodniu opoznienia przyszedl @ w 35 dc. Skrzepy i cały otoczek @ :( no nic lecimy dalej.

a jak tam u was?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lut 02, 2017 12:32 pm 

Rybcia bardzo mi przykro . dlugo juz sie staracie? Ja czekam na wyniki z prokaktyny moze bede jutro lub w poniedzialek. Inne horomony sa w normie aby mam niedobor wapnia. My chyba robimy przerwe w tym miesiacu . Musze odpoczac psychicznie. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob lut 04, 2017 3:18 pm 

Hej kochane mam na imię Asia mam 27 lat i 4 letnego synka. Teraz z mężem staramy się o drugie dziecko.
Ostatnią miesiączkę miałam 19 grudnia przy cyklach 30 dniowych powinnam dostać ja 19 stycznia ale nie dostałam. Od wczoraj mam dziwne ciągnięcia w pachwinach i ból żołądka. Najpierw pomyślałam że to grypa jelitowa. Ale ani nie mam gorączki ani wymiotów ani biegunki. Wczoraj zrobiła test ciążolwy ale wyszedł negatywnie :( czy jest możliwość że jeszcze za wcześnie ten test został zrobiony ?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz lut 05, 2017 2:41 am 

hej w zaleznosci kiedy mialas owulacje. powtorz test za 2 - 3 dni. to troche dziwne ze tak ci sie dlugo spoznia. albo jestes w ciazy albo poptrostu cykl sid wydlużył. trzymam kciukindah znac po nastepnym tescie. pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 06, 2017 3:49 pm 

w ciazy nie jestem na pewno :) a staramy sie jakos bez spiny i kochamy sie jak przypadnie :D wydaje mi sie ze znow sie nakrecilam i tyle a organizm mi psikusa zrobil :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 06, 2017 5:13 pm 

Rybcia podziwiam za nastawienie. Ja sie za kazdym razem nakrecam , robie nadzieje i nic. juz.ponad rok minal i wciaz nic.Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej psychicznie. U mnie jest taki problem ze nie wirm kiedy owulacja. cykle nieregularne sluzu plodnego brak. testy nie wychodza. :cry:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 06, 2017 5:42 pm 

Współczuję :-{: ale trzymam kciuki żeby udało się jak najszybciej

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lut 07, 2017 3:22 pm 

Ja się nakręcam, przyzywam ale wiem ze to nie ostatni cykl :) Zreszta mi jest łatwiej bo mam juz corke :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 857, 858, 859, 860, 861, 862  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]